DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Re: DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Post autor: Laik »

Masz rację Paweł, trochę mnie śmieszy że sporo osób które się wypowiadają krytycznie w temacie karniakow same ich nie dostały choć powinny - hipokryzja level master.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Dzięki za świetny turniej. Dzieki za organizację świetnej imprezy. 5 świetnych przeciwnikow i 4 rewelacyjnych kompanow. Mam nadzieję że za rok będę mógł przyjechać.

Szkoda tylko że czas jest dla słabych.
Ja tu tylko sprzątam.

WWSek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: WWSek »

A czemu nie mogłeś pójść od linijki z regulaminem w tych 3 przypadkach?

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 928
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników za kolejne wspaniałe DMP. Bawiłem się przednie. Miło wspominam wszystkie gry i nie mogę się doczekać kolejnych. Piwo wciąż wspaniałe, obiad mi osobiście smakował, wszystkie gry odbyłem bez spiny i w fajnej atmosferze. Szkoda, że Qc musiał się zwinąć, bo chciałem się odegrać za zeszły rok, ale przynajmniej drużynowo pomściliśmy urazę. Teamowo dobre 8 miejscem, a osobiście najlepszy wynik KoE. To było dobre DMP.

Faktycznie pojawiło się kilka zgrzytów:
1. Akcja z terenami faktycznie no wypadła losowa sprawa, ale numeracja stołów na ostatnią chwilę już w trakcie bitwy to trochę gorsza rzecz.
2. Przedłużenie ostatniej bitwy faktycznie nie powinno mieć miejsca. Ucierpiała na tym ceremonia rozdania nagród. Widać było pośpiech z zamiast cieszyć się finałem tego wspaniałego widowiska wszyscy patrzyli na zegarki. Sami musieliśmy z powodu pociągu ledwo ją zobaczyliśmy.
3. Na przyszłość warto by faktycznie wpisać w regulamin postępowanie w przypadku remisu w punktach. Teoretycznie nie było żadnego zapisu, a gdyby był to nikt nie miałby wątpliwości.
4. Część komunikatów była tylko po angielsku, dla mnie to nie problem, ale rozumiem, że ktoś mógł czegoś nie dosłyszeć/zrozumieć przez to i jednak były to Drużynowe Mistrzostwa Polski, więc jednak powinny być najpierw po polsku, a potem po angielsku.

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Laik

Gdybyś przyznał 20 karniaków zgodnie z regulaminem który sam napisałeś Niemcom Ja i moja drużyna zajeli byśmy 3 miejsce na DMP zgadza się?

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

pazdzioch pisze:Laik

Gdybyś przyznał 20 karniaków zgodnie z regulaminem który sam napisałeś Niemcom Ja i moja drużyna zajeli byśmy 3 miejsce na DMP zgadza się?
To nie tylko to, a co z graczami, którzy skończyli grę mimo przewagi żeby zmieścić w ramach czasowych? Dlaczego ktoś ma na grę 3h a inny 3,5h? Co z ludzmi, którzy by zrobili lub dostali maskę gdyby mogli rozegrać te dodatkowe 15-20 min?Myślę, że co rundę w tej sytuacji jest co najmniej kilku graczy, a przy większym turnieju taki odsetek rośnie. Nie mam na myśli syndromu 7 tury, tylko niedokończonego meczu. Jeśli inni mogli to dlaczego ktoś nie mógł? Temat omawiany często gęsto, ja daje tym wpisem na luz, wałkowaliśmy to tysiąc razy.

Nie zmienia to faktu, że to był jeden z najlepszych masterów na jakich byłem. Polecam!
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Standardowo jeden z najlepszych masterów na jakim byłem. Brawa dla Laika, że od kilku lat bierze na siebie ryzyko finansowe, żebyśmy mogli grać w tak zaje#$%^&* miejscu.

