[MASTER] Syreni Śpiew, Rynia k./ Warszawy 23-24.02.2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Re: [MASTER] Syreni Śpiew, Rynia k./ Warszawy 23-24.02.2019

Post autor: Laik »

Spawn pisze:O widzę że underdogi srogi łomot w ostatniej bitwie :wink:

No tak, trzeba w końcu dopasować nazwę do teamu :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Chyba nie ten cytat ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzięki wszystkim za turniej, zwłaszcza że miało mnie na nim nie być :)

Fajna miejscówka, dobra organizacja, super ekipa, no i oczywiście dla mnie cena wejściówki też była na propsie.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

W końcu w domu :)

Dzięki za turniej - zwłaszcza mojemu teamowi - Mamut, Klocek i Biały ...dzięki za przygarnięcie do teamu. Wynik indywidualny nie powala a nawet trzeba się wstydzić ... ale kilka niewygodnych paringów poszło na biedne SE :mrgreen:

Dzięki organizatorom za super weekend i wszystkim przeciwnikom za bitwy !!!

Pozdrówka jeszcze raz dla "mordki", które fajnie było zobaczyć (Dibo dzięki raz jeszcze za "dekielek" z Zielonek).

Mam nadzieję, że znowu zobaczymy się w Szczyrku, a z niektórymi może w Świdniku :)

P.S. A losowe nagrody mega wypas :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Dzięki za turniej, miało mnie nie być podobnie jak Barbary, tylko odwrotnie, a udało się zagrać w wyjątkowym 5-osobowym teamie na turnieju z drużynami 4-os :)
Dzięki wielkie dla organizatorów, było super, dziękuję też przeciwnikom, na których uczyłem się jak działa rozpa Barbary, oraz reszcie drużyny że to znosiła i nie marudziła.
Specjalne wyrazy wdzięczności dla szanownego zmiennika za zastępstwo i pożyczenie figurek, mam nadzieję że trochę się odwzajemniłem pomysłem na złożenie rycerzy ;) oraz dla qc za lekcję jak działają gobliny z vanguardem i fanatykami.

Liczę że za rok widzimy się znowu, tym razem przez 2 dni :)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Brawa dla orgów!
Brawa dla sędziego! Abra, mega robota!
Świetni przeciwnicy, cudowni kompani, do tego teamowa koszulka na pamiątkę
Chce więcej takich turnieji!
<3

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chyba za lekcje, że fartownie ubijane wiwerny mszcza się zza grobu xD

Graty dla ekipy organizującej w całości i okazałości, super event :) dobrze ze skill w wfb nie rdzewieje i można pograć od święta w miłej atmosferze bo każdy przeciwnik miły i łapie worek bonusów za fair play :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

DZięki za fajny turniej. Super organizacja.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Dzięki wam wszystkim za wspólny weekend :)
Wielkie buziaki dla chłopaków z Ośmiornicy ! :* Niestety po raz kolejny pokazałem wam czym jest "krakoska głowa" i jakie sa konsekwencje jej posiadania :(

Heptun - noł problem :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

kamkustwo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: kamkustwo »

Dzięki za fajny turniej. Dziękuję wszystkim moim przeciwnikom, zwłaszcza Barbarze i Xargosowi - dużo się dzięki grom z wami nauczyłem.

Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia na następnym

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Naprawdę zajebisty turniej wielkie gratulacje i podziękowania dla organizatorów, dla Abrasusa za sędziowanie no i dla przeciwników:

1. Łukasza z "Ziemniaka króla warzyw" (te koszulki są zajebiste)
2. Michasia z Ordinu II (taki pech przy liderach w lizakach to naprawdę rzadkość)
3. Ampy z "Czech Masters" (very nice game, i hope we will shall meet again in Cracow)
4. Big Boss z "Ósmej Bili" (jak zawsze bardzo przyjemna gra)
5. Qca z "Szybkiego Szpila" (Jesteś jednym z najbardziej przyjaznych graczy jakich spotkałem, super gra pomimo dziwnych akcji jakie miały miejsce w wyniku mich rzutów)

Podziękowania jeszcze dla TMSu i reszty sponsorów za fajne nagrody.

Było ekstra dzięki Wam wszystkim za to, że dzięki temu całemu zaangażowaniu martwy system działa i rozwija się w całkiem ożywiony sposób.

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Jeszcze raz wielkie podziękowania i gratulacje dla organizatorów i sędziów za zorganizowanie nam tego festiwalu pacynek :D Podziękowania dla mojego teamu MakeWay2 oraz dla naszych przeciwników. Team Belarus, Front Wschodni, Czerstwe Bułeczki ;) 2drunk2play oraz Miscasta 2.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Bardzo fajny turniej, dobrze ogarnięty, super sędziowanie.
Wszystko na +.
Dziekuję przeciwnikom za 5 bardzo fajnych gier. Wspaniale było zobaczyć twarze, które juz zaczęły się zacierać w mojej pamięci :*
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jestem pod wrażeniem profesjonalnej organizacji tego turnieju! Doskonała robota Panowie! =D>

Hotel bardzo fajny, dużo smacznego jedzenia, fajne pokoje.
Sala bycza, dbałość o mnóstwo szczegółów (gadżety, stream, nagłośnienie, rzutnik, piwo, woda, przekąski, super statuetki, fajne nagrody, zero obsuwy, dużo czasu na bitwy, itd). Nie ma się do czego przyczepić.
Liczę na powtórkę za rok :!:

Dzięki wszystkim za fajne bitwy. Trzeba przyznać, że Ruscy nadrobili zaległości. Wygrana z teamami z miejsc 2, 3 i 4 mówi sama za siebie. Trzeba będzie się odkuć w Herford :twisted:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dzieki Kolata! Staralismy sie dac jak najwiecej radochy graczom i wprowadzic troszke nowej jakosci na polskich masterach (prezenty dla wszystkich graczy, dodatkowe jedzonko podczas bitew, zeby nikt nie chodzil glodny i zly). Jestem ultra zajechany, takze podsumowanie napiszemy pewnie wieczorem.

