Ballada o niedobrym Marku

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: [Katowice] 02.02.19 Szybki Goblin vol 40

Post autor: Heretic »

Dawno nie wchodziłem na to forum, ale otrzymałem link od Fluffy'ego i wypowiedzi niektórych z Was są delikatnie mówiąc niepokojące lub nietrafne.
Post ten jest pisany przeze mnie jako osobę upoważnioną, a wręcz zobowiązaną do reprezentowania interesów Szybkiego Szpila i w imieniu jego członków proszę o Szanowanie naszej organizacji.

@Laik napisałeś, że Masakrator w stylu SS.

Jakby to powiedzieć, czas płynie, świat się zmienia...SS którym tak często wycieracie są buty również. Myślę, że dobrze rozumiem, że Twoja wypowiedź sugeruję, że sukcesy Klubu oparte są na oszustwach w grze. Mój Klub Wargamingowy zrzesza przeszło setkę ludzi. W jego gronie znajdują się ludzie, którzy są graczami casualowymi jak także osoby, które nieustannie ćwiczą, jeżdżą na najważniejsze turnieje w swoich systemach i zdobywają najważniejsze tytuły. Mamy Mistrzów Świata, Europy, Polski i regionów w wielu grach. Są to ludzie, którym nigdy oszustwa nie zarzucono. Grają czysto i w swoim światku są wzorem dla słabszych graczy. Jako Lider tej gromady pragnę Tobie jak i innym powiedzieć, że jestem z nich w sposób ciężki do opisania dumny, nawet jeżeli to tylko głupie pacynki, to są to ludzie najlepsi w tym co robią i są to moi ludzie. Dlatego też w imieniu swoim, a także moich Klubowiczów proszę Ciebie oraz innych użytkowników tego forum o zaprzestanie tego typu wycieczek względem Szybkiego Szpila. Mam świadomość w kogo chcesz uderzyć, ale Szybki Szpil nie równa się Solo, nawet jeżeli środowisko T9A tak to widzi. Jeżeli chcesz komentować zachowanie Sola to proszę bardzo, ale proszę o nie zerojedynkowe utożsamianie osoby Lidera Klubu z Klubem. Tego typu opinie uważam za krzywdzącą i po prostu niesprawiedliwą. Na ten przykład ja jestem osoba opryskliwą, często nieprzyjemną w kontakcie, a czasami naprawdę puszczają mi nerwy :oops: . Czy przez to wszyscy członkowie SS to chamy?

@Łukasz do Ciebie zasadniczo podobna wypowiedź. Polityka Klubu nie jest polityką klubowego środowiska T9A lub jeszcze bardziej wąsko - polityką Sola, nawet jeżeli ma on istotny wpływ na jej tworzenie jako Lider Klubu. Nie widzę zatem powodów, abyś musiał się jej wstydzić i od niej odcinać. Nie wydaje mi się również, aby zasadnym było łączenie polityki organizacji z zachowaniami jednego z jej członków, niezależnie od pozycji jaką w tej organizacji ta osoba zajmuje. Jeżeli uważasz, że polityką Szybkiego Szpila jest promowanie oszukiwania to zapraszam do wspólnej rozmowy przy kawie w IW. Wymienimy poglądy na ten temat, bo jest to dl mnie szokujące.

@Fluffy my już dzisiaj porozmawialiśmy, więc nie będę komentował Twoich postów, choć jest co pisać, aczkolwiek raz jeszcze, tym razem publicznie wyrażę nadzieję, że zmienisz zdanie.

