[MASTER] Orcze Gniazdo 18-19 Maja - 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Re: [MASTER] Orcze Gniazdo 18-19 Maja - 4500

Post autor: Druchii »

Weź Ty lepiej skasuj ten post, tylko się ośmieszasz...

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Andrzej ma trudny charakter i trzeba się do tego przyzwyczaić.
Jak będziesz jego żoną, wtedy to tak.
To Andrzej musi się przyzwyczaić do gry w standardzie jakiego oczekuje większość.

Laik podjął dobrą męską decyzję, a Andrzej to zaakceptował. Po co dalej drążyć?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Eltharion pisze:Piękne. :cry: =D>
A teraz idź wypowiadać się i grać w tą swoją grę dla dzieci gdzie indziej :wink:
Obrazek
Twoja popularność spada.

#-o
Obrazek

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

1
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, o 17:17 przez MISZTA, łącznie zmieniany 1 raz.

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

1
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, o 17:16 przez MISZTA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

...
Nie będę karmił trolla.

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

Ja rozumiem tego całego Andrzeja nawet. Czepiacie się tylko jego, a nikt nie wspomniał o tych j...ch pegazach Dębka. Lata to, vanguarda ma, sypie zombie w turę i wygrywa grę. Dobry pomysł miał Andrzej z tym przesunięciem, ja nie miałem jak bo chodziliśmy razem palić #-o

#TEAMANDRZEJ =D>

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

nie dam się wciągnąc w wymiane zdań :). Pewnie byś chciał tutaj polemizować. Ale mnie to nie bawi. Pozdrawiam Cię. Andrzejowi można by inna kare wymierzyć - jakaś pożyteczną. Niech na przykład posprząta sale po DMP albo coś takiego.

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

MISZTA pisze:nie dam się wciągnąc w wymiane zdań :). Pewnie byś chciał tutaj polemizować. Ale mnie to nie bawi. Pozdrawiam Cię. Andrzejowi można by inna kare wymierzyć - jakaś pożyteczną. Niech na przykład posprząta sale po DMP albo coś takiego.
Sądzę, że akurat Ty nie powinieneś się w temacie wałków wypowiadać, nie chciałbym przypominać naszej bitwy w Szczyrku.

Przechodząc dalej do, że tak się wyrażę skodowania zasad, proponuję na początek takową, że każdego gracza na turnieju obowiązuje znajomość jego armii. W sytuacji kiedy ktoś o czymś "zapomni" na swoją korzyść ma się rozumieć, nawet w drobnej sprawie, typu używanie broni, nie mówiąc już o wartości Ld, to natychmiast przegrywa scenariusz. Drugie zapomnienie w tej samej bitwie to proponowałbym 20-0 dla przeciwnika. To uważam za skuteczny i zarazem odstraszający sposób na wałowanie. Jeżeli będziemy zbytnio pobłażliwi w tego typu sprawach to 9th przekształci się w system kto kogo bardziej zwałuje, a tego przynajmniej ja gorąco bym nie chciał.
Poza tym jest to motywacja żeby dobrze się do turnieju przygotować od strony zasad, które danego gracza obowiązują.

W sprawach poważniejszych pod względem wałowania, typu rzecz istotna dla przebiegu bitwy albo zrobiona z premedytacją - natychmiast 20-0 dla przeciwnika.

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, o 12:58 przez esgaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Temat oszustwa i kary w tym temacie uważam za zamknięty, kolejne posty będę usuwał - ten turniej bo kilkaset rozegranych w świetnej atmosferze gier, nie ma się co skupiać na negatywach.

Jednocześnie, jak najbardziej trzeba się zastanowić jak skutecznie rozwiązać temat wyplenienia oszustw - z tą dyskusją zapraszam tutaj:
viewtopic.php?f=26&t=55706
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bardzo dziękuję wszystkim za turniej, było fantastycznie jak zawsze na Orczym :)

Dziękuję przeciwnikom za fajne bitwy, a Mojżesz przepraszam :wink: .

