DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Re: DMP 2019 - Kraków - Stara Zajeznia 13/14.07

Post autor: Solo »

Nie podoba mi się ta atmosfera tempa, nie widzę potrzeby mrożenia 1000 zł na 10 miesięcy :)
Przykre czasy czekać na zapisy DMP 2020 + bo jak nie zdążę to nie zagram.
Nie wiadomo czy gra się utrzyma po kolejnych zmianach, a tu takie spekulację wolnymi miejscami, polska mistrzem polski...

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Podzielam Twoje zdanie Solo - miejsc jest na 56 teamów, a dziś jest 10 zapłaconych więc spokojnie wystarczy miejsca dla Wszystkich :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wczoraj 14 a nie 10 miejsc było opłaconych.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

No to mamy jeszcze 42 wolne miejsca :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

16 wpłat
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Miło mi poinformować że sklep Veto w tym roku będzie działał z nami, tym razem w większym zakresie bo będzie współorganizatorem,

Obrazek

podpowiem że zdecydowanie warto będzie zostać do końca - przy ogłoszeniu wyników zostaną rozlosowane nagrody za ponad 10k :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Up listy - 95 osób opłaconych (w tym 50 z zagranicy), 325 osób zgłoszonych (w tym 75 osób z zagranicy) :)

DMP bęzie jednym z serii turniejów zaliczanych do EML - o której znajdziecie więcej informacji tutaj:

https://web.facebook.com/European-Maste ... 357145300/
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Myślałeś może o jakimś systemie umożliwiającym wystawienie reprezentacji wszystkim liczącym się klubom w Polsce ? Przykładowo wszystkie kluby które mają głos na LL ,mają z automatu zarezerwowane miejsce do któregoś tam miesiąca przed DMP. Głupio by było jak by Drużynowe Mistrzostwa POLSKI były obsadzone przez 3 składy z Ukrainy i 5 z Niemiec podczas gdy nasze rodzime klubiki by nie mogły pograć. Nie to ,żebym miał coś przeciwko składom z innego kraju poprostu ostatnio jest jakieś szaleństow z tymi zapisami.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Na tą chwilę każdy się może zgłosić.
Inna kwestia że nie każdy postawi 500zl że uda mu się uzbierać te 5 osób i przyjechać.
A wiele rzeczy może wyskoczyć w trakcie pół roku.
Ja się wstrzymuje z wpłatą chociaż do maja i liczę że będą jeszcze miejsca

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Pazdzioch ja również uważam że to dramat, ale co zrobisz takie czasy polak w polsce tylko polakiem.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Mamy 280 miejsce, unikając problemu który wystąpił ze Smokiem Wawelskim postanowiliśmy że pewne miejsca będą nie dla tych którzy szybciej napiszą 3x mój klub.
DMP jest najważniejszym turniejem w naszym kalendarzu i mając pewny termin, w świetnej, sprawdzonej miejscówce można spokojnie zaplanować wyjazd - do tej pory tak zrobiło 95, osób. Zostało miejsc dla kolejnych 185 i jestem pewien że jeśli ktoś chce wziąć udział w tym turnieju to weźmie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Generalnie wydanie 100 plnów na dzis, żeby pod impreze ułozyć sobie cały rok - bo wiemy jaki jest termin - to spore ułatwienie dla ustatecznionych, urodzinnionych i upracowanych graczy w racjonalnej cenie. Za co Laikowi (oraz innym osobom odpowiedzialnym) wielkie brawa
Ostatnio zmieniony 2 lis 2018, o 18:29 przez QQrydza, łącznie zmieniany 2 razy.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tak Qc, jak nie pojadę w 1szym składzie JH, to mam wywalone na Polski Nerdfest w super miejscu z browarem w wakacje.

Nie wiem o co Wam chodzi, po co te smuty. Miejsca jest w ciul, czasu żeby się ogarnąć też. Dla mnie to wygodne, że Laik daje takie wyprzedzenie - wszystko mogę sobie zaplanować.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Qc jak zwykle truje dupe dla zasady ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kursywą będę pisać, żebyś wiedział że żartuje misiu :) Mnie możliwość zaplanowania takiego wyjazdu rok w przod bardzo pasuje.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie no jasne, że żartujesz - przecież byłeś 4tą osobą z rzędu, która krytykowała Laika, więc zgodnie z zasadą, kiedy odciąć wargi, zębom jest zimno. Misiu misiaczku.

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Kacper ja nie krytykuje Laika tylko podsuwam pewne rozwiazania. Laik nie chce z nich skorzystac bo ma inne zdanie- spoko, poprotsu trzeba zrobic przelew i tyle.

Btw: W mojej ocenie i tak zajebiscie ze komus sie chce wogole organizowac turniej.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wiadomo!

A rozwiązań nie potrzeba, bo nie ma problemu. W tym roku nie udało się klepnąć limitu, w przyszłym pewnie też ciut zabraknie.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie byłbym pewien -, mamy już opłacona 1 ekipę więcej z Francji niż w tym roku, jest zespół z Luxemburga który będzie u nas pierwszy raz, jedną więcej ekipę z Ukrainy, BWT i Sargon które nie grały w lipcu -, tu wymieniam tylko opłacone zespoły.
Niemniej jednak miejsc jest sporo i jeśli ktoś będzie chciał grać to zagra.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mam tylko nadzieję, że będzie rozwiązany problem brakujących terenów 2D z zeszłego roku - pamiętam doskonale, jak wszyscy się rzucili szukać murków przed pierwszą bitwą, a skończyło się na taśmie malarskiej wklejanej na mapie.

ODPOWIEDZ