Ballada o niedobrym Marku

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Re: [Katowice] 02.02.19 Szybki Goblin vol 40

Post autor: Dancaarkiiel »

Eltharion pisze:K**wa a miałem się nie wypowiadać ale chuj mnie strzela jak to czytam
Po pierwsze: wam się ludzie we łbach poprzewracało. Zapomnieliście chyba co w tym hobby jest najważniejsze. O dobrych kumpli i znajomych z którymi spędzamy czasem nie tylko przy stole.
Pan miszta też mógł i pewnie dalej ma żal do sola ale rozumie tą jedną prostą rzecz. I z tego co zostało napisane warto było fluffy ? Naprawdę cię lubię ale mam wrażenie że znam dwie różne osoby.
Laik ja odpowiem na twoje pytanie. Nie nie jest to wporzadku. Tyle że w przeciwieństwie co do niektórych potrafię spojrzeć na temat trochę szerszej niż tylko po tym co opisał fluffy. Wydaliście wyrok na podstawie subiektywnej wypowiedzi. Gram z solem trochę częściej niż wy i niestety muszę powiedzieć że solo nie z s zasad. Myli mu się to i nie nadąrza za zmianami zasad bo nie ma tyle czasu. Śmiało mogę powiedzieć że to mogła być poprostu pomyłka. Ale nie wy poprostu wydaliście wyrok i zrownaliscie z błotem.
Nie będę nawet się tu rozpisywał że dla mnie jeśli ktoś mnie waluje to jest to dowód na moją nieznajomość zasad i nauczka. Drugi raz nikt mnie nie zwaluje na tym samym. Można zwrócić uwagę na pw ale żeby odwalać taką szopkę. Do kurwy nędzy jesteśmy kolegami.
Nie komptomitujcie się już
#MuremZaKrolem
Obrazek
Coś z wielkością nie tak :F
Poza tym to popieram!
Kappa
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 12:18 przez Dancaarkiiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Jednak syndrom sztokholmski...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Eltharion pisze:K**wa a miałem się nie wypowiadać ale chuj mnie strzela jak to czytam
Po pierwsze: wam się ludzie we łbach poprzewracało. Zapomnieliście chyba co w tym hobby jest najważniejsze. O dobrych kumpli i znajomych z którymi spędzamy czasem nie tylko przy stole.
Pan miszta też mógł i pewnie dalej ma żal do sola ale rozumie tą jedną prostą rzecz. I z tego co zostało napisane warto było fluffy ? Naprawdę cię lubię ale mam wrażenie że znam dwie różne osoby.
Laik ja odpowiem na twoje pytanie. Nie nie jest to wporzadku. Tyle że w przeciwieństwie co do niektórych potrafię spojrzeć na temat trochę szerszej niż tylko po tym co opisał fluffy. Wydaliście wyrok na podstawie subiektywnej wypowiedzi. Gram z solem trochę częściej niż wy i niestety muszę powiedzieć że solo nie z s zasad. Myli mu się to i nie nadąrza za zmianami zasad bo nie ma tyle czasu. Śmiało mogę powiedzieć że to mogła być poprostu pomyłka. Ale nie wy poprostu wydaliście wyrok i zrownaliscie z błotem.
Nie będę nawet się tu rozpisywał że dla mnie jeśli ktoś mnie waluje to jest to dowód na moją nieznajomość zasad i nauczka. Drugi raz nikt mnie nie zwaluje na tym samym. Można zwrócić uwagę na pw ale żeby odwalać taką szopkę. Do kurwy nędzy jesteśmy kolegami.
Nie komptomitujcie się już
#MuremZaKrolem
Masz rację! A raczej miałbyś rację...
Miałbyś rację, gdyby nie chodziło o akurat tą osobę. Ile turniejów na 9th Age zagrał Solo? Ile z nich zagrał szczurami? Jak zmieniała się wspomniana zasada na przestrzeni update'ów do podręcznika szczurów? Zaczynałem przygodę z figurkami w 2012, i już wtedy krążyły o nim legendy. Teraz Fluffy dołożył kolejną cegiełkę, i nagle okazuje się, że to jego wina? Albo trollujesz, albo jesteś częścią problemu.
Solo potrafił publicznie chwalić się wałowaniem, nie raz i nie dwa, i spotkały go z tego tytułu żadne konsekwencje. W szczególności odstawiał już wały Fluffy'emu, i jedyne na co go stać w tym kontekście, to ataki ad personam? To ma być twarz śląskich bitewniaków? Selekcjoner kadry?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

lol, co za patologia - czyli w tej grze chodzi o to żeby oszukiwać kogoś tak żeby nie widział - wtedy jest dobrze.
a dobrymi kumplami jesteśmy kiedy się nie obrażamy o to że nas oszukują...
.

