[MASTER] Świdkon - Lubelski Master 30-31.03.2019 single 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MASTER] Świdkon - Lubelski Master 30-31.03.2019 single

Post autor: Glonojad »

Klaudel pisze:Ja ze swojej strony mialbym tylko prosbe, zeby pamietac tez o kibicach, ktorzy wchodza na BP raz na godzine i sprawdzaja jak tam wyniki i czy pojawily sie paringi. Z gory dziekuje :)
No, coś takiego to de facto musiałby ogarniać dedykowany techniczny sędzia. W sumie gdybym wiedział, jak wspaniałe będę miał wyniki, to bym się na ochotnika zgłosił, przynajmniej coś bym do hobby wniósł... :roll:
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Moze to twoje powolanie? Sedziow ci u nas niedostatek :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

No taki sędzia techniczny byłby odpowiedzialny za relację - wyniki, fotki czy stream :) Moim zdaniem fajny pomysł na przyszłość !
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

turniej super bardzo wielkie dzięki wszystkim przeciwnikom którzy ze mną grali i wytrzymali psychicznie :D

Dziękuję Sillowi za solidny łomot. Niespadające komety i ślimaki na 3 cale to moc :mrgreen:
Dzięki Arranderowi za trudną orczą miłość i tłuczenie ślimaków aż miło. Gra pełna ciekawych zwrotów :)
Dziękuję Dziopowi za nieumarły gwałt. Nawet desperacka ucieczka nie dała rady i piękna popychaczka pokrzyżowała plany na ocalenie. Przepraszam Dziopie że nie wysadziłem sobie Sowy, choć ciężko pracowałem na to :mrgreen:
Dziękuję mojemu demonicznemu oponentowi(przepraszam zapomniałem ksywki) za bratobójczą rzeź.
Dziękuję Gabrielowi za zielony najazd i silną psychikę w tej bitwie :mrgreen: Najpiękniejsza akcja turnieju wrona obrywa z własnej komety :mrgreen:


Wyniki jak zawsze, choć nawet nie ukrywałem że nie mam aspiracji na coś konkretnego. Świetnie się bawiłem i miło było pozować do zdjęć w stroju ślimaka.

Chciałbym zwrócić uwagę jednak na znieczulicę.
1. Kwestia olania wyników przez ludzi. Biedny Stan czyta sobie wyniki a każdy ma to daleko.
2. Panowie ja wiem że jesteście gośćmi, ale nie chwyciło was że kobita dźwigała ławki i stoły? Można było jak skończyliście ostatnie bitwy posprzątać armie i walizki i śmieci ze stołów(nie mówię że macie je nosić bo to nasza dola jako organizatorów, ale posprzątanie po sobie na stole to jednak jakiś przejaw kultury, który powinien być z szacunku do organizatora).
3. Nie mam nic do piwkowania podczas podczas battla bo to jednak 2 dyscypliny w 1, ale skoro jest zakaz na terenie szkoły to jak już ktoś musi na sali sobie walnąć to nie ordynarnie z butelki (przelać w coś można). Wszak sporo ludzi się kręciło i w tym z dziećmi.

Niech śluz będzie z wami!

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Klaudel pisze:Moze to twoje powolanie? Sedziow ci u nas niedostatek :)
Może, ale jednak pelnoetatowe ganianie po fejsach raczej mnie znudzi. Nie mówiąc o moim antytalenciu fotograficznym... Poza tym czasem jednak fajnie pograć :p

Póki co prośbę o sędziowanie w tym roku miałem jedną, spełniłem ją i tyle. Będą inne to pomyślę.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

dzieki wielkie za turniej bardzo fajnie sie bawilem.

Jednak mimo wszystko zapewnijcie jakichs sedziow nastepnym razem. Co chwila ktos do mnie podchodzil z pytaniami, a jak w pewnym momencie poprosilem aby sie zapytali sedziego, to dowiedzialem sie, ze nie ma takiego. Oczywiscie znamy sie wszyscy i nie bede odmawial pomocy w takich wypadkach, ale nie zmuszajcie do takich rzeczy, prosilbym

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Shino pisze:dzieki wielkie za turniej bardzo fajnie sie bawilem.

Jednak mimo wszystko zapewnijcie jakichs sedziow nastepnym razem. Co chwila ktos do mnie podchodzil z pytaniami, a jak w pewnym momencie poprosilem aby sie zapytali sedziego, to dowiedzialem sie, ze nie ma takiego. Oczywiscie znamy sie wszyscy i nie bede odmawial pomocy w takich wypadkach, ale nie zmuszajcie do takich rzeczy, prosilbym
+1

Musi być chociaż 1 sędzia, najlepiej w odblaskowej kamizelce.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Heptun pisze:No taki sędzia techniczny byłby odpowiedzialny za relację - wyniki, fotki czy stream :) Moim zdaniem fajny pomysł na przyszłość !
Z najprostszych rozwiązań to byłby stream na którym jest pokazany plik excelowy z wszystkimi wynikami(ten używany przez sędziów na większości masterów) dzięki temu jest na żywo informacja o sytuacji na sali + wyniki poprzednich rund w jednym miejscu.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Mamut pisze:
Heptun pisze:No taki sędzia techniczny byłby odpowiedzialny za relację - wyniki, fotki czy stream :) Moim zdaniem fajny pomysł na przyszłość !
Z najprostszych rozwiązań to byłby stream na którym jest pokazany plik excelowy z wszystkimi wynikami(ten używany przez sędziów na większości masterów) dzięki temu jest na żywo informacja o sytuacji na sali + wyniki poprzednich rund w jednym miejscu.
A nie dałoby rady przepisać tego do Google Sheets? W tedy możnaby udostępnić read-only całość.

Jest gdzieś dokumentacja wymagań technicznych / algorytmów? Mogę spróbować przepisać do Sheets ;)

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

zdjęcia? :)

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Z ciekawości, jak układały się armie w top 10? :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Link do fotorelacji:
https://imgur.com/a/YQLMVBT

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Czy można prosić o wrzucenie wyników do Ligi?

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

+1

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Stan chce najwyraźniej, by ten turniej zatrząsł ligą pod koniec sezonu dopiero.

ODPOWIEDZ