[Warszawa], 29.12.2018, MW! Vol.18 "Karnawałowy Avoidance"

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Re: [Warszawa], 29.12.2018, MW! Vol.18 "Karnawałowy Avoidanc

Post autor: lapamat »

Moje pierwsze wrażenia takie że w booku wyglądają dużo lepiej niż na stole. Wiadomo że bardzo dużo zależy od złożenia, ale no mam wrażenie że nie jest to armia która może
grać z każdym, na niektóre rzeczy nie ma odpowiedzi, na inne ma ich aż zbyt wiele.
Jedynie naprawdę gięta rzecz w nich to te hope harvestery, przynajmniej na mój pierwszy rzut oka. Dywinacja karci je jeszcze lepiej niż przedtem, no i feeling armii na stole
mocno się zmienił, jeśli ktoś był bardzo przywiązany do starych demonów to będzie miał niemiłe zaskoczenie. Ale ja tam się nie znam, taka subiektywna opinia :P

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Dziękuję wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że fajnie się bawiliście na kolejnym zwieńczeniu roku turniejowego z klubem Make Way!

Nastepnym razem postaramy się, żeby było jeszcze lepiej.

Do zobaczenia już w styczniu!

PS. Bardzo dziękuję Guldurowi za pomoc w trakcie turnieju oraz przy sprzątaniu :)
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Zgodzę się z tym, że armia wygląda na trochę zero-jedynkową i jest strasznym batem na niektóre, ale i ma pod górkę z niektórymi złożeniami. Idealna na drużynówką, im więcej osób w drużynie tym lepiej będzie chulać w odpowiednim pairingu.
Kombinacji ma tysiąc pięćset dwa dziewięćset. Jeszcze trochę czasu zanim wszystkie odkryjemy.

Ja wziąłem te jednostki dość losowo, wszystkiego po trochu, aby je posprawdzać, nie grałem pół roku w ogóle i nie pamiętam wszystkich zasad, a i tak nie wyszło najgorzej: 10, 20, 8. Myślę, że gdybym był w formie to wygrałbym i pierwszą bitwę i z Rincem, gdzie jakiś teleportujący się wdg miał dla mnie więcej zaskoczeń niż same demony :wink: :wink:
Da się to fajnie pokminić, ale faktycznie na papierze wygląda chyba lepiej niż na stole.

Tak czy inaczej, będzie ciekawie przez najbliższe 3 miechy, zapraszam do wspólnego testowania :wink:


P.S. Dziękuję za super turniej i dziękuję tej osobie, która zaniemogła dzięki czemu ja się mogłem pobawić starymi zabawkami w nowym wydaniu :)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Just_Flo
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: Just_Flo »

Is it possible to add the armies to the Players?

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

1. Guldur DH
2. Rince WDG
3. Shino UD
4. Siemek EoS
5. Kalafior DL
6. Semi HbE
7. Kacper SA
8. Krzechu
9. Łapamat OK
10. Mojżesz DE
11. Handełek ID
12. Jeżus OnG
13. Glonojad DE
14. Lwie Serce SA
15. Marvin WDG
16. Bobson BH
17. Garland DH
18. Woodspirit DL
19. Dziop DL
20. Jaku OK
TROSKLIWE MISIE

Just_Flo
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: Just_Flo »

Thank you

ODPOWIEDZ