Ballada o niedobrym Marku

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Ballada o niedobrym Marku

Post autor: Solo »

...
Ostatnio zmieniony 25 sty 2019, o 21:42 przez Solo, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

pierwszy!
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Czy tym razem będzie turniej na 6 osób, czy Tomek M nie bedzie już obrażony, czy laik zrozumiał że Śląsk to inna galaktyka battla, czy krzemi zrozumiał że psy zagrają się między sobą żeby Lwy mogły wygrać, czy skończy się hańba Zeppelina, czy Bercik wróci z wypadu na grzyby do warzywniaka, czy nr69 nów wbije mache, czy kapitan kocon nie powiedział już ostatniego słowa, czy Qc zostanie ojcem a walentynki się odbędą dowiemy się juz w śnieżnym lutym! A Ty gdzie będziesz jak Solo wygra drugiego lokala do Śląskiej Ligi?

Ja będę :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Będę z ojcem, tym razem już grającym ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Bartek ja Sie nie obrazilem tylko zdenerwowalem. Po co chodzić na turniej na ktorym możesz zagrać z sędzią i usłysZeć , cytuję : " albo gramy tak jak ja mówię, albo wpiszę ci walkower dla mnie ".....Trochę chore.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Eltharion pisze:czy skończy się hańba Zeppelina
Jak w końcu zagra to tak :P
Będę zobaczyć czy się uda to wiekopomne dzieło!
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Nie chce przenosić dyskusji na temat chorych akcji na internet, żeby ludzie nie struli się popkornem.
Osobiście boli mnie to że kolega Tomek uważa mnie za idiotę i nie potrafi pogodzić się że po bardzo pechowym rzucie przegrał gre.
Wyjechałeś spaloną szarżą z lasu który dawał Ci staborna, zrobiłem szarżę która zabiła ci treekiny następnie odział łuków, maga i bsb.
To się zdarza, szkoda że nie mogłeś odpuścić sobie obrażania mnie, (za to nie mam pretensji emocję ponoszą każdego)
Ale uważam że brak okazania jakiegokolwiek szacunku dla pozycji sędziego jest słabe, nie może tak być że każdy robi co chce, ruszanie modeli które właśnie zostały zaszarżowanie (w celu wycofania ich do lasu po zwiększenie ld przy breaku), na szczęście ostateczną lokalizację udało się ustalić po odmierzeniu cala od łuczników, następnie poruszenie mojego demona do tyłu i oświadczenie że nie widzi XD no błagam, bądźmy poważni.
Tomek jest aktualnym Mistrzem Śląska bardzo mocny gracz który na battlu zjadł zęby, szanuje Cie jako człowieka i jako gracza, wiem że czasem tracisz głowę przy stole do battla, również mi się to zdarza, chciałbym żebyś grał na naszych turniejach ale decyzję sędziego każdy musi respektować i tu nie ma gadania, ten cytat to prawda tak powiedziałem jak już wyczerpałem wszystkie argumenty.
Z mojej strony koniec tematu zapraszam na turniej w lutym :)

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Sprawa jest prosta. Powinno być dwóch sędziów wtedy da się rozstrzygnąć takie sytuacje.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Krzem pisze:Sprawa jest prosta. Powinno być dwóch sędziów wtedy da się rozstrzygnąć takie sytuacje.
Sprawa jest prostsza, wystarczy dobra komunikacja między graczami. Gram ostatnimi czasy bardzo dużo(bez super wyników ale to tam huj :p) i bardzo rzadko zdarza mi się że mam jakiś problem z przeciwnikiem, dlatego że jak ustawiam modele w krytycznych sytuacjach to zawsze jest to dobrze zakomunikowane przeciwnikowi, np. "Oddział Varghaistów rusza się 18 cali [tutaj przykładam miarkę do końca oddziału by nie było wątpliwości co do poprawności danego manewru] i wydaje mi się że wychodzę z twojego losa, mógłbyś się upewnić? Ok, to mnie nie widzisz. Następnie...".
Najbardziej logiczny i najprostszy sposób na rozwiązanie spin - nie doprowadzić do nich :D
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Krzemi +1
Mamut bardzo dziękuje za tą wspaniałą opowieść, historia prawdziwej przyjaźni w utopijnym świecie współrywalizacji, albo mam zawał albo zrobiło mi się cieplutko na serduszku :D o komunikacji to ci Rince z Boberem mogą opowiedzieć :D
Zasada prosta nie ruszaj modeli bez obecności przeciwnika przy stole.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Solo pisze:Krzemi +1
Mamut bardzo dziękuje za tą wspaniałą opowieść, historia prawdziwej przyjaźni w utopijnym świecie współrywalizacji, albo mam zawał albo zrobiło mi się cieplutko na serduszku :D o komunikacji to ci Rince z Boberem mogą opowiedzieć :D
Zasada prosta nie ruszaj modeli bez obecności przeciwnika przy stole.
To są akurat złe przykłady bo akurat z Rincem grałem 2 razy(na zielonkach i DMP) z Boberem też mi się zdażyło, i jakoś wielkich problemów nie miałem :p
A to ciepełko to lepiej sprawdź z lekarzem, bo to może jakieś zapalenie płuc, a może nawet rak...
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Marku bardzo ładnie to opisales. Oczywiście bezstronnie :). Mi nie chodzi o tą kłótnię czy thickets beast są w lesie czy nie. Ale o to co powiedziałeś jako sędzia : albo gramy tak jak ty chcesz albo walkower :). Ja też kończę bo nie lubię się kłócić na forum. PoZdrawiam. Aha no i nie obrazalem Cię. Tylko powiedziałem żebyś spier.alał :) .

