Ballada o niedobrym Marku

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Re: [Katowice] 02.02.19 Szybki Goblin vol 40

Post autor: Solo »

o stary ale ty jesteś żenujący.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Solo pisze:o stary ale ty jesteś żenujący.
Celny argument. Pozwol, ze zabezpiecze printscreenem.

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

Szkoda, że przez dwóch baranów środowisko traci. Panie szefie Laiku może zamkniemy, temat i usuniemy parę niepotrzebnych postów?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

LucyferKocoń pisze:Szkoda, że przez dwóch baranów środowisko traci. Panie szefie Laiku może zamkniemy, temat i usuniemy parę niepotrzebnych postów?
no nie przesadzajmy - też uważam że wałują barany ale ja tu widzę jednego barana, Andrzej się przyznał do wałka i przeprosił - ja mu wierzę że mógł nie znać zasady War Platformy.

Co do Sola - to żenujące, grał z kimś kto raz na ruski rok gra w battla i oszukał go wielokrotnie - akcja z tym rantem treja przy terenie na najniższym poziomie - a jednak nie, to co tutaj w temacie się pojawia jest jeszcze słabsze.

Najwidoczniej Solo nie widzi nic złego w celowym oszukiwaniu, pierwszy raz od roku byłem na lokalu w Katowicach i wrócilem z niesmakiem, który jeszcze się pogłębia.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

WarX może masz jakaś złotą radę dla Fluffiego :D u mnie na osiedlu mówiło się "każdy kabel kończy w ziemi" oczywiście to żart.
Michał widzę że Ciebie to naprawdę boli i jeśli te kłucie w klacie jest przeze mnie to przepraszam Cię najmocniej, jeżeli przez cholesterol to zrób coś z tym bracie jak najszybciej. Ale skoro kończysz karierę battlową mam nadzieje że tylko w Katowicach, każdy widzi jak kochasz tą grę nikt nie chce pozbawiać cię miłości. To pragnę żebyś zapamiętał mnie nie tylko jako wałkarza który skradł Twoje serce ale i kolegę który zawsze był przy Twoim boku, jak najebany złamałeś stół w klubie, nakarmiłem cię położyłem spać i okryłem kocem. Kocham Cię trudną ale braterską miłością jak Kain Abla, i nie gniewam się że tak mnie potraktowałeś obrzucając błotem moje ubłocone imię.
Jeśli życzysz sobie sprawiedliwości to po przemyślani sprawy zdałem sobie sprawę że, powinienem zrezygnować z ubiegania się o miejsce w kadrze na ETC, ten wał nie był świadomy nie zrobiłem go umyślnie ale brak znajomości zasad nie zwalnia mnie z ich przestrzegania, jeszcze raz przepraszam, całuje mocno i niosę gorące kakałko do snu :*

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

@Laik co oprócz akcji Sola wywołało Twój niesmak?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

oprócz akcji na turnieju, to jak reaguje kiedy wprost jest wskazywany jego wałek\ki.
Myślę że nie trzeba wiele żeby wiedzieć jak się zachować...

zapomniałem o jego pięknej masce - życzę mu tytułu Masakratora, należy się równie bardzo jak puchar :lol2:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Do Andrzeja B :) nie zmieniajmy żadnych wyników jest jak jest :)

Bardzo spoko że przeprosileś :) pozdrawiam

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

:)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 10:47 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Obrazek
Twoja popularność spada.
Obrazek

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

W zaistniałej sytuacji również oficjalnie opuszczam team SS. Ze względu na różnice zdań. Pomimo tego wszyscy nadal się kumplujemy jednak nie chcę być kojarzony z polityką klubu.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Wy tak na serio? :(
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dancaarkiiel pisze:Obrazek
Twoja popularność spada.
przypadkowo ID Golonki? :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Laik pisze:
Dancaarkiiel pisze:Obrazek
Twoja popularność spada.
przypadkowo ID Golonki? :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=_jX3qsyIlHc
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Ale dobra drama, chociaż przez ostatnie 15 min nie nudziłem się w robocie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

JarekK pisze:
Laik pisze:przypadkowo ID Golonki? :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=_jX3qsyIlHc
Obrazek
Post=Blessed
Obrazek

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Grałem pierwszą bitwę z Solem, ciekawe...
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

:)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 10:46 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Szkoda, że przez dwóch baranów środowisko traci. Panie szefie Laiku może zamkniemy, temat i usuniemy parę niepotrzebnych postów?
Serio?
Solo organizuje turniej 9th age na konkretne zasady, jest jego sedzią i organizatorem, zbiera kase na wejsciówki, po czym w drugiej bitwie wpisuje sobie walkover za gre z Miszta, a w trzeciej grubym wałem zmienia wynik z 0:20 na 17:3 dla siebie, "wygrywa" w ten sposób tura i nikt nie ma z tym problemu? Dwie z trzech bitew?

Sędzia i organizator?

To jest powod do śmieszkowania? Serio?

Poswiecam dzien zeby fajnie spedzic czas, czuje się jakbym został nakarmiony gównem, i wszystko jest w porządku?
I jeszcze Solo mi pisze że jestem żenujący?
Kocon, to o baranach, to tez do mnie?

Przepraszam bardzo, klub Szybki Szpil nie ma narzędzi żeby coś z tym zrobić?
Sklep sponsorujący turniej nie widzi problemu?
Część środowiska robi sobie jaja z tej gangreny?

Kurwa, nie wierze..

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Solo pisze:Dobra to z tych ważnych spraw, kto jeszcze będzie ludzie :) bo kogo nie będzie już wiemy i raczej nikogo to tu nie obchodzi.
Solo przy całej sympatii jakiej nie da się do Ciebie nie mieć -zachowales się poniżej krytyki. Tupet arogancja i brak klasy to eufemizmy wzięte z języka entów a po ludzku przycioles w hcuja jak Zorro gościu ,uważaj bo dalej jest już tylko dno i kradzież kasy z tacy. Chyba wrócę do batla żeby ostentacyjnie z Tobą nie zagrać.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