Z bitew grałem po kolei:

Pyrax - VS
Pierwsza bitwa na masterze w życiu -bardzo fajnie że w kilka miesięcy po zaczęciu swej przygody z battlem wybrał się na mastera :)
Co do samej bitwy, szczurki mają parę zabawek które potrafią mi smoka posadzić więc zacząłem od ich eliminacji - w 2 tury skasowałem oba kółka, oba weapon teamy i już kiedy się wydawało że będzie pięknie i prosto to dostałem z unnerying strike 12 hitów, 9 przebić, z których zdałem 2 savy i smok padł, demona nie miałem czym dobić bo bolce oglądały zły odcinek GoTa (smok również :P ) i skończyło się na 17:3

Mojżesz - DH
Rozpa z 0 range ataków, scenariusz nie środek - czyli wiadomo że będzie dobrze, przez słabsze strzelanie i magię w 2 pierwszych turach, zabiłem 15 hamków, klocek slayerów i kowadło co starczyło na 16:4

Klocek - OK
2 działa to nie to co smoki lubią najbardziej :) , przez 4 tury siedziałem smokiem za obeliskiem i prawie nie mogłem czarować, w 5 wyleciałem - zabiłem huntera i giganta, w 6 starałem się wspomóc COKi walczące o scenariusz, scenariusz udało się wygrać ale z smok dostał 1 trafienie z działa i spadł (1w wbił sobie z miscasta)
11:9

Gremlin - SE
Miałem małą traumę po ostatniej grze na SE gdzie z 13 poisonów wbiło mi 4w w smoka (po tym jak w tej samej turze wbił sobie sam 2w z miscasta :D). Tutaj stało się podobnie - tj Tomek zbił moje 3 czary - jeden CV 20 na 4 kościach, drugi w kolejnej turze 1,3 na casta, trzeci 1,2,3 - dzięki czemu zostało 12 poisonowych łuków które wbiły mi 4W w smoka :). Wcześniej udało mi się zabić smokiem 24 łuków z adeptem i BSB, niestety na drugiej flance 8 poisonów w turę skasowała mi bolca, co spanikowało COKi i nie miałem szans powalczyć o scenariusz. i przegrałem 7:13

Azurix - HE
Pyromancja, 40 PG, niekomfortowy KotH i to że nie zaczynałem nie wróżyło dobrze na bitwę. Udało mi się jednak dość bezpiecznie wystawić, do tego dobrze rzucałem savy na smoku i okazało się że przez brak bolców, po szybkim wyeliminowaniu lekkiego strzelania smok robił drakaris w każdej rundzie a scenariusz zmienił się w kasowanie Kings Landing :P i skończyć 19:1

Razem 70, smok 3 razy spadł (nowy rekord :) ) niemniej jednak 2 z tych gier udało się wygrać z czego się cieszę.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Kurde, spoilery! :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Dzięki dziubasy za super turniej =D> Miałem możliwość grania na pierwszym stole i cały świat mógł zobaczyć jak nie należy rzucać i dlaczego Shino nie ma już wstępu na pruszkowskie lokale :D

Ogromne podziękowania za mega super bitewki dla przeciwników Krasnala, Shino (mimo wszystko :cry: ), Silla, Debeliala i Dziopa, dzięki któremu nie umarłem przy stole na ostatniej bitwie <3 Dzięki także dla organizatorów, którzy zrobili świetną robotę, szczególnie Xargos, bo dzięki niemu zjadłem obiad ;)

Co do Andrzeja się nie wypowiadam, bo już chyba wszystko zostało powiedziane - oszustwo trzeba karać, ale kara nie może być nieskończona.
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Morrok, Butan, Kosmo , KrzysiekW... kurcze ten temat byl potrzebny az sie lezka w oku kreci!!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Wrzucam jeszcze raz prośbę - Poszukuję zguby.
Czy ktoś nie znalazł/przygarnął Szachów, co w okolicach streamowego stołu stały?

(widoczne na stremie, po stronie Furka)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Pytałeś Furka ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Pytałem wielu osób, bez większego efektu, dlatego pytam dalej :)

Just_Flo
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: Just_Flo »

I am sorry, but despite using Google translate I wasn't able to find the Password for the lists as Bartłomiej did not work for me :(

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Just_Flo pisze:I am sorry, but despite using Google translate I wasn't able to find the Password for the lists as Bartłomiej did not work for me :(
Maybe that was the point? :wink:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