[Katowice], 02.02.19r., 4500p, Szybki Goblin vol.40

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: [Katowice], 02.02.19r., 4500p, Szybki Goblin vol.40

Post autor: Tirit »

Czesc, niestety odpadam. Zona robi urodziny. Powodzenia!
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

niestety tez musze zrezygnowac :(

Powodzenia!

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Odpadam, niestety. Następnym razem przyjadę wygrać 8)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Lista przedpłat uzupełniona. Wybaczcie, że dopiero dzisiaj, ale zmogła mnie choroba. Osobom, które napisały, że ich nie będzie dziękuję za rzetelne podejście do tematu.

@Andrzej ja na nikim nie muszę się wzorować i nie czuję potrzeby oraz zasadniczo nie chcę tego robić. Na krakowskich turniejach przedpłaty są od dnia ogłoszenia, a nie od dnia zapełnienia listy chętnyc, co uważam za dobre ponieważ jak ktoś zapłaci to przynajmniej poważnie podchodzi do tematu. Poza tym przedpłata jest dla tych, którzy wiedzą, że będą i rezerwują sobie miejsce na turnieju. Także opcje są dwie, jeżeli ktoś chce mieć te 3pkt: dostosowuje swoje plany do terminu turnieju i wpłaca lub wpłaca przedpłatę nie mając pewności, że będzie i ponosi ryzyko.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Heretic pisze:idąc za przykładem krakowskich turniejów Laika
Heretic pisze:ja na nikim nie muszę się wzorować i nie czuję potrzeby oraz zasadniczo nie chcę tego robić
:roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

@Heretic w granicach zdrowego rozsądku masz 100% racji. Twoje piaskownica, twoje grabki. ;)

Albo ktoś się zgadza na twoje zasady i gra znami, albo nie i nie gra. As simple as that.

Tak trzymać.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Przypominam o obowiązku posiadania podręcznika armijnego. Preferowana wersja wydrukowana, ale może być na telefonie.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Czy jakaś dobra dusza wydrukuje mi rozpiskę? Chciałem przedmioty trochę przestawić...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Z powodów niezależnych niestety nie uda mi się przybyć jutro na turniej. A szkoda bo chciałem zobaczyć jak to to się zmieni.
Jak ktoś chce to możę wskoczyć za moje wpisowe.
Miłej zabawy!
Peace!
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

skoro żadna dobra dusza nie chce Ci pomóc Glonojadzie :D to Persona Non Grata jak zwykle pomoże :) Tylko miej ją na mailu, rano wydrukujemy w Sarmacie sklepie przychylnym dla klientów i uczestników turniejów klubu Szybki Szpil :wink:

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzięki :) mam na drajwie.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dziękuję wszystkim za przybycie. I zapraszam za miesiąc 02.03.19, kolejny turniej. Gratulacje dla topki!

WYNIKI:

1. Bercik 53
2. Miszta 48
3. Eltharion 43
4. Krzemi 42
5. Solo 39
6. Bober 30
7. Glonojad 24
8. Warx 24
9. Olo 15
10. Domi 14
Ostatnio zmieniony 3 lut 2019, o 07:55 przez Heretic, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chryste Bartek ile Ty grasz :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Heretic pisze:zapraszam za tydzień
A nie za miesiąc?
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Słaby gracz, słaba armia, słaby wynik :)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Tomek się odegrał :D Brawo =D>
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzięki wwzystkim przeciwnikom za grę :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Dzięki za turniej. NajwaŻniejSze ze bez żadnych ekscesow. Robert heretic dobrze to ogarnął - musi być osoba , która pilnuje przestrzegania regulaminu. Glonojad szacunek dla Ciebie, że chce ci się taki kawał jeździć.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Zainteresowanym nadmienię, że pociąg nie czekał na wagony z Zakopca i odjechał punktualnie :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Mamut pisze:
Heretic pisze:zapraszam za tydzień
A nie za miesiąc?

Oczywiście, że tak. Mój błąd :)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

ODPOWIEDZ