@Solo Mnie obchodzi, że ktokolwiek decyduje się nie przyjechać na turniej Szybkiego, szczególnie, że to był (mam nadzeję, że jednak jest) nasz człowiek. Rozumiem, że się pokłóciliście, ale nie wypada Tobie lub mnie pisać takich rzeczy. Każdy gracz się liczy i doskonale wiem, że to wiesz. Także calm down and eat pierogi =P~
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Chłopaki ta dyskusja idzie w złym kierunku. Mimo wszystko stanę w obronie Sola (bo nie potrafię się gniewać na nikogo zbyt długo ). Mieliśmy spięcie w czasie bitwy - tak naprawdę to obie strony są winne , bo każdy chciał na silę wygrać ( tak działa ta gra, jakby nie było emocji to nie było by sensu w nią grać ). Zrobiła się nagonka na naszego sympatycznego Sola. Fakt jest taki, że to stary wyjadacz warhamerowy, wałkarz i kombinator :). Ale powiedzcie szczerze czy jest na tym forum chociaż jedna osoba która nigdy nie wyj.bała wałka grając w warhamera / 9 th age ? odpowiem wam: ni ma i nigdy nie będzie. Nawet ostatnio najuczciwszy, wielki wzór dla mnie do naśladowania ( jeśli chodzi o znajomość zasad i zachowanie podczas bitwy), pan Bertolini Bercik , pomagał szczęściu.

Fluffy spójrz na pozytywny aspekt całej sprawy: już cie nikt nigdy nie zwałuje na tym co ostatnio Solo, bo po prostu zapamiętasz to na długo. Ja zawsze szukam pozytywów i w przypadku tego konkretnego turnieju są dwa: odzyskałem 20 zł i zeżarłem tosta na koszt firmy - Solo w emocjach zapomniał mi odliczyć hehe. Smakował jak nigdy.

Solo Ty tez się trochę pohamuj w swoich wypowiedziach bo ktoś je może źle odebrać.

I dajcie już spokój z tym wypisywaniem się z klubu. Szybki Szpil to nie tylko Solo.

Mam nadzieje, że się wszystko rozejdzie po kościach.

A jak już sobie wszystko wygadujemy to mam prośbę do wszystkich. Jak przychodzicie na turnieje to bierzcie ze sobą kodeksy własnej armii ( elektroniczne lub papierowe ). wtedy nie będziecie musieli pytać sędziego albo kolegów o zasady własnej armii :) Serio usprawni to grę!!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Rozumiem, że się pokłóciliście
Chcialbym sprostowac - nie poklocilismy sie. Po prostu Solo okazał się kimś niegodnym podania ręki. Kolokwialnie mówiąc.
raz jeszcze, tym razem publicznie wyrażę nadzieję, że zmienisz zdanie.
Jak publicznie, to publicznie.
W takim razie proszę o ustosunkowanie się, jakie masz/klub "Szybki Szpil"ma propozycje rozwiązania nastepujących problemów:

- permanentnego wyeliminowania oszustw, których nagminnie dopuszcza się Solo?
- organizowania i sędziowania turniejów 9th age w przyszłości przez klub "Szybki Szpil"?
- wizerunku klubu oszustów, jaki "Szybkiemu Szpilowi" Solo zbudował, i wciąż buduje na szerokiej bądź co bądź scenie 9th age?
- wyników turnieju "Szybki Goblin vol 39", w tym kwestii przyznanych nagród, oraz wpisowego?

Proszę o konkrety.

Jak napisałeś, w klubie jest ponad setka aktywnych graczy. Rozumiem, ze daje to pewne możliwości?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Heretic pisze:ale proszę o nie zerojedynkowe utożsamianie osoby Lidera Klubu z Klubem.
Szefa Partii z Partią
Prezesa Firmy z Firmą

To tak nie działa. Prezes/Lider/Szef to stanowisko eksponowane. Troszczyć się powinien nie tylko o interesy klubu, ale także o PR. W przypadku kiedy jego działania są nieprzyzwoite, obrywa cały klub. Logika stoi za tym prosta. Skoro przewodzi człowiek, który wałuje, znaczy, że w danym środowisku jest na to przyzwolenie.

