[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: [MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń

Post autor: Dibo »

Panocki !!! Łapcie Foty !!

ZDJECIA TU!!

i tu !

Foty w Dropboxie!!
Ostatnio zmieniony 28 sty 2019, o 22:57 przez Dibo, łącznie zmieniany 1 raz.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ZielonySkaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: ZielonySkaven »

Tradycyjnie już kilka fotek macie w linku:
https://zielonyskaven.blogspot.com/2019 ... akowa.html

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Łaki pisze:Dzięki za organizację turnieju i przeciwnikom za mega bezstresowe i sympatyczne bitwy. Szczególne podziękowania dla Fluffiego i reszty volksdojczów, którzy się zebrali i dzięki nim po 11h podróży w jedną stronę nie mieliśmy baya na start.

Co do sytuacji z wpisanym remisem to winny jest tylko i wyłącznie Dziop, który 25 min wykłócał się o wygraną bitwe i chciał cofnąć overruna bo mu się za dużo rzuciło i stracił scena. Następnym razem mniej jarania, więcej grania i nie denerwuj się tak chłopie, bo jak widać nie wychodzi Ci to na dobre.
Hmm co do ostatniego stwierdzenia to może i masz rację, ale dla mnie to jedna z część odskoczni którą daje mi to hobby. Co do wykłócania się to miałem po prostu racje co nawet przyznał twój kolega. Mogę być poniżej cala po szarży. Faktycznie przyznaję, że wkręciłem się na tyle w tą bitwę, że generalnie nic z zewnątrz do mnie nie dochodziło. Kończąc temat takie rozwiązanie jakie przyjął organizator jest dla mnie nie po prostu nie uczciwe i tyle w temacie. Dodatkowo to była trzecia bitwa więc normalnie nie ma limitu czasowego. Natomiast zostawiam już tą sprawę bo tak czy inaczej poza tą sytuacją to bawiłem się zajebiście co myślę, że tak naprawdę jest najważniejsze.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

tak masz rację, powiniem dać obu drużynom po 0 nie mniej dałem po 30 bo stwierdziłem, że po pierwsze nie wiem na kogo korzyść jest gra,
dokładnie bo na drugą sale miałeś za daleko, żeby ogarnąć co tam się dzieje.
wyjaśnienie czemu była presja czasu dałem powyżej
szkoda, że nie w sobotę.

EOT bo widzimy tą samą sytuacje dwu biegunowo i tak zostanie.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Dzięki za organizację turnieju i przeciwnikom za mega bezstresowe i sympatyczne bitwy. Szczególne podziękowania dla Fluffiego i reszty volksdojczów, którzy się zebrali i dzięki nim po 11h podróży w jedną stronę nie mieliśmy baya na start.
.. i jeszcze dalismy Wam wycisk :mrgreen:

Dzieki wielkie za fajna bitwe panowie :)
Dziekuje rownież pozostałym przeciwnikom, jak i organizatorom - fajnie było spotkać tyle fajnych mordek.
Przepraszam za niezjawienie się drugiego dnia, ale wieczorna impreza u Gilotyny skończyła się jak u Popiela czy u Freyów - po uczcie wszędzie poniewierały się zwłoki, na chłopa wysoko. Nie dało rady się wygrzebać.

Mam nadzieję że będzie znowu okazja się spotkać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Fluffy pisze:wieczorna impreza u Gilotyny skończyła się jak u Popiela czy u Freyów
nie ma problemu Catelyn :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Wiejskich walk na sztachety nie bylo :mrgreen: Myslalem raczej o tej imprezie u Freyow, na ktora wpadla Arya :mrgreen:

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

Dziękuję w imieniu mojego teamu za super turniej! Graliśmy z fajnymi przeciwnikami, a bitwy były wymagające!

Gratuluję środowiskowym influencerom i całemu sztabowi organizacyjnemu❤️

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Podziękowania dla organizatorów turnieju, naszych przeciwników oraz gratulacje dla podium - zaowocowało to fantastycznie spędzonym turniejem.
Obrazek

ODPOWIEDZ