[Katowice] 02.03.19 r. Szybki Goblin vol.41

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: [Katowice] 02.03.19 r. Szybki Goblin vol.41

Post autor: Heretic »

Lista jest poprawiana co do zasady codziennie, w szczególności w ostatnim tygodniu przed turniejem, także na spokojnie Andrzej.

Marku szkoda,że przelałeś a nie na miejscu, bo za pewne nie dojdzie dzisiaj tylko po weekendzie. Trudno

Spoko Mamut zapraszamy :)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ile z was toxyn wycieka, masakra wiadomo że szachy i makao budzą kontrowersje ale po ostatnim masterze ktoś tu wyciągnął czarnego wielkiego Piotrusia i się nim udławił ;)
Widzimy się jutro śliczne buzię, czas bólu!

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Solo przygotuj zapasowe czyste gacie bo jutro spotkasz przeznaczenie! CHALLLLANGE !
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Oszaleje, nie bądźcie ciule krzyknijcie challenge eltowi!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja jestem za słaby i nie mam kolegów :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Panowie z przyczyn służbowych nie będę mógł być jutro obecny( służba 24 z partyzanta). Turniej poprowadzi dla Was Bercik, który zresztą będzie również sędzią. Poprzedni turniej odbył się bez problemów, wiec myślę, że teraz też tak będzie. Wszystko zostanie przygotowane dzisiaj, dlatego nie planujemy opóźnień z rana, a zatem proszę o punktualność. Życzę udanej zabawy.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

UWAGA!!! Bardo przepraszam, ale popełniłem żenujący błąd :oops: :oops: :oops: Turniej odbędzie się NIE JUTRO a w niedzielę 03.03.19. Wynika to z błędu w moim grafiku.

Wszystkie osoby,które wykonały przedpłatę, a nie maja mozliwości lub nie chcą przyjść w niedzielę proszę o kontakt. Przedpłaty wrócą na Wasze konto.

Piszę Pmki do wszystkich osób, które się zapisały oraz na fejsie. Prosze o przesłanie najlepiej fejsbukiem tej informacji do innych.

Raz jeszcze przepraszam
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wszyscy zostali już poinformowani.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wiele można by było napisać w tej chwili, ale że leżącego się nie kopie, to ogranicze się do wyrażenia mojego ogromnego zażenowania całą tą sytuacją oraz zdziwienia, że ktoś potrafi zawalić turniej bardziej, niż zrobił to Solo przedostatnio. Klątwa Solobusa powraca!

Chciałbym także pogratulować dobrze wydanych pieniędzy wszystkim członkom $$ którzy zapłacili 250zł składki klubowi, którego przerasta zorganizowanie lokala na 10 osób z miesięcznym wyprzedzeniem.

A co do samego turnieju, to informuję wszystkich zainteresowanych, że się odbędzie. Ale nie w Innym Wymiarze, a u Bartka w domu w sobotę. Będziemy tam:

Abrasus
Szaitis
Krzemi
Ja
Ojciec
Eltharion

Żadnej z tych osób nie będzie w niedzielę na turnieju, mamut także raczej się nie pojawi. Wejście darmowe, dodatkowo kazdemu kto przyjdzie na chociaż jedną bitwę stawiam piwo! Wpadajcie od 10.

Do zobaczenia! :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Niech nikt nie narzeka że ludzie z Krakowa czy Bielska Białej nie chcą przyjeżdżać do IW.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tylko ja odrazu mówię że mam dwa stoły i o 19 muszę wyjść więc fajnie jakbyście do tego czasu skończyli
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Panowie jeszcze raz przepraszam w imieniu Klubu, proszę nie kamieniujmy człowieka który bardzo się stara i profesjonalnie podchodzi do tematu organizacji, fuck upy zdarzają się każdemu.
Pamiętajmy że lepiej mieć miejsce w Katowicach do gry turniejowej, niż nie mieć.
Jeśli chodzi o jutrzejszy turniej w Tychach to życzę miłej zabawy, niestety nie dam rady pograć przez pracę, zapraszam natomiast chętnych do gry w niedziele na mini turniej, który nie zostanie zaliczony do Śląskiej Ligi.

Jeśli chodzi o solobusa to wiem najlepiej jak to jest przyjebać głową w stół, przypominam jednak że nie warto się podłamywać przez wpadkę z busem, SS zaczął robić obozy przygotowywacze i ugrał 3 miejsce na kolejnym DMP.
Dla wielu to nie wiele ale nieliczni pamiętają te dobre momenty :)

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

A ja powiem tak. Wpadki organizacyjne zdarzają się zawsze. Nawet na imprezach rangi rozdania Oskarów czasem coś wypieprza w powietrze.

Proponuję podejść do tego z uśmiechem. Ja osobiście postaram się być w niedziele, nawet jeśli by to miało oznaczać, że zagram trzy bitwy z Solem ;).

ps. W Krakowie też wybuchło z otwarciem sezonu, kto miał być, ten był i jakoś obyło się bez wieszania psów.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Tirit pisze:Solo przygotuj zapasowe czyste gacie bo jutro spotkasz przeznaczenie! CHALLLLANGE !

Solo ja rozumiem, że Cię powyższe przeraziło ale żeby odrazu odwoływać turniej? SHAME! <dzyn> SHAME! <dzyn> SHAME! <dzyn> :twisted:

p.s. będę delikatny 8) ..... not.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Moim zdaniem klub stanął na wysokosci zadania, Robert zwrocil hajs, a Bartek kosztem własnym oferuje zastępczy lokal. Fak upu szkoda, ale za rekcje Szacunek.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wykonałem zwrotne przelewy. Pieniądze powinny pojawić się na Waszych kontach w poniedziałek. Solo i Tirit Wy płaciliście mi osobiście, więc oddam również osobiście do ręki.

Cieszę się, że udało nam się wszystkich poinformować i nikt nie przyszedł dzisiaj na darmo do IW.

Raz jeszcze przepraszam za mój błąd. Wpisałem omyłkowo zamiennie imprezy z soboty w niedzielę i na odwrót. Szczególne przeprosiny w stronę Andrzeja, który zaplanował przyjazd z Krk specjalnie na turniej. Niestety zorientowałem się o mojej pomyłce zbyt późno i dzwoniąc do Twojego ojca z ta informacją usłyszałem, że już jedziesz. Stawiam browarki w ramach przeprosin jak wpadniesz do nas następnym razem.

Jeżeli oczywiście ktoś zechce jutro wpaść zapraszam. Z tego co wiem będzie Solo i WarX. Turnieju nie będzie, ale pograć możecie, jeżeli macie ochotę. Stawiam jutro granie wszystkim chętnym niebędącym jednocześnie Klubowiczami.

Do zobaczenia w kwietniu mam nadzieję. Proszę się nie obrażać. Nie mylą się Ci, którzy nie robią nic.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Dajcie proszę znać czy będzie możliwość gry (mam ograniczony budżet czasowy i nie chciałbym niepotrzebnie czekać). Chciałbym coś ruszyć po przerwie, a jeżeli jutro luźno gracie to chętnie wpadnę.

Just_Flo
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: Just_Flo »

Is it possible to add the armies used to the Players?

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

1. Szaitis - vc
2. Krzemi - wdg
3. Andrzej - dl
4. Eltharion - de
:p

ODPOWIEDZ