To nie są subiektywne opinie tylko fakty.
Każdemu się zdarza zrobić błąd w życiu, pytanie co jest potem - bo tutaj widzimy obrażanie innych i ofensywę.

# tag? pasuje

#królzamurem #wildlings

W cywilizowanym świecie jesteśmy przed murem a zasady są po to żeby ich przestrzegać.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto jest bez winny. Widzicie drzazgę w oku bliźniego a belki w swoim nie... :roll:
Panteq po ilu latach wracasz do battla? Ile bitew zagrałeś z solem? Ile bitew w 9 edycji?
Kolejny który jest pierwszy do wydawania wyroków. Wybacz ale jesteś ostatnią osobą która się może wypowiadać na temat Sola
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

panterq pisze:
Eltharion pisze:Ile turniejów na 9th Age zagrał Solo? Ile z nich zagrał szczurami?
Turniejów na 9th age pewnie dość dużo, ale nie ma sensu porównywać 9th age 1.3 do 2.0, bo to po prostu śmieszne(to były praktycznie 2 różne gry. Na obecnej edycji? Zagrał z 3-4 turnieje? Z czego na jednym zagrał jedną grę(wiem bo sam mnie poprosił o grę bym wyjaśnił mu te nowe szczurki trochę) na której grał pierwszy raz szczurami od ponad roku(wcześniej demony męczył). Na drugim też zagrał chyba jedną(jeśli w ogóle), a dopiero potem, gdy środowisko katowickie się obudziło i przypomniało sobie o swoim klubie(gdzie był ten was SS zrzeszający setki osób gdy na turniej przyjeżdżało 8 osób, z czego ponad połowa z poza katowic) to zaczął grać pełne turnieje. Przyznaję oczywiście że nie wiem ile gra w tygodniu, ale znając osoby w podobnym wieku to wiem jak rzadko zdarza się znaleźć czas żeby chociaż przeczytać booka.
A co do samego kółka to miało 3 różne wersje, które kompletnie się od siebie różniły, do tego oba updaty wyszły gdy solo grał demonami więc mógł o nich nie wiedzieć zbyt wiele(wersja 1sza była bardzo podobna do 8mej edycji gdzie model mógł strzelać do combatu).
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Panie Zeppelin kolejne linijki pańskiego posta doczytałem z grzeczności bo zupełnie nie odnosi się Pan do tego o czym ja pisałem. Klub zacny,z zaslugami, duzy, odwieczny bla bla bla ...jak ulotka o tym że w wodzie mineralnej mogą być slaodwe ilości orzeszków .
Panie nikt z tym nie dyskutuje.
Moje pytanie brzmi co sądzi Pan o tym że są głosy zarzucające Solowi nieuczciwa grę na bardzo konkretnych przykładach . Ze swojej strony dodam że miałem przez lata przyjemność śledzić bitwy Sola jako obserwator na zasadzie oho tam na pewno będzie ciekawie. I nie bulwersowało mnie to jakoś strasznie bo robił to z gracją i wdziękiem natomiast teraz prezentuje postawę"nie mamy Pańskiego plaszcza i co nam pan zrobi?"
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

będę. :)
Moze baye:
1 - 15 p, 2 - 14 p, 3 - 13 p ?

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Heh, jednak trzeba cos napsiac, bo sprawa jest konsekwentnie rozmywana..
Male podsumowanie:

- w naszej bitwie Solo dodal sobie punkty za scenariusz, gdyz powolal sie na swoja znajomosc zasad, nieznajomosc zasad przeze mnie i konsekwencje z tego wynikajace;
- w naszej bitwie Solo ordynarnie zwalowal, co mialo bezposredni wplyw na wynik gry I turnieju, o czym dwiedzialem sie ok tydzien pozniej;
- napisalem posta (strona bodaj trzecia, sama gora) gdzie nie obrzucilem nikogo blotem, i nie nazwalem walkarzem, tylko kulturalnie zadalem Solowi pytania odnosnie zasad jego armii i prosilem prywanie na fejsie zeby sie do tego ustosunkowal; bylbym nawet w tedy uprzejmy przejsc nad tym do porzadku dziennego, ale:
- Solo prywatnie mi odpisal, ze ma na to wyje****;
- w protescie zrezygnowalem z czlonkostwa w Szybkim Szpilu i nazwalem rzecz po imieniu;

