DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Bastor
Chuck Norris
Posty: 451

Re: DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Post autor: Bastor »

Czy ktoś z szanownych za opłatę w złocistym trunku mógłby wypożyczyć 2x Scorpions do KoE?
Please?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Mam czyjąś koszulkę Ordinu po turnieju w Warszawie, do odbioru w Krakowie.

Szukam transportu po turnieju do Warszawy, mogę prowadzić.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

uczta się żołnierze taktyki od najlepszych ^^

https://histmag.org/Falanga-kontra-Legi ... peoLhDPnbc

też są kwadraty :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Jest moze szansa, ze ktos ma nadmiar murków bretonskich? Nie spakowałem...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »


Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Abrasus pisze:Link do streama -> https://www.youtube.com/live_dashboard
to jakis link dla nadawcy chyba. w kazdym razie ja nie moge tu nic zobaczyc ani otworzyc
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Jakieś wyniki po pierwszej oraz drugiej Rundzie ??
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Na tourney keeperze macie aktualne
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Abrasus pisze:Link do streama -> https://www.youtube.com/live_dashboard
Mi ten stream nie działa :(
LIPA
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »


Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Dzięki
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzięki wszytskim za turniej! Wynik nie zaskoczył mnie wcale biorąc pod uwagę nieogranie tak ogólne,jak i wzięta armią/rozpą - ale efekt wow na buziach przeciwników bezcenny :p

Mam parę uwag co do organizacji, ale to drobiazgi, jak kto chętny podzielę się na priclv,ale jedna rzecz mnie na tyle zirytowała, że jednak o tym napiszę.

Jak się umawiamy, czyt. wpisujemy na forum że full painted, to jednak armie w całości szare grać nie powinny. Sorry. Ja rozumiem,ktoś zapomniał modelu, zdarza się (choć ja nie wziętych palisadek po prostu nie wystawilem) ale szary legion? Naprawdę? Na takiej imprezie?!

Czuję się po prostu jak ostatni idiota, bo siedziałem w piątek do północy lepiac trawkę na modelach wyciągniętych z lat dziewięćdziesiątych, zamiast na przykład wyjść z dzieckiem na rower, gdy okazuje się,że standardy modelarskie jednak nie obowiązują... a może po prostu nie każdego obowiązują.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dzieki za turniej, wszystko piknie jak to u Krakusów ; )

Wielka prośba - jeżeli natkniecie się na dużą szarą koszulkę z grafiką Guardians of galaxy vol.1 to dajcie znac, ma dla mnie wartość sentymentalna a znikneła z tajemnego worka Szybkiego :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

dzięki!!!


widzę, że na tourneykeeperze nikt nie wpisał wyników z mojej ostatniej bitwy. 20:0 dla mnie w bitwie. jezeli się da to proszę wpisanie.

WWSek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: WWSek »

Dziękuję za turniej, przede wszystkim wielkie podziękowania dla graczy z którymi jako "8 Bila III" mieliśmy zaszczyt toczyć bitwy i sączyć wspólnie browary:)

Sam turniej poszedł sprawnie i organizacyjnie na 5+.

Na koniec zdarzyła się jednak sytuacja na którą nie mogę pozostać obojętny i chciałbym żeby organizatorzy tego i innych turniejów zwrócili uwagę na ten "drobny' acz powszechny problem.

Oficjalnie wg programu 5 bitwa miała zakończyć się o 16. Dzięki sprawnej organizacji zaczęła się wcześniej i już kilkanaście minut przed 16 zegary pokazały że czas upłynął. Wiele osób z tego powodu nie dograła swoich gier, albo podejmowało pochopne decyzje w pośpiechu. W turnieju brało udział 275 osób, z czego zdecydowana większość dotrwała do końca w oczekiwaniu na wyniki i nagrody.

Niestety jak zwykle nie wszyscy zastosowali się do wymagań organizatorów. Bitwa zakończyła się o 16:34.

Jako osoba która chciała jak najszybciej dotrzeć do domu odszukałem sędziego (przypominam że na całej sali toczyła się tylko jedna bitwa) i zapytałem, czy wlepi karniaki za to co się dzieje. Sędzia odparł, że "ma ważniejsze rzeczy na głowie", odwrócił się i pomknął jak najdalej ode mnie.
Zgłosiłem również swoje zdenerwowanie organizatorowi - który również zbył mnie i szybko czmychnął pozostawiając bez odpowiedzi.