Swoją drogą takie teksty:
Zrobiła się nagonka na naszego sympatycznego Sola.
Miszta pisze:Fluffy spójrz na pozytywny aspekt całej sprawy: już cie nikt nigdy nie zwałuje na tym co ostatnio Solo
Brzmią jak syndrom sztokholmski lub przynajmniej kumoterstwo.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

Fluffy pisze:
Szkoda, że przez dwóch baranów środowisko traci. Panie szefie Laiku może zamkniemy, temat i usuniemy parę niepotrzebnych postów?
Serio?
Solo organizuje turniej 9th age na konkretne zasady, jest jego sedzią i organizatorem, zbiera kase na wejsciówki, po czym w drugiej bitwie wpisuje sobie walkover za gre z Miszta, a w trzeciej grubym wałem zmienia wynik z 0:20 na 17:3 dla siebie, "wygrywa" w ten sposób tura i nikt nie ma z tym problemu? Dwie z trzech bitew?

Sędzia i organizator?

To jest powod do śmieszkowania? Serio?

Poswiecam dzien zeby fajnie spedzic czas, czuje się jakbym został nakarmiony gównem, i wszystko jest w porządku?
I jeszcze Solo mi pisze że jestem żenujący?
Kocon, to o baranach, to tez do mnie?

Przepraszam bardzo, klub Szybki Szpil nie ma narzędzi żeby coś z tym zrobić?
Sklep sponsorujący turniej nie widzi problemu?
Część środowiska robi sobie jaja z tej gangreny?

Kurwa, nie wierze..
Fluffy ja Cię rozumiem i sam dziś za Twoim przykładem zrezygnowałem z barw klubowych. Trochę jednak przesadzasz z tym hejtem i to tez jest szkodliwe. Make love not hate, proponuję grupowy seks na zgodę

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

A co to jest to kumoterstwo?? Jarekk, nasz jarek, jak już coś napisze. ..To napisze. :). Pamiętam naszą bardzo miłą i sympatycZna bitwę podczas ostatniego dmp :).

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

1. Ja nigdy nikogo nie zwalowalem w batla. Po prostu.
2. Jarek ma rację
3. O etyce gry napisano już wszystko, wystarczy być przyzwoitym i traktować przeciwnika tak jak sami chcieli byśmy być traktowani. Osobom o luznym podejściu do hehe wałeczków hehe polecam pokerka na mieście, tam spróbujcie trików a ktoś szybko wam wyjaśni czemu to jest nieładne. Kiedyś w 7 ed komplementem było to jak na turnieju przeciwnik szedł kupę bo to zakładało że nam ufa , że nie pomierzymy odległości na stole co było wtedy kluczowe. Z tego co widać zasady się zmieniają na lepsze tylko niektórzy gracze nie..

@heretic ciekawa figura retoryczna. Wycieranie pobrudzonego kupą Sola czystymi członkami Ss. Tylko co oni na to? Niektórzy odchodzą.Tylko że trochę brak w tym logiki bo nadal wychodzi na to że Solo uczciwym graczem nie jest a w Ss macie za to dużo fajnych ludzi. I CO z tego???

Wyobraźmy sobie taką sytuację , duży master a przeciwnicy nieuczciwego gracza nie chcą z nim grac, oddają walkowera i tak mknie taki oszust w tabeli w górę nie wyciągając ludzików z torby. Co na to powiedza top gracze którzy w pocie czoła walczą o pkty? Myślę że po jednym takim turnieju oszust przestałby być zapraszany. Tak działa ostracyzm.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

LucyferKocoń pisze:Make love not hate, proponuję grupowy seks na zgodę
:lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Panowie fakt, że osoba reprezentująca Klub jako jego Lider ma wpływ na wizerunek Klubu nie budzi wątpliwości. Moja wypowiedż nigdzie temu nie przeczyła. Prosze jednak o niegeneralizowanie i nie wrzucanie wszystkich do jednego worka, ponieważ epitety wzgledem Klubu dotykają również osób niemających nic z cała tą sytuacją wspólnego. Mam nadzieję, ze zasadniczo jest to zrozumiałe dla Was. Tak Loko mamy dużo fajnych ludzi i nie zasluguja oni na sprowadzanie ich do walkarzy itp itd. To z tego. I jest w tym logika. Jarku zatem uscislajac nie chodzilo mi o to, by odcinac ten temat od Klubu calkowicie, ale zarazem prosze by nie utozsamiac zarazem sytuavja z calym Klubem. Nie znacie nawet 20% jego czlonkow takze wyfaje mi sie, ze nie mozecie obarczac wszystkich jego czlonkow grzechami jednego z nich, kimkolwiek w tym Klubie nie jest

Fluffy rozważe odpowiedzi na wszelkie pytania, które zadałes. Noestety w dniu dzisiejszym pełnię służbę i mam ograniczone możliwości działania. Proszę o czas do piątku. Wtedy odpowiem konkretnie tak jak wypada.

