[Poznań] 12.01.19 Wilczek, Nowy Rok i 4500pkt
[Poznań] 12.01.19 Wilczek, Nowy Rok i 4500pkt
Zapraszam wszystkich na turniej lokalny 9th Age w sklepie Wilczek w Poznaniu
Termin: 12.01.2019 (sobota)
Miejsce: sklep Wilczek, Górna Wilda 68, Poznań
Wpisowe: 15zł na nagrody
Zapisy pod wydarzeniem na facebooku lub na border princes
Format: 4500pkt, (gramy najnowszą wersję - 2.0 razem z nowymi demonami)
Stoły 72x48 cali.
Liczymy zgodnie z podręcznikiem The 9th Age (system 20:0 z +/-3 za scenariusze).
Sędzia - MikiChol
Nagrody:
Zależnie od ilości uczestników, będą bony do wydania w Wilczku dla zwycięzców i najlepiej pomalowanej armii.
Scenariusze i Rozstawienie:
- Rozstawienie zależne od mapki na stole
- Scenariusze losujemy
Ocena Hobbystyczna (całość 10pkt)
Dozwolone armie niepomalowane i proksy w granicach rozsądku (wpływa to na ocenę modelarską)
Malowanie (proksy traktowane są jako niepomalowane)
0pkt- Mniej niż 50% modeli w armii pomalowane.
1pkt - Ponad 50% modeli w armii pomalowane
2pkt - Ponad 75% modeli w armii pomalowane
3pkt - 100% modeli w armii pomalowane
Podstawki (proksy traktowane są jakby nie miały modelowanych podstawek)
0pkt - Mniej niż 50% modeli w armii ma modelowane podstawki.
1pkt - Ponad 50% modeli w armii ma modelowane podstawki.
2pkt - 100% modeli w armii ma modelowane podstawki.
Traye
1pkt - Wszystkie oddziały (3+) posiadają traye.
2pkt - Traye są modelowane (lub są to magnesowane blaszki o dokładnych wymiarach takich samych jak oddział).
Spójność
0pkt - Oddziały odstają od innych. Jakiekolwiek proksy.
1pkt - Armia jest spójnie pomalowana, ma wspólny motyw przewodni i spójne podstawki
Przybory
+1pkt - Gracz posiada własne kości, miarkę, karty magic flux lub aplikację na telefonie oraz podręcznik własnej armii (może być w pdfie).
+1pkt - Gracz posiada czytelną wydrukowaną rozpiskę.
Harmonogram:
10.00 - 10.30 Zapisy
10.30 - 13:30 I bitwa
13.40 - 16:40 II bitwa
16:50 - 19.50 III bitwa
19.50 - ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
Lista zapisanych:
1. MikiChol OnG
2. Jaszczur WDG
3. Galharen HE
4. Jawor DL
5. Piotr Lubbe WDG
6. Maksymiusz OK
7. Milczek KoE
8. Handl VC
9. Jan Wieczór OK
10. Ninos WDG
11. Ciara SE
12. Romek DE
13. Lenar BH
14. Nikodem Piotrowski KoE
Lista rezerwowa:
1. Piotr Orłowski
2. Boja
3. Żaba
4.
Termin: 12.01.2019 (sobota)
Miejsce: sklep Wilczek, Górna Wilda 68, Poznań
Wpisowe: 15zł na nagrody
Zapisy pod wydarzeniem na facebooku lub na border princes
Format: 4500pkt, (gramy najnowszą wersję - 2.0 razem z nowymi demonami)
Stoły 72x48 cali.
Liczymy zgodnie z podręcznikiem The 9th Age (system 20:0 z +/-3 za scenariusze).
Sędzia - MikiChol
Nagrody:
Zależnie od ilości uczestników, będą bony do wydania w Wilczku dla zwycięzców i najlepiej pomalowanej armii.
Scenariusze i Rozstawienie:
- Rozstawienie zależne od mapki na stole
- Scenariusze losujemy
Ocena Hobbystyczna (całość 10pkt)
Dozwolone armie niepomalowane i proksy w granicach rozsądku (wpływa to na ocenę modelarską)
Malowanie (proksy traktowane są jako niepomalowane)
0pkt- Mniej niż 50% modeli w armii pomalowane.