Klub Szybki Szpil sekcja 9th age, frontman Solo:

- nie wyjasnil (nawet nie probowal) sprawy polubownie;
- nazwal moje wpisy bredniami;
- nie przeprosil za zaistniala sytuacje;
- obrzucil mnie blotem;
- nie zaproponowal zadnej korekty wynikow turnieju;

Do wypowiadajacych sie tu Ethariona i innych #wildlings obroncow #krolazamurem

- rozumiem, ze jak jedziecie do kogos w gosci a ten ktos np podpierdzieli wam portfel, to przechodzicie do tego na porzadku dziennym;
- rozumiem, ze jezeli macie pracownika (wspolpracownika) ktory zajmuje sie reklamowaniem firmy (organizacja turniejow, loterii etc) i ten pracownik oszuka i podpierdzieli granty, to rowniez przechodzicie nad tym do porzadku dziennego;
- rozumiem, ze walowanie to rzecz szlachetna, gdyz w dazeniu do wygranej wszystkie srodki sa dozwolone;
- zaden z Was nie wypowiedzial sie krytycznie o Solu w kontekscie obecnej sytuacji, przyjmuje zatem ze patologia przyjmuje o wiele szerszy wymiar niz podejrzewalem, i nie ma z tym co walczyc;
- wyciagniecie sprawy na forum publicznym nazwaliscie hejtem i linczem (brakuje jeszcze mowy nienawisci)
- wstyd mi ze nalezalem do takiego klubu.

Bez powazania,

Ps: @Heretic, przy calym szacunku do Ciebie, przepraszam, ale nasze wczesniejsze ustalenia w kontekscie ostatnich forumowych wypowiedzi klubowiczow (i przyjaciol) Sybkiego Szpila nie maja juz zadnego sensu. Przykro mi.

Pozdrawiam

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

...
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 17:16 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Fluffy opowiedz mi jako wpływ jako członek klubu mam na obsadę jego władz lidera etc. Wskaż mi drogę :) chyba że mimo że nie gram w wfb już 2 lata uważasz że jestem winny tego jak potraktował Cię obywatel Kiełbasa i że mogłem coś zrobić to wtedy pokajam się.
W rozmowach z Hereticem poruszylismy ten problem i Robert obiecal ze przedstawi jakies rozwiazania.
Niestety problemem, jak widac, nie tylko jest Solo, ale rownierz uksztaltowana przez niego sekcja 9th age, ktore, generalnie rzecz biorac, nie widzi problemu.
W tej sytuacji, jak widac, nie ma sensu przedstawiac sugestii. Proponuje zaglosowac portfelem i nogami.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

Jakkolwiek nie podoba mi się to, że Solo nie umie przyznać się do błędu ta dyskusja zaczyna być kompletnym zaprzeczeniem merytoryki i o dziwo Eltarion miażdży wszystkich argumentami. Oto absurdy:

1. Klubowicz Szybkiego Szpila jak 8 letnie dziecko bez zabawki próbuje szantażem emocjonalnym i groźbami wymóc na szefie swojego klubu przeprosiny na forum publicznym - FAKT

2. Szef SS , nie wchodzi w merytoryczna dyskusję i daje sobie rujnować reputacje - Fakt

3. Brak w tej dyskusji Domniemania niewinosci, bo szczerze to co mówi Elt to sporo prawdy. Solo nie lubi czytać a grać i tutaj jego lenistwo niszczy mu dobry PR - FAKT

4. Ten hejt pokazuje jak za dużo wolnego czasu macie i poprzewracało wam się w odbytach

5. Klub SS klaszcze oszukiwaniu jakby to był zabawny żart

6. Moderatorzy pozwalają na tego typu dyskusje i zachęcają do hejtowania (a sami wiemy ze nie są czyści)

7. Heretic jak Filip z konopii i strażak gasi pozar ale widać ze w innej parafii

Marni z was wszystkich mówcy i negocjatorzy. Wnoszę jeszcze raz o grupowy sex na zgodę