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ja będę.

Marku, Tomku! Jesteście poważnymi ludźmi, rozumiem, że na proste, żołnierskie 'spier...!' żaden z was sie nie obraża i wszystko w przyszłości będzie OK? ;)

Proponuję, aby sędzią w Katowicach był Mamut jeśli się pojawia - jest on młody, dynamiczny, blablabla... Po prostu po zasady i tak wszyscy biegną do niego, więc jak rozumiem w kwestii sędziowania wszyscy mu zaufamy!

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jestem za. Napewno lepiej zna zasady od sola :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Turniej jest jak rodzinna wigilia - jak się przy stole ostro nie pokłóci przynajmniej dwóch gości, to nie można powiedzieć, że był udany.

Ale po turnieju jak i po wigilii przychodzi czas przebaczenia i przypomnienia sobie, że to o co się kłóciliśmy jest totalnie nieistotne, a liczy się to, że jesteśmy wszyscy jedną wielką battlową rodziną i musimy się trzymać razem! Bo jak powiedział wczoraj Rymar, strażnik z Auschwitz, "Miłość wszystko zwycięży"!

A więc zakończmy temat tym pięknym obrazkiem wzajemnego przebaczenia zawartym w powyższych postach Sola i Miszty i widzimy się wszyscy 2 lutego!
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

gratulacje Masakrator na miarę SS :lol2:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

WarX pisze: Proponuję, aby sędzią w Katowicach był Mamut jeśli się pojawia - jest on młody, dynamiczny,
lol
A tak na serio to w takiej sytuacji nie byłbym w stanie powiedzieć nic innego niż "rzućcie kostką, kto więcej ten ma racje"(oczywiście po jakichś 20 minutach obczajenia sytuacji i wszystkich aspektów). Jest to słowo kontra słowo, świadków pewnie innych nie było, a ja bez zdjęcie nie jestem w stanie fizycznie powiedzieć czy ten oddział był czy nie był w tym lesie.
Tyla, ślę gorące buziaczki z zimnego Krakowa i mam nadzieję że jak najwięcej osób się pojawi w sobotę w Bielsku - to tylko godzinka jazdy z Kato :)
Eltharion pisze:Jestem za. Napewno lepiej zna zasady od sola :roll:
A myślisz że kto uczył naszego boskiego jak wracał do szczurów w tym sezonie XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Witam postaram się być:) wiadomość dla Andrzeja B twój generał nie miał tafa 6!!!!!!!!!!!!! i tylko warda 6+ na nie magiczne ataki więc bym go ubił jak nie co ture raniłem go na 6 nie na 5:) to tak na przyszłość miejcie rozpiski pozdrawiam:)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

olek88 pisze:Witam postaram się być:) wiadomość dla Andrzeja B twój generał nie miał tafa 6!!!!!!!!!!!!! i tylko warda 6+ na nie magiczne ataki więc bym go ubił jak nie co ture raniłem go na 6 nie na 5:) to tak na przyszłość miejcie rozpiski pozdrawiam:)
XD xD xD

Andrzej nie dostał memo xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

I pięknie Śląsk dalej trzyma poziom :twisted:

Będę bo po masterze zawsze rośnie ochota na granie.

Mamut jako neutralna Szwajcaria na sędziego sądu najwyższego :idea:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