Chcialbym tylko z calego serducha podziekowac chlopakom, ktorzy przyszli w czwartek na narbutta i wtocili z nami w niedziele. No i Druchii - kupa milosci dla ciebie mordeczko. Dziekuje.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Bardzo fajny turniej. Wszystko swietnie zorganizowane. Licze na powtorke za rok.

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Super dziękówka za turniej, wielki szacun orgom, daliście świetnie radę, będę długo wspominał mojego pierwszego mastera!
Klimat super, gry bez spin, dużo się nauczyłem i wróciłem z milionem kmin!
Dzięki jeszcze przeciwnikom za gry i za wyrozumiałość, na większość z tych armii grałem pierwszy raz!
Coś tak czuję, że Front już co roku się zacznie pokazywać, a i może się uda nie zasiadać na pierwszych od końca stołach.
~Biegnący z Berserkerami

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

W imieniu Bobsona, Rinca i swoim – dziękujemy serdecznie i z serducha wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego turnieju! :)

Dziękujemy Wam, uczestnikom, bo to dla Was i dzięki Wam odbył się ten turniej. 128 osób i 5 teamów na liście rezerwowej. Chyba czas poszukać większej sali :wink:
Dziękujemy sponsorom – Sklepowi Graal oraz firmie TMS za Wasze wsparcie nagrodami dla uczestników. Nie spodziewaliśmy się tak bogatych pakietów, jak widzicie odzew graczy jest bardzo pozytywny.
Dziękujemy ekipie graczy, bez których jeszcze do dziś nosilibyśmy te blaty: Aron Banalny, Baton, Crus, Druchii, Handełek, Pocisk, Rafixator, Tutajec.
Dziękujemy sędziom: Abrasusowi, Glonojadowi i Jankowi, kawał dobrej roboty.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Bazyliszek za blaty i tereny.
Dziękujemy 8 Bili również za tereny, makiety 2D to jednak przyszłość turniejowego battla, nawet ja się dałem przekonać.
Osobiście dziękuję również Bobsonowi i Rincowi, świetnie daliśmy w trójkę radę i super się uzupełnialiśmy w pracy :D Polecam tych organizatorów :)
Mamy nadzieję, że wszystkim spodobały się nasze masterowe dodatki dla graczy w postaci kostek i znaczników oraz sobotni podwieczorek i niedzielna zagrycha. Staraliśmy się wprowadzić na polskim masterze odrobinę świeżości i nowej jakości.

Gdyby ktoś miał trochę zdjęć i chciał się podzielić, to bardzo zachęcamy. Trwa jeszcze produkcja filmu z realizacji, wstawię gotowy niedługo mam nadzieję.
Fanty – mam nadzieję zrobić dzisiaj inwentaryzację i wstawić info tutaj. Szczytem jest pojedynczy but Reeboka #-o :wink:
Dziękujemy za pozytywny odzew po turnieju, miód na serca. Gdybyście mieli uwagi do realizacji turnieju, to zachęcam do wrzucenia ich tutaj lub na PW, na pewno bardzo pomogą na przyszłość.

I odrobina prywaty:
Wielkie dzięki dla teamu za wielki team spirit i nie poddawanie się. Przełamaliśmy passę tylko skrajnych wyników w rundach. Xargos morduje jak leci, BigBoss dostaje nową armię przed turniejem i wymiata, DeBelial zawsze ugra, nawet jak na początku sytuacja nie wygląda najlepiej. Swój osobisty wynik pominę milczeniem, powiem tylko, że każdy statek musi mieć kotwicę :P Czas coś zrobić z kośćmi, żeby kusznicy jednak ranili na 4+. Gdyby ktoś przed turniejem powiedział mi, że będziemy mieć 5 miejsce, to bym nie uwierzył.
Dziękuję również przeciwnikom za zupełnie bezspinowe i przyjazne bitwy :)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Było mega! Super miejscówa, organizacja klasa, nie ma do czego się przyczepić =D> =D> =D> . Jedyne co bym zmienił to system bloczków na jedzienie, skoro na wejściu i tak stała jakaś osoba mogła mieć listę i z niej odhaczać, było by to mniej uciążliwe dla organizatorów i graczy, bo bloczki się gubią. Z tego co widziałem losówki były wypas, fajnie że najmłodsi uczestnicy turnieju otrzymali nagrody.
Serdeczne podziękowania dla kolegów z drużyny oraz Dravenlorda i Białego za pożyczenie figsów!
Zagrałem 5 sympatycznych i wymagających bitew, propsy chłopaki : Maciek, Glegut, Azurix, Rilam i Flam!
Za rok na pewno będę :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Albo nieomylny krol slonce zamieni Twoja kolacje na darmowy zurek, ktory do Ciebie nie dotrze :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