Prosiłbym również o powstrzymanie sie od wypowiedzi w stylu ,,pobrudzony kupą".
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Hereticu bronisz sprawy ktorej nikt nie atakuje bo przeciez nikt nie twierdzi ze wszyscy gracze SS sa jak Solo. Ludziom nie podoba sie ze frontman klubu w sposob bezkarny grywa nieuczciwie i dlatego skoro nie moga go zmienic, zmieniaja klub. proste.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Panowie, jest ten turniej 2 czy nie ma?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Robert

Nie interesuje mnie ilu członków ma Szybki Szpil. Interesuje mnie tylko T9A - wypowiadam się na forum tejże gry.

Jakość tego "zwycięstwa" Sola jest poniżej krytyki, podobnie jak jego wypowiedzi w tym temacie na forum.
Co ciekawe nie zauważyłem abyś potępiał je w swoich dość rozbudowanych wypowiedziach i może to jest dość istotne - że jego koledzy akceptują/przymykają oczy na takie zachowania (?), bo gdyby była ostra reakcja to by tego nie robił.

Chciałbym przypomnieć że to nie pierwsza tego typu sytuacja - wszyscy pamiętamy wiele wcześniejszych wałów w tym ten ordynarny na ESC w Gorzowie...

Teraz robienie z takiej osoby frontmena/lidera klubu jasno pokazuje że takie zachowania nie dość że są tolerowane to jeszcze promowane w klubie...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Całkiem zabawne, że morały zaczynają prawić osoby które w swych wielkich dokonaniach mają takie ekscesy jak wskakiwanie na stoły, potoczne używanie wulgaryzmów, groźby, czy próby pobicia. Czekam, może jakiś uwag udzieli jeszcze grupa forumowych dłużników?

Spróbuje zmyć Hańbę Zeppelina i tym razem wygospodarować czas żeby nie przyjechać tylko zbić z każdym piątki i pośmieszkować, ale porzucać z kostkami.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Moje ulubione tłumaczenie - odwracanie kota ogonem :) , czyli co Solo w tym zachowaniu jest cacy według Ciebie?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Laik pisze:Moje ulubione tłumaczenie - odwracanie kota ogonem :) , czyli co Solo w tym zachowaniu jest cacy według Ciebie?
Jak to co? To Solo, człowiek-teflon, nic się nie przykleja, wszystko spływa.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Laik pisze:Moje ulubione tłumaczenie - odwracanie kota ogonem :) , czyli co Solo w tym zachowaniu jest cacy według Ciebie?
Wiesz co Laik...

Ja byłem na turnieju przez godzine, żeby chociaż móc zbić piątki ze starymi kumplami, pośmieszkować i nacieszyć się tym klimatem i mega się cieszyłem, bo było super.

Mogłem dzięki temu też zbić piątke z byłym klubowiczem z którym jeszcze nie dawno jako Kapitan zdobyliśmy dla SS 3 miejsce na DMŚ, a który został przez Ciebie zabrany do Twojego klubu. Mogłem też zbić piątkę z byłym klubowiczem z którym nie dawno zdobyłem jako Kapitan 3 miejsce na DMP dla SS, a który został również przez Ciebie zabrany do Twojego klubu.

Widziałem również sytuację, gdy Wielki Laik popełnia iście dziecinny błąd w bitwie z Krzemim przez co stracił szansę na wygranie turnieju, a tylko nadludzkiemu szczęściu zawdzięcza że w ogóle był w stanie obrócić jakkolwiek losy tej bitwy ( teraz obarczając fakt przegrania Sola?) . Słyszałem również jedyną kłótnie i podnoszenie głosu - i o dziwo był to Twój głos jak w jakiś chory i aburdalny sposób kłóciłeś się ze swoim klubowiczem a naszym byłym klubowieczem o jakiś tylko Tobie zrozumiałym pomyśle dotyczącym loru okultyzmu.

