[MASTER] Syreni Śpiew, Rynia k./ Warszawy 23-24.02.2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: [MASTER] Syreni Śpiew, Rynia k./ Warszawy 23-24.02.2019

Post autor: Myth »

Mamy potwierdzone na dzisiaj 20 teamów, dziękujemy serdecznie :-) Lista przedstawia przelewy otrzymane do dziś. Proszę o kontakt gdyby coś się nie zgadzało.

Pamiętajcie, że jutro ostatni dzień na zabookowanie noclegu w gwarantowanych stawkach oraz potwierdzenie uczestnictwa z dodatkowymi punktami za rejestrację.

Dla teamów zainteresowanych EML - prosimy o potwierdzenie nazw drużyn do podania wyników dalej.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Kiedy update listy? Poszła przedpłata i zgłoszenie za Make Way! 2
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Jest update, 27 teamów zgłoszonych, dziękujemy serdecznie :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Uuuuu, piękna frekwa!
Jaram się :)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Piekna bedzie jak dobijemy do 32 teamow ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Zdaje się, ze to już tylko formalność ;)

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Można by było przenieść termin nadsyłania rozpisek o tydzień.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Chłopaki, w jakim formacie chcecie rozpy? Html może być?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Jest update, 30 teamów zgłoszonych. Sprawdźcie proszę czy się zgadza.

Na pytania o deadline na rozpiski i ich format odpowiemy myślę do jutra.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jedzie ktoś z wrocławia lub okolic i potrzebuje transportu? Mamy 2 wolne miejsca w furze.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Przedłużamy termin wysyłania rozpisek do 17.02.2019 do 23:49. Prosimy o rozpiski w doc / txt / pdf w formacie ETC:

Wiadomo kto - Warriors of the Dark Gods
720 - Chaos Lord of Lust, General, Steed of Lust, Great Weapon, Bluffer's Helm, Sprout of Rebirth, Crown of Scorn, Waste Hardened Shield
660 - Chaos Lord of Wrath, Burning Blade of Chaos, Potion of Strength, Daemonic Wings, Lucky Shield
510 - Chaos Harbinger of Lust, Battle Standard, Steed of Lust, Lance, Dusk Stone, War Standard, Hardened Shield
260 - Battle Shrine (Priest) of Wrath
512 - 17x Wasteland Warriors of True Chaos, Shield, S, M, C, Banner of Speed,
160 - 20x Barbarians of True Chaos, Paired Weapons, Light Armour, M
232 - 8x Barbarian Horseman of True Chaos, Light Armour, Shield
160 - 5x Barbarian Horseman of True Chaos, Light Armour, Shield,
460 - 10x Chosen of Lust, Halberd, Shield, S, Nine-Tailed Standard
435 - 10x Chosen of Lust, Halberd, Shield, S, Aether Icon
390 - 5x Wasteland Knights of Lust, Lance, Shield, Standard, Musician, WastelandSteed,
4499
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dodatkowe ogłoszenie:

Istnieje możliwość zamówienia samego posiłku w sobotę - obiad 40 zł, kolacja 30 zł. Przypominam też o dodatkowych posiłkach: żurku i strogonovie. Miejcie na uwadze, że na turnieju będzie 120-130 osób, jeśli w sobotę o 12:00 60 osób zamówi posiłek na 13:00, to kuchnia zwyczajnie się nie wyrobi. To samo dotyczy żurku i strogonova. Polecam więc zarezerwować sobie posiłki wcześniej, tym bardziej, że chcemy trzymać się ustalonych godzin imprezy.

Druga sprawa już teraz: w przedsionku sali, gdzie odbędzie się turniej, będzie możliwość zakupu piwa i będzie tam podawany żurek i strogonov (możliwość wykupienia na miejscu w ograniczonej liczbie), ale nie będzie możliwości płatności kartą płatniczą.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

W temacie żywieniowym, jeśli zapragnę zamiast żurku zjeść samodzielnie zamówioną pizzę, to nie będzie problemu?
Chodzi mi o to, czy nie przyjdzie ktoś z obsługi hotelu z awanturą, że nie można zamawiać jedzenia z zewnątrz.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Krzechu pisze:W temacie żywieniowym, jeśli zapragnę zamiast żurku zjeść samodzielnie zamówioną pizzę, to nie będzie problemu?
Chodzi mi o to, czy nie przyjdzie ktoś z obsługi hotelu z awanturą, że nie można zamawiać jedzenia z zewnątrz.
pytasz czy w hotelu z restauracją można spożywać jedzenie z zewnątrz?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Laik pisze:
Krzechu pisze:W temacie żywieniowym, jeśli zapragnę zamiast żurku zjeść samodzielnie zamówioną pizzę, to nie będzie problemu?
Chodzi mi o to, czy nie przyjdzie ktoś z obsługi hotelu z awanturą, że nie można zamawiać jedzenia z zewnątrz.
pytasz czy w hotelu z restauracją można spożywać jedzenie z zewnątrz?
Dokładniej, pytam czy owe jedzenie mogę spożywać na turnieju przy stole przy którym gram. Jest dla mnie oczywiste, że nie wypada robić tego w hotelowej restauracji, tak samo jak jest oczywiste że w pokoju hotelowym mogę otworzyć swoją flaszkę. Tu mamy coś pomiędzy, jeśli samo pytanie wywołało Twój szok to tym lepiej że pytam teraz, niż żeby na miejscu zgorszyć Cię i wszystkich dookoła tym że mi słoma z butów wystaje :)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Postaram się wieczorem wrzucić przykładowe menu z proponowanego pakietu hotelowego ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

A tylko takie orientacyjne pytanie:
bimber można na sali spożywać?
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Myth pisze:Postaram się wieczorem wrzucić przykładowe menu z proponowanego pakietu hotelowego ;-)
Marek, chodziło mi nie o menu z pakietu, tylko alternatywę dla żurku. Słusznie ostrzegasz, że restauracja nie obsłuży wszystkich a la carte w godzinę, stąd moje pytanie o to czy można poradzić sobie samemu. Na szczęście, z uwagi na różnicę w poziomie gry, Laikowi raczej nie grozi granie ze mną lub przy sąsiednim stole i wdychanie oparów mojej pizzy, ale pytanie "można czy nie" pozostaje aktualne :)

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Które mapy gramy dla turnieju 4 osobowego?
1-3 , 4-8? Czy random?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Szukam do pozyczki:

4 gobo rydwany
3 bazy snotlingów
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