1pkt - Ponad 50% modeli w armii pomalowane
2pkt - Ponad 75% modeli w armii pomalowane
3pkt - 100% modeli w armii pomalowane
Podstawki (proksy traktowane są jakby nie miały modelowanych podstawek)
0pkt - Mniej niż 50% modeli w armii ma modelowane podstawki.
1pkt - Ponad 50% modeli w armii ma modelowane podstawki.
2pkt - 100% modeli w armii ma modelowane podstawki.
Traye
1pkt - Wszystkie oddziały (3+) posiadają traye.
2pkt - Traye są modelowane (lub są to magnesowane blaszki o dokładnych wymiarach takich samych jak oddział).
Spójność
0pkt - Oddziały odstają od innych. Jakiekolwiek proksy.
1pkt - Armia jest spójnie pomalowana, ma wspólny motyw przewodni i spójne podstawki
Przybory
+1pkt - Gracz posiada własne kości, miarkę, karty magic flux lub aplikację na telefonie oraz podręcznik własnej armii (może być w pdfie).
+1pkt - Gracz posiada czytelną wydrukowaną rozpiskę.
Harmonogram:
10.00 - 10.30 Zapisy
10.30 - 13:30 I bitwa
13.40 - 16:40 II bitwa
16:50 - 19.50 III bitwa
19.50 - ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
Lista zapisanych:
1. MikiChol OnG
2. Jaszczur WDG
3. Galharen HE
4. Jawor DL
5. Piotr Lubbe WDG
6. Maksymiusz OK
7. Milczek KoE
8. Handl VC
9. Jan Wieczór OK
10. Ninos WDG
11. Ciara SE
12. Romek DE
13. Lenar BH
14. Nikodem Piotrowski KoE
Lista rezerwowa:
1. Piotr Orłowski
2. Boja
3. Żaba
4.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2019, o 18:51 przez MikiChol, łącznie zmieniany 5 razy.
Poproszę o zapisanie.
Marzy mi się powrót do czasów starej Strefy Zero i lokali na 30+ osób;)
Ale widać frekwencja ciągle idzie w góre, super!:)
Ale widać frekwencja ciągle idzie w góre, super!:)
- Dancaarkiiel
- Falubaz
- Posty: 1038
Chciałbym wyrazić chęć uczestnictwa w turnieju "Wilczek, Nowy Rok i 4500pkt", proszę wpisać mnie na listę zawodników rezerwowych.
Pozdrawiam, xXDanser_Killer_420Xx
Pozdrawiam, xXDanser_Killer_420Xx
- Dancaarkiiel
- Falubaz
- Posty: 1038
Jednak będę zmuszony odmówić sobie tej przyjemności, przepraszam za kłopot... ;_;
Również dziękuję wszystkim za turniej.
Wyniki:
1. Milczek KoE - 58pkt
2. Blady OK - 56pkt
3. Jawor DL - 54pkt
4. Piotr Lubbe WDG - 50pkt
5. Romek DE - 45pkt
6. Handel VC - 43pkt
7. Nikodem Piotrowski KoE - 40pkt
8. Lenar BH - 36pkt
9. Galharen HE - 33pkt
10. Ciara SE - 28pkt
11. Maksymiusz OK - 27pkt
12. Ninos WDG - 25pkt
13. Mikołaj OnG - 19pkt
14. Jaszczur WDG - 18pkt
Jeszcze raz gratulacje dla topki oraz dla Piotra, który wygrał modelarkę.
Wyniki:
1. Milczek KoE - 58pkt
2. Blady OK - 56pkt
3. Jawor DL - 54pkt
4. Piotr Lubbe WDG - 50pkt
5. Romek DE - 45pkt
6. Handel VC - 43pkt
7. Nikodem Piotrowski KoE - 40pkt
8. Lenar BH - 36pkt
9. Galharen HE - 33pkt
10. Ciara SE - 28pkt
11. Maksymiusz OK - 27pkt
12. Ninos WDG - 25pkt
13. Mikołaj OnG - 19pkt
14. Jaszczur WDG - 18pkt
Jeszcze raz gratulacje dla topki oraz dla Piotra, który wygrał modelarkę.
Dzięki za turniej, pozdrawiam przeciwników, byliście dla mnie zbyt potężni.
Wyniki na pewno dobre? Nie wiem czemu nie jestem ostatni. Dostałem -7 za modelarkę?
Wyniki na pewno dobre? Nie wiem czemu nie jestem ostatni. Dostałem -7 za modelarkę?