Słyszałem również o turniejach gdzie organizator jeszcze przed turniejem zapewnia sobie sporą zaliczkę punktową i przynajmniej raz właśnie w taki sposób wygrywa taki turniej

nie powtarzając również już wcześniejszych wymieninych przez mnie przypadków Twojego zachowania uważam tylko, że jesteś jedną z ostatnich osób, które powinny krytykować za sprawy związane z etyką i honorem.

@Fluffy

Nie będę już komentował postów w stylu publicznych linczów, publicznych ogłoszeń o wystąpieniu z naszego klubu, ale jeśli naprawdę wysłałeś maila do sklepu w którym zatrudniony jest Solo i pomyliły Ci się w głowie kwestie oszukiwania w pacynki a wpieprzaniu się komuś w życie prywatne, niszczenie jego pozycji jako pracownika sklepu i próby popieprzenia mu sytuacji zawodowej przy aplauzie znudzonego tłumu spragnionemu zadym i krwi to jedyną osobą która nie zasługuje na podanie ręki to Ty.


Jeżeli któryś z Panów chciałby podyskutować zapraszam priv. Nie zamierzam kosztem mojego klubu dawać pożywkę dla kolejnych ludzi nie grających od lat w pacynki a przeszukujących forum w poszukiwaniu gównoburz.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

@LOKO

Niestety nie wiem kim jesteś, nie pamiętam żebyś kiedykolwiek pojawił się w naszym klubie, czy był na naszym turnieju dlatego pozowolę nie zwracać się do Ciebie "gościu" jak pozwoliłeś sobie nazwać Sola, tylko Panie.

Panie Loko, gorąco zapraszamy do naszego klubu, żebyś wrócił do battla choćby tylko po to żebyś ostentacyjnie mógł odmówić Solowi gry w pacynki. Dzięki Hereticowi oraz Solowi stworzyliśmy miejsce gdzie dziesiątki ludzi z różnych systemów do późnych godzinych nocnych - codziennie może w towarzystwie śmiechu, piwka i świeżutkich tostów oddawać się swojej pasji, poklachać, pobawić czy robić każde inne głupoty, naprawdę może się podobać! - wszędzie figurki, gry planoszowe, miejsca i na 100 osób i wszędzie znajome twarzy - niczym ziszczenie marzeń z dzieciństwa, gdzie przynajmniej ja musiałem chodzić do najabardziej obskurnych lokali i najbardziej osbkurnych okolic w mieście - zazwyczaj gdzieś w bramie rozpadającej się kamienicy, żeby pograć z kimś w chłopki. W porównaniu do forumowego życia, tam nikt nikogo nie wbija na pal, nie obraża, nie wszczynane są żadne rokosze, czy konfederacje - nikt w tak honorowy, patetyczny sposób godny samej insurekcji nie ogłasza odejść z klubu, zdrad ani nie kierujemy się prawami wendety, więc może faktycznie byś się nudził bo takich wrażeń jak na forum nie uświadczysz

- no, ale w najgorszym wypadku przynajmniej zjesz naprawdę niezłe tosty.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

