DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Re: DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Post autor: Adam »

Shakin' Dudi pisze:
Aku. pisze:w zeszłym roku parowaliśmy się chyba z Ordinem który grał we 4. Robiliśmy paring normalnie z kartą armii tego gracza tak jak by normalnie brał udział w parowaniu, ten kto wybrał pauzował i team mial do tyłu jeden wynik ale z drugiej strony taka armia bez gracza może sobie brać najgorsze paringi i dostawać do 7... są plusy dodatnie i plusy ujemne ;D
brzmi jak bonus.

argumentacja o wozku jest nietrafiona. widze, ze wiekszosc jednak popiera moje stanowisko
Szczerze to 7:13 byłoby fair. 0-20 na drużynówce to w zasadzie można nie jechać.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

A tak na poważnie to kto z was myśli że taka drużyna wejdzie do top 15?

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

as1 pisze:A tak na poważnie to kto z was myśli że taka drużyna wejdzie do top 15?
jezeli bedzie miala 7 pkt z kazdej bitwy to szansa jest duza.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

as1 pisze:A tak na poważnie to kto z was myśli że taka drużyna wejdzie do top 15?
skoro nie wejdzie to im 0:20 nie przeszkadza, tak?

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

A zazwyczaj baj to nie 13:7 było? Chyba faktycznie najbardziej sprawiedliwie wyjdzie

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Można jeszcze to regulować systemem parowania. Gracz wirtualny np. Musi być 1wszą wystawką i wybiera jednego z 2ch dostawionych, ale z automatu dostaje do 5. Wtedy jest bonus dla drużyny bez 5tego (maja szanse wyciagnac paring ktorego nie chca grac) i dla 5osobowego (maja gwarantowany dobry wynik). Można tez to zmienić, że musi być drugą wystawką.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Według mnie klasyczne 13-7 byłoby Okej, 20-0 to za mocny cios, natomiast 10-10 jest za mocne dla mniejszego teamu. bardziej właśnie bym w tę stronę szedł
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Że tak przerwę tą ciekawą dysputę.... Ma ktoś może pożyczyć 20-25 egzekutorów do DE? Oczywiście wynagrodze w browarku
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Po przemyśleniu wracamy jednak do stosowanego dotychczas rozwiązania czyli 13:7 dla pełnej drużyny.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Trubas pisze:Siema, pożyczę 10 boar boyzow I 25io. Waluta wiadoma.
Ja podbijam pytanie.
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Laik pisze:Po przemyśleniu wracamy jednak do stosowanego dotychczas rozwiązania czyli 13:7 dla pełnej drużyny.
Laik, te 13-7 to nadal kontrowersyjny werdykt. Gramy w 4 czy 5? Moim zdaniem powinno być 20 zero i koniec dyskusji.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Shino pisze:w ktorym momencie jest wybierany, ktory gracz nie gra? to ten nie sparowany, czy wybierany jest na poczatku parowania?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bobson pisze:
Laik pisze:Po przemyśleniu wracamy jednak do stosowanego dotychczas rozwiązania czyli 13:7 dla pełnej drużyny.
Laik, te 13-7 to nadal kontrowersyjny werdykt. Gramy w 4 czy 5? Moim zdaniem powinno być 20 zero i koniec dyskusji.
13 to tyle ile średnio każdy gracz powinien zrobić do capa więc taki wynik z przewagą dla pełnego teamu
Shino pisze:
Shino pisze:w ktorym momencie jest wybierany, ktory gracz nie gra? to ten nie sparowany, czy wybierany jest na poczatku parowania?
Po przejrzeniu rozpisek pełna drużyna wybiera która będzie miała 13 bez gry.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dużo będzie tych zespołów po 4 osoby? Czy kminic ie czy ktoś nie ma się rozchoroqac w dzień wyjazdu na dmp i czy się to opłaca :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślę że 2 może 3 max
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

to inne pytanie: czy trzeba grać tą samą armią którą sie deklarowało? Czy mogę w trakcie turnieju, jak trafię ze swoją kompanią na drużynę 4 osobową zamienić się i pić piwo? Chodzi mi o sytuacje w której moją armią zagra kolega bo why not. Niech się pobawi a ja popatrzę jak się męczy.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

W ramach drużyny można się zamienić.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Jest szansa by wrzucić rozpiski jutro?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jeśli nie będą wymagały jakiejś dużej obróbki (mowa o jakości tego co wrzucacie) to taki jest plan
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Będę zamawiał podręczniki dla sędziów, zawierające wszystkie zasady (all books in one ze strony T9A). Bez auxiliary armies, z dodatkową stroną tytułową z DMP.
Twarda oprawa (kolor do wyboru), tłoczone złote litery na niej, rozmiar A4. W środku druk czarno-biały, dwustronny. Do tego wstążka jako zakładka.

Korzystałem z takiej księgi na jednym ze Świdnikonów i było to bardzo praktyczne - błyskawicznie można było odnaleźć wszystkie zasady.

Pomyślałem że może ktoś byłby zainteresowany taką książką.
Koszt takiej księgi to 100.
Zainteresowanie równa się post w temacie i przelew albo potwierdzenie przelewu do poniedziałku włącznie (jutro wrzucę dostępne kolory - więc przelew powinien mieć tytuł np. "księga - czarna")
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