Podziękowania dla przeciwników za bardzo fajne i wymagające bitwy, dla Animosity za imprezy, dla Furiona za poratowanie tabletkami, dla ekipy z Świerszczobusa za bardzo miłą atmosferę, wspominki i poszerzenie horyzontów muzycznych, a w szczególności dla mojego teamu, który pozwolił mi na chwilę przed wysłaniem rozpisek zagrać "zajętą" armią. Wynik zły nie jest, ale niedosyt pozostaje, za rok wbijemy to top10. Może zapeszyliśmy tą nazwą teamu? :wink:

Bardzo cieszy mnie ilość osób, która przyjechała z Wrocławia (14 grających + te 2 ze szczecińskim rodowodem). Widać, że praca włożona w animacje środowiska działa i mamy coraz więcej powracających. Obiecuję, że Wrocław wróci kiedyś na masterową mapę polski. Może już za rok.

Gratulacje dla czarnych wron za zajęcie najlepszego miejsca z pośród klubów z wwa!

Miło było zobaczyć tyle znajomych twarzy i zamienić kilka zdań. Widzimy się na następnym masterze!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

W zeszłym roku Make Way za spóźnienie 5 min przegrał zgodnie z regulaminem walkowerem.

W tym roku jak rozumiem za ponad 20 minutowe spóźnienie dostaje się podium.

Jeśli jestem hipokrytą level master zwracając na to uwagę i należały się mi jakieś karniaki to proszę mi je przyznać. Nie chciałbym żeby miejsce mojego teamu choć nie za wysokie było efektem oszustwa wobec innych graczy.
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Odwracając tą niezręczną dla osób odpowiedzialnych za pilnowanie regulaminu dyskusję zapytam; będą jakieś foty?

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Arbiter Elegancji pisze:Odwracając tą niezręczną dla osób odpowiedzialnych za pilnowanie regulaminu dyskusję zapytam; będą jakieś foty?
Na to pytanie odpowiedź też będzie niezręczna...

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Panie Organizatorze

Proszę mi szanownie odpowiedzieć czemu na turnieju za który zapłaciliśmy 500 pln nie jest przestrzegany regulamin ?

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

Małe ogłoszenie:

Bardzo prosze o kontakt kogos kto jest moze w posiadaniu jednej karty armijnej Bretonii.

Na koniec ostatniej bitwy w niedziele leżała spora kupka wszelakich kart armijnych na jednym ze stołow, lecz w nie wyjasnionych okolicznosciach znikla.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Na którym stole to było i jak wyglądały te karty, ja tam sprzatalem tereny a to co zostawalo jak kości treye etc odnosilem do pudła przy sedziowce

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Adam »

Bardzo dziękuję za super turniej. Udało mi się zagrać 5 dobrych bitew bez spiny z bardzo miłymi przeciwnikami. Ostatecznie skończyliśmy w top 10 z czego się mega cieszę.

Jeśli chodzi o granie po czasie to miałem 2 bitwy gdzie dogranie jeszcze jednej tury dało by mi parę punktów ale kończyliśmy je terminowo bo wszyscy chcą o normalnej godzinie pojechać do domów, nie spóźnić się na pociągi albo nie czekać na parowanie. Tak samo jak przed turniejem sprawdziłem rozpiskę kilka razy żeby nie dostać kartoników, tak kończyłem bitwy o czasie. Uważam że to trochę słabe że na najwyższych stołach, które powinny być wzorem do naśladowania nie przestrzegamy regulaminu który nas wszystkich miał obowiązywać.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Albo_Albo pisze:Na którym stole to było i jak wyglądały te karty, ja tam sprzatalem tereny a to co zostawalo jak kości treye etc odnosilem do pudła przy sedziowce

to dla mnie ;)

chodzi o karty te które miały drużyny do parowania się. Zapomniałem ogarnąć motyw, a bardzo fajna pamiątka z DMP z nazwą armii i te grafiki były super :mrgreen:

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Tego nie zbieralem. Całkiem możliwe że skończyła w smieciach. Napisz na priv do Laika może coś ma nadprogramowego.

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

Laik juz mi pisal ze niestety nie ma ich

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

bestia pisze:Laik juz mi pisal ze niestety nie ma ich
Ja powinienem mieć daj znać to Ci podrzuca na jakiś master a jak nie będzie Cie w łodzi to daj adres podeślę.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

ok super! pojdzie PW :)

dzieki wielkie!

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

a co to robisz w Łodzi jak ty chłopak z Krakowa jestes? 8)

ODPOWIEDZ