Dziś rano koledzy z innego teamu 8 Bili przy 10 minutowym spóźnieniu byli przez sędziego srogo straszeni karami i pośpieszani. Koledzy z innego teamu z naszej drużyny chwilę przed upływem czasu również byli pospieszani i straszeni sankcjami.

Natomiast przy stole "championów" profilaktycznie nie pojawiał się nikt, żeby przypadkiem nie dać się narazić na złość tłumu.

Po raz kolejny zauważam, że w środowisku są równi i równiejsi, regulaminy obowiązują tylko graczy z gorszymi wynikami a kto głośniej potrafi się wydrzeć ma rację...

Dlaczego 273 osoby muszą tracić czas przez 2 graczy? dlaczego to oni wyznaczają nowe zasady a nie zdecydowana większość?
Dlatego, że wiedzą, że mogą!

I że nikt ich nie ukarze.
Banujemy graczy za krzywe spojrzenia, wałowanie przeciwników, a nie potrafimy wyegzekwować od NAJLEPSZYCH szacunku dla innych. Oni zwałowali ponad 200 osób a nie tylko swojego przeciwnika.

Pewnie nie zdenerwował bym się na to gdyby nie podejście organizatorów - mające na celu mnie zbyć i uciszyć.

wyciąg z regulaminu mówi że za spóźnienie grozi:

0-2 min: 10 DP,
2-5 min: 20 DP,
5-10 min: 35 DP,
10+ min: wynik 0:0, 35 DP.

czy pilnowaliście tego na wysokich stołach? - NIE
czy w warzywniaku sędzia krzyczał że czas się kończy - TAK

Dziękuję organizatorom za piękny turniej
Pozdrawiam przez kupkę kamieni za brak szacunku

Jeśli chcecie sobie pograć w kilka osób - po co DMP?

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Nie znam twojej sytuacji ale gwarantuje że ostrzeżenia o karniaki za zbyt później zglaszanie wyników otrzymalem od śliwka na 5tym stole więc teoria o podziale na równych i równiejszych jest trochę wyssana z palca

Chciałem serdecznie podziękować przeciwnikom i organizatorom za ten wspaniały turniej.
Koledze z Luksemburga który nauczył mnie jak kosmicznym oddziałem są yeti
Koledze z Białorusi który pokazał mi jak działają teleporty
Milczkowi za niezwykle sympatyczna grę do 23 (choć w pewnym momencie przyznam że widownia zaczynała działać mi na nerwy)
Barbarze za to że pozwolił mi wykorzystać doświadczenie zdobyte na poprzedniej bitwie z wochem i za podniesienie mojej niskiej samooceny
Tomkowi Domagalskiemu który uswiadomil mi jak dzialaja ID
Ale najwieksze podziekowania kieruje do mojej drużyny.dziekuje ze moglem z wami grac.wspaniale zakończenie masterowej kariery.szkoda tylko tych 6ciu punktów które mogłem urwać w bitwie z luxemburgiem albo ID.piona
Ostatnio zmieniony 14 lip 2019, o 21:23 przez lwieserce85, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

WWSek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: WWSek »

Lwie Serce - wszyscy wiedzą, żeś równy chłop - więc Cię opieprzają - nie boją się:D

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Nie chce Cię martwić, ale mogło nie chodzić o Ciebie w kategorii wysokich stołów :* niemniej gratuluje wyniku, dość zaskakujacego.

Jak chodzi o sam fakt nie dania karnych - nie będę snuł domysłów, generalnie należało to zrobić.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

WWSek pisze:Lwie Serce - wszyscy wiedzą, żeś równy chłop - więc Cię opieprzają - nie boją się:D
Śliwek tak skromnie ze wzrokiem wbitym w ziemię podszedł i zapytał czy byłbym łaskaw oddać wyniki. Nie nazwał bym tego opieprzaniem a raczej skromną prośba pełna leku
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

WWSek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: WWSek »

no widzisz, jak go zapytałem czy wlepi karne też spuścił wzrok i poszedł:) a czy Ty je dostałeś?

ODPOWIEDZ