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Trafnie Panie Qcu. Ty fluffy masz problem do sola a przerzuciles się na klub
Dwa pytania skoro tak nie sprawiedliwie cię potraktowano to czemu z tym scenariuszem nie reagowales odrazu ? Wolisz wyciągać brudy na forum?
Jak rozumiem nawet nie bierzesz pod uwagę że ktoś się mógł pomylić. To dużo o tobie świadczy
A co do całej reszty to odpowiem krótko. Są równi i równiejsi. A jak mówi stare boliwijskie przysłowie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
Solo to wfb na Śląsku. Dzięki niemu to się wszystko trzyma jaki by nie był. Więc wolę to niż wymazanie Śląska z battlowej mapy Polski
Ps: ja cię fluffy mimo wszystko pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 13:33 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Solo Bolkiem polskiego T9A :mrgreen:
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

-Qc- pisze:
Mamut pisze:(gdzie był ten was SS zrzeszający setki osób gdy na turniej przyjeżdżało 8 osób, z czego ponad połowa z poza katowic)
Zapytaj gdzie był SS kiedy W Polsce łamie się Konstytucje. Co mnie jako osobę grająca w inne system obchodzi na ile osob są turnieje wfb?
W dupie mam konstytucje, ale nie lubię jak ludzię chwalą jaki to super klub, ilu to członków ma, itd a sami na turnieju nie byli od roku, a potem się dziwią że ludzie utożsamiają SS = Solo, skoro jest to jedna z niewielu osób która na turniejach tego klubu się pojawia.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

...
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 17:17 przez QQrydza, łącznie zmieniany 2 razy.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Solo to wfb na Śląsku. Dzięki niemu to się wszystko trzyma jaki by nie był. Więc wolę to niż wymazanie Śląska z battlowej mapy Polski

Ps: ja cię fluffy mimo wszystko pozdrawiam
Bez przesady, chyba złote czasy ss kiedy faktycznie dzięki Wam na turniejach była super frekwencja dawno temu przemineły z wiatrem. Nie pamiętam kiedy ostatnio było jakoś więcej osób od Was na wyjazdowym turnieju, za to pamiętam że w zeszłym roku był u Was pogrzeb 9age :) więc stwierdzenie że Solo to osoba dzięki której mamy na Śląsku 9th Age to niezły żart :) z całą sympatią i szacunkiem do a sola za to że robi turnieje =P~ chłopaki, mniej bólu dupy więcej grania. Chłopaków z SS oraz Fluffiego zapraszamy do Bielska, aktualnej stolicy śląskiego battla :D na neutralnym gruncie będziecie mogli porywalizowac na turnieju gdzie sędzia będzie bezstronny :) pozdrawiam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Od kiedy to Bielsko jest na Śląsku? :D zaraz się dowiem że w Częstochowie też się nazywają Ślązakami xD
Ale generalnie racja Marcin
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Bielsko-Biała (cz. Bílsko-Bělá, niem. Bielitz-Biala) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Pogórzu Śląskim, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, nad rzeką Białą.
Patrząc kategoriami battlowymi jesteśmy traktowani raczej jako jeden region, w końcu w naszym województwie tylko w 2osrodkach odbywają się turnieje Katowice i Bielsko :), więc nie mniej Śląsk mistrzem Śląska :D
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 15:24 przez Big Boss M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Eltharion pisze:A jak mówi stare boliwijskie przysłowie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Solo to wfb na Śląsku.
-Qc- pisze:Więc nie piszcze SS, tylko solo.
Laik pisze:Nie interesuje mnie ilu członków ma Szybki Szpil. Interesuje mnie tylko T9A - wypowiadam się na forum tejże gry.
To chyba kończy temat, dlaczego można mówić SS. SS jest tu skrótem myślowym dla "ta część SS, która gra w T9A, którą w przyszłości mogę spotkać na przykład na masterze".
----
Eltharion pisze:Gram z solem trochę częściej niż wy i niestety muszę powiedzieć że solo nie zna zasad. Myli mu się to i nie nadąża za zmianami zasad bo nie ma tyle czasu. Śmiało mogę powiedzieć że to mogła być po prostu pomyłka.
MISZTA pisze:Po co chodzić na turniej na ktorym możesz zagrać z sędzią i usłysZeć , cytuję : " albo gramy tak jak ja mówię, albo wpiszę ci walkower dla mnie ".....Trochę chore.
Wyartykułuję jaśniej. Jeśli sytuacja jest taka jak ją przedstawiasz, to czemu osoba nie znająca zasad jest sędzią?
----
Eltharion pisze:Nie będę nawet się tu rozpisywał że dla mnie jeśli ktoś mnie waluje to jest to dowód na moją nieznajomość zasad i nauczka. Drugi raz nikt mnie nie zwałuje na tym samym.
Ja nie wiem Eltharion, Ty nie czytasz co piszesz? Dobry wujek Solo wciska wały, żeby Cię czegoś nauczyć? Przecież to jest światopogląd na poziomie 10 latka... Przecież tą tezę obala to co zacytował Miszta, ale idąc tym tropem, Ty chcesz być wałowany, bo w ten sposób uczysz się zasad? Wał to oszustwo. Moralnie naganne zachowanie, a ty twierdzisz, że to dla Twojego dobra?
Podręcznikowy sztokholmski #-o
Eltharion pisze:Do kurwy nędzy jesteśmy kolegami.