@ Zeppelin,

Zaczalem nawet komentowac twojego posta, ale jest tak ponizej krytyki, ze sobie jednak daruje.
Gratuluje. Dawno czegos takiego nie widzialem.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zeppelin pisze: Widziałem również sytuację, gdy Wielki Laik popełnia iście dziecinny błąd w bitwie z Krzemim przez co stracił szansę na wygranie turnieju, a tylko nadludzkiemu szczęściu zawdzięcza że w ogóle był w stanie obrócić jakkolwiek losy tej bitwy ( teraz obarczając fakt przegrania Sola?) . Słyszałem również jedyną kłótnie i podnoszenie głosu - i o dziwo był to Twój głos jak w jakiś chory i aburdalny sposób kłóciłeś się ze swoim klubowiczem a naszym byłym klubowieczem o jakiś tylko Tobie zrozumiałym pomyśle dotyczącym loru okultyzmu.
Damn, przyłapany – przyznam się, w każdej bitwie popełniam błędy :). Nie była to kłótnia tylko mindfuck z mojej strony w ostatniej bitwie, faktycznie absurdalny :), został wyjaśniony, później się z niego śmialiśmy.
Chciałbym też zaznaczyć że to Fluffy powinien wygrać ten turniej – bo Solo zwałował zabijając smoka ze strzelania w CC i później przy scenariuszu…
Zeppelin pisze: Słyszałem również o turniejach gdzie organizator jeszcze przed turniejem zapewnia sobie sporą zaliczkę punktową i przynajmniej raz właśnie w taki sposób wygrywa taki turniej
Ciekawe, możesz jakiś konkretny przykład, a nawet przykłady jak czytam, podać?
Zeppelin pisze:
Laik pisze:Moje ulubione tłumaczenie - odwracanie kota ogonem :) , czyli co Solo w tym zachowaniu jest cacy według Ciebie?
Mogłem dzięki temu też zbić piątke z byłym klubowiczem z którym jeszcze nie dawno jako Kapitan zdobyliśmy dla SS 3 miejsce na DMŚ, a który został przez Ciebie zabrany do Twojego klubu. Mogłem też zbić piątkę z byłym klubowiczem z którym nie dawno zdobyłem jako Kapitan 3 miejsce na DMP dla SS, a który został również przez Ciebie zabrany do Twojego klubu.
Chłopaki chyba nie są rzeczami żeby je zabierać, obydwaj chętnie zmienili klub, najwidoczniej nie było im dobrze w Szybkim Szpilu (patrząc na ten temat niestety nie są jedynymi) i woleli dołączyć do tak złej persony jak ja - ciekaw jestem dlaczego…


Cały czas unikasz odpowiedzi za zasadnicze pytanie - czy to zachowanie jest ok? nie widzę też nikogo z Szybkiego Szpila kto potępiałby takie wały - co samo w sobie pokazuje że takie zachowania są nie tylko tolerowane ale także nagradzane w postaci roli w klubie.

Naprawdę przykro patrzeć na taki rozpad Szybkiego Szpila.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

K**wa a miałem się nie wypowiadać ale chuj mnie strzela jak to czytam
Po pierwsze: wam się ludzie we łbach poprzewracało. Zapomnieliście chyba co w tym hobby jest najważniejsze. O dobrych kumpli i znajomych z którymi spędzamy czasem nie tylko przy stole.
Pan miszta też mógł i pewnie dalej ma żal do sola ale rozumie tą jedną prostą rzecz. I z tego co zostało napisane warto było fluffy ? Naprawdę cię lubię ale mam wrażenie że znam dwie różne osoby.
Laik ja odpowiem na twoje pytanie. Nie nie jest to w porządku. Tyle że w przeciwieństwie co do niektórych potrafię spojrzeć na temat trochę szerszej niż tylko po tym co opisał fluffy. Wydaliście wyrok na podstawie subiektywnej wypowiedzi. Gram z solem trochę częściej niż wy i niestety muszę powiedzieć że solo nie zna zasad. Myli mu się to i nie nadąża za zmianami zasad bo nie ma tyle czasu. Śmiało mogę powiedzieć że to mogła być po prostu pomyłka. Ale nie wy po prostu wydaliście wyrok i zrównaliście z błotem.
Nie będę nawet się tu rozpisywał że dla mnie jeśli ktoś mnie waluje to jest to dowód na moją nieznajomość zasad i nauczka. Drugi raz nikt mnie nie zwałuje na tym samym. Można zwrócić uwagę na pw ale żeby odwalać taką szopkę. Do kurwy nędzy jesteśmy kolegami.
Nie kompromitujcie się już
#MuremZaKrolem
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 14:05 przez Eltharion, łącznie zmieniany 2 razy.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