Ballada o niedobrym Marku

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Re: [Katowice] 02.02.19 Szybki Goblin vol 40

Post autor: Mamut »

olek88 pisze:Witam postaram się być:) wiadomość dla Andrzeja B twój generał nie miał tafa 6!!!!!!!!!!!!! i tylko warda 6+ na nie magiczne ataki więc bym go ubił jak nie co ture raniłem go na 6 nie na 5:) to tak na przyszłość miejcie rozpiski pozdrawiam:)
"Iron Husk ​(60 pts) -​ ​Cannot be taken by Gigantic models. The model gains +1 Resilience."
Co do rozpisek, Andrzej miał rozpę pseudo ETC, więc teoretycznie legalną :)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

I pięknie Śląsk dalej trzyma poziom
Nie, no skad..
Nowe idzie, Gwiazdy ustawiaja się w Porządku, kultysci spiewają w podziemiach "Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn", wbrew wszelkim prognozom nastał powrót zimy, a w Chinach urodziło się ponoć dwugłowe cielę. Król Słońce zaś przeszedł przemiane duchową niczym Kmicic pod Częstochową, brzydzić się wałem począł, a uczciwość jest tą cnotą chrześcijańską, która umiłował sobie najbardziej - jego gra jest czysta niczym łza. W rozpisce nie uświadczysz juz Brass Orba ani Orba, tur sześć jak Stare Prawo nakazuje rozgrywa, oszustów niegodnych pokonuje w boju równem masakrując okrutnie za nieprawości wszelkie, po czym autorytetem sędziowskim wyrzuca z otoczenia tuniejowego swego (gdyż wałem sie brzydzi, jako rzekłem), a wszelkie punkty scenariuszowe gromadzi z rulebookiem w ręku, powołując się na prawo i sprawiedliwość. Po czem wygrywa turnieje, sam sobie bedac wędkarzem, kutrem i rybą :mrgreen: i wręcza sobie puchary, z buraka sztuką pradawną a kunsztowną rzeźbione, kolekcje (zasłużono) przeogromno mawszy.
Przy czym domagając się sobie należnej czci i poklasku niczym Król Julian w "Pingwinach z Madagaskaru", ale i tak go wszyscy kochamy miłością trudną, w cnotach krześcijańskich sie wprawiając :mrgreen:
Jestesmy go niegodni, (a przynajmniej ja) gdyż jedynie zazdrość a zawiść przemawiają przez nas (mnie), i niemożność pogodzenia z porażką. Ale i tak licze na to, ze opromieni mnie swoją wszechzajebistością i wybaczy ułomności wszelkie, a ja będę sławił imię Jego gdy zapisze mnie na kolejny turniej, który Muj Pan i Krul wygra wśród poklasku gawiedzi, gdyz zwyciezca, jak w Grze o Tron, moze byc tylko Jeden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdro Solo :mrgreen:
Zapisz na tura :mrgreen:

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Możliwe ale zasada do działa które ma zasadę war platform; trzeba wystawić w środku oddziału i musi mieć odpowiednią podstawkę tak napisano w RB a nie z boku oddziału :)

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Bestie są 40x40 a działo 50x100 więc nie mogło dołączyć do oddziału besti.Jeszcze z boku chodzi mi tylko o to że wracam po 5 latach do batla staram się na 1 bitwie coś nauczyć a przeciwnik ma straszne parcie na zwycięstwo nie koniecznie uczciwe:) (błąd mojej wiedzy to też fakt)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Fluffy jesteś mistrzem :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

O dziale zwróciłem uwagę w trakcie turnieju, ale wszyscy mnie olali Xd to jest nowa armia, więc nie można się dziwić ze ktoś kto gra nią odkąd wyszła(miesiąc temu? Chyba nawet nie) to nie wszystko jeszcze w 100% rozumie i pamieta.
A co do tego długiego wywodu... Solo sobie sam pucharu nie wręczał, wiem bo to ja mu go podawałem Xd
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Spoko wiec bestie z tym działem rozmontowały moje oddziały, gdzie ja nie mogłem strzelac w działa, w trakcje turnieju spoko zasada war platform nie jest od miesiąca na dzień dobry dostaje 19:1 w plecy ale to się wytnie :)

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Dla Andrzeja B :) który się zdenerwował grzecznym postem jak uraziłem sorry ale grasz dość długo w tą grę wiec myślałem że znasz zasady lepiej:)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

olek88 pisze:Spoko wiec bestie z tym działem rozmontowały moje oddziały, gdzie ja nie mogłem strzelac w działa, w trakcje turnieju spoko zasada war platform nie jest od miesiąca na dzień dobry dostaje 19:1 w plecy ale to się wytnie :)
Tak na przyszłość, chyba nie ma sytuacji, że nie mozesz strzelać po warplatformie. Andrzej to sobie sprytnie wykminił bo harvester i hoardersi są large/beast. Trzeba też pamietać, że jak bestii byłoby 4 to też mógłbyś strzelać do harvestera(zaznaczam mógłbyś bo harvester nie moze wchodzić do bestii).
Przypisujesz warplatformie pierwszego hita, więc D3 woundy łatwo wchodzą w niego.

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Tez się zgłoszę na turniej. Jeśli Marek mnie zechce dopisać do listy :)

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Będę :) Zabawne że przy takich wałkach Andrzej nie potrafi zrobić maski :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co by nie było warhammer zawsze był grą wyobraźni
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

olek88 pisze:Bestie są 40x40 a działo 50x100 więc nie mogło dołączyć do oddziału besti.Jeszcze z boku chodzi mi tylko o to że wracam po 5 latach do batla staram się na 1 bitwie coś nauczyć a przeciwnik ma straszne parcie na zwycięstwo nie koniecznie uczciwe:) (błąd mojej wiedzy to też fakt)
Jesteś pewny, że nie może? oba mają taki sam troop type. (ofc musi być w srodku jako platforma)
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

bestie są 40x40 a działko 50x100
Dzwon u skavenów jest 60x100 a modele obok niego 20x20 wiec są rowne w 1 szeregu i na dalszych szeregach

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

War platform musi byc w srodku, a przy niekompatybilnych podstawkach nie moze, więc do oddziału wejść tez nie moze.
If the War Platform cannot be placed in the centre of the
first rank,the model cannot join the unit.
Strona 101
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Krzem pisze:Będę :) Zabawne że przy takich wałkach Andrzej nie potrafi zrobić maski :D
Nie może walkowerem zagrozić ;)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Glonojad pisze:War platform musi byc w srodku, a przy niekompatybilnych podstawkach nie moze, więc do oddziału wejść tez nie moze.
If the War Platform cannot be placed in the centre of the
first rank,the model cannot join the unit.
Strona 101
Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Domi
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Domi »

Proszę mnie dopisać do turnieju

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

prosze mnie dopisac

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

proszę o zapisanie
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