Zapomnieliście chyba co w tym hobby jest najważniejsze. O dobrych kumpli i znajomych z którymi spędzamy czasem nie tylko przy stole.
Kumoterstwo.
@miszta - https://sjp.pl/kumoterstwo

Kumpel oszust, ale kumpel xD Ja zaczynam rozumieć, czemu ludzi w oczy nie kole Piotrowicz...
LucyferKocoń pisze:6. Moderatorzy pozwalają na tego typu dyskusje i zachęcają do hejtowania (a sami wiemy ze nie są czyści)
Po 1 to jest insynuacja. W jakim sensie nie są czyści? Którzy? Wszyscy? Moderatorów jest z 50ciu na tym forum. Jak lubisz rzucać takimi tekstami, to zaraz dostaniesz zwrotki w stylu "są pewne grupy nacisku na..., które uniemożliwiają nam (dobrym ludziom) ..." Przy takiej znajomości retoryki nie dziwi fakt, że Twoim zdaniem Eltharion tu "MIAŻDŻY".

Po 2 Nie widzę tu zachęty do hejtowania. Ludzi wygłaszają swoją opinię na dany temat związany jednoznacznie z turniejami w Katowicach. Tłumacząc prościej, mają pewne zarzuty do organizatora i jednocześnie sędziego tych turniejów. Inni natomiast mając swoje doświadczenia i chcąc działać dla dobra społeczności ogólnopolskiej także wygłaszają swoją dezaprobatę dla podobnych działań. Gdzie chciałbyś, żeby taka dyskusja się odbywała? Pozostaje kwestia wulgaryzmów i argumentów ad persona, ale moim skromnym zdaniem to świadczy tylko o osobie, która takich słów używa i lepiej żeby to tu zostało coby każdy mógł się przyjrzeć i ocenić we własnym zakresie. Oczywiście jeśli granica "dobrego smaku", którą każdy moderator sam w swoim sumieniu ustala, zostanie przekroczona, to polecą warny/może bany, a na pewno edycje/kasowanie.
-Qc- pisze:I nie żeby coś ale dawno powinno się wydzielić temat z tego turniejowego
Patrz wyżej. Czemu? Temat jest o turnieju w Katowicach i dyskusja jest prowadzona w dziale turniejów. Jeśli chciałbym przyjechać do Katowic na turniej, to tu szukałbym informacji o tym co się tam dzieje/działo.

Przykro mi bardzo, że ta dyskusja jest niewygodna dla was, natomiast to nie jest powód wystarczający, żeby ją moderować.

Na koniec pozostają niewybredne teksty Sola, ale tu jak jeden mąż całe SS(w myśl tego co napisałem na górze) go skrytykowało i najwyraźniej przekonało do nie udzielania się dalej w taki sposób. Pewnie lepiej by było, gdyby mu wytłumaczono, dlaczego się tak nie pisze co prowadziłoby do jakiś przeprosin (publicznych tak jak i wypowiedzi), ale cóż wszystkiego mieć nie można.

Podsumowując:
Nikt tu nie ma nic do graczy SS, którzy nie mają nic wspólnego z T9A.
Oburzające są teksty Sola, acz można ten temat uznać za zamknięty.
Pozostaje natomiast fakt, obrony wałów Sola i kompletne zacietrzewienie się obrońców, które jest co najmniej niezrozumiałe tak dla mnie jak i dla innych komentujących.

@big boss - feel the power of wikipedia!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