DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Post autor: PAWLAK »

Zgłaszam Schwarze Pferd.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

w sumie fakt na DMP prszyjedzie o wiele wiecej zagranicznych druzyn szczegolnie do takiego miejsca

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

2 miejsca dla miscast, prosze
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Sokół
Mudżahedin
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sokół »

Proszę o dopisanie 2x Orando Wrocław :)

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

Sweet reform też się pojawi
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Dziwna sytuacja z punktu widzenia uczestników, idealna dla organizatorów..
He. BM.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

3 sklady ordinu poprpsilbym

yedee
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Mam nadzieje, ze bedzie jakis krotki termin na przedplaty, zeby zweryfikowac zglaszajace sie druzyny. Proponuje dwa tygodnie od dzisiaj... :roll:

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

hmm juz 50 druzyn :o

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

yedee pisze:Mam nadzieje, ze bedzie jakis krotki termin na przedplaty, zeby zweryfikowac zglaszajace sie druzyny. Proponuje dwa tygodnie od dzisiaj... :roll:

Tak jak pisałem na Fejsie - zgłaszanie się na "gembe" jest orientacyjne - wiążące są zaksięgowane wpłaty - wszystko jest widoczne w drugim poście.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

yedee pisze:Mam nadzieje, ze bedzie jakis krotki termin na przedplaty, zeby zweryfikowac zglaszajace sie druzyny. Proponuje dwa tygodnie od dzisiaj... :roll:
Proponuję do końca tego weekendu :^)
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Laik pisze:
yedee pisze:Mam nadzieje, ze bedzie jakis krotki termin na przedplaty, zeby zweryfikowac zglaszajace sie druzyny. Proponuje dwa tygodnie od dzisiaj... :roll:

Tak jak pisałem na Fejsie - zgłaszanie się na "gembe" jest orientacyjne - wiążące są zaksięgowane wpłaty - wszystko jest widoczne w drugim poście.
I tak powinno być, nie jakieś rezerwacje tylko wyartykułowane zainteresowanie turniejem. Odpowiednio wczesny termin przedpłaty i tyle. Jak wyjazd na koncert, żadnych rezerwacji. Chcesz jechać kup odpowiednio wcześniej bilet :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Są 3 weekendy w roku, kiedy na 100% nie mógłbym uczestniczyć i to jest jeden z nich. :(

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Luxemburg zrobił przedpłate :)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Proszę dopisać 2x team SS

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

dodaj drużynę '' licz na farta''

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Hoops pisze:Bawi mnie już ta szopka, że skupiamy się na tym co za kilka miesięcy do prawie roku zamiast na dwóch najbliższych masterach i DMŚ.
A mi to odpowiada. Lubię wiedzieć o turnieju z rocznym wyprzedzeniem - mogę normalnie sobie wakacje zaplanować. Propsy Laik!

DMK i DMP są obecnie bardzo modne, bo są drużynówkami na euro i to w dodatku o wysokim standardzie i wysokim poziomem gry.
Drużynówki są popularne, bo najłatwiej w ten sposób zachęcić nowych ludzi do grania, przyciągają gości zza granicy.
Jakbym miał organizować mastera w Warszawie, to też bym zrobił drużynówkę euro, bo to pewny sukces imprezy.
I najlepiej też zimą-wczesną wiosną, żeby nie było problemów z klimatyzacją na sali.

Ja myślę, że dla jakiejś części osób wciąż Liga jest istotna, ale jest ich zdecydowanie mniej niż 3 lata temu.
Stąd trochę mniejsze zainteresowanie singlami.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

swieta_barbara pisze: Ja myślę, że dla jakiejś części osób wciąż Liga jest istotna, ale jest ich zdecydowanie mniej niż 3 lata temu.
Stąd trochę mniejsze zainteresowanie singlami.
Skoro DMP jest tak ważne, to może powinno zamykać sezon ligowy? (czyli liga trwać od DMP do DMP, a nie zgodnie z rokiem kalendarzowym).

ps. Co to znaczy euro?

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Kiedyś były różne ograniczenia w rozpiskach na ETC "Euro" na stare 2500 punktów (5000 na nowe). - Aby zbalansować grę
Dzisiaj już nie ma takich ograniczeń bo wszystko jest zawarte w podręcznikach - booki są pisane pod 4500 punktów i zawierają balans między sobą.

Czyli jak robisz turniej singiel euro - to grasz na standardowym formacie granym na etc - obecnie 4500
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Generalnie liczba chętnych przekroczyła już limit, spłynęły też pierwsze przedplaty - m.in. od BWT z Gdyni co mnie bardzo cieszy :)

Wieczorem zrobię update obu list.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