[MASTER] Orcze Gniazdo 18-19 Maja - 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: [MASTER] Orcze Gniazdo 18-19 Maja - 4500

Post autor: Andrzej »

Milczek pisze:
Andrzej pisze:
Andrzej pisze:Czy ktoś jeszcze nie ma miejsca wykupionego w hotelu? Bede rezerwował spanie w prywatnych pokojach, niedaleko od turnieju, max 30-40zł za noc. Szukamy ekipy 4 osób łącznie, zbieramy ich na trasie Gliwice-Katowice-Tychy-Bielsko i jedziemy razem na turniej. W sobotę po turnieju posiedzimy chwile, a potem jedziemy razem z hotelu do miejsca gdzie będziemy spali. W niedziele rano jedziemy razem na turniej, a potem podrzucamy was do jednego z tych 4 miast.

Także tanio tesco, oszczedzasz 110-120zł na noclegu, będziesz miał transport z i na miejsce turnieju i sobie coś do żarcia spokojnie kupisz za ten hajs ;)

Możliwe, że będziemy jechać już w piatek, ale to jest do dogadania jak się zbierze ekipa, generalnie jesteśmy elastyczni.

Jak ktoś jest zainteresowany to walić na pw, na razie mamy 2 miejsca wolne.
Up - nadal szukamy 2-3 osób do samochodu na trasie Gliwice - Katowice - Tychy - Bielsko :)

Dodatkowo, jeśli ktoś woli tańszy nocleg, to mam ogarnięta spoko miejscówe za 30-40 zl za osobę, całkiem spoko warunki.
Andrzej pamiętaj, że w drodze powrotnej wieziesz puchar z Herford, który zajmuje 1 miejsce...
Po Orczym puchar idzie do Krzemiego, więc niech on pamięta ;)

Ale rzeczywiście, postawimy jednak na konfort. Mamy już Warsa w naszym składzie, zostało jeszcze jedno miejsce i komfortowo w 4ke pojedziemy :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Abrasus pisze:Będziemy na turnieju testować Tourneykeepera ;]. Będziecie mogli na bieżąco oglądać paringi, standingi i własnoręcznie wpisywać wyniki.
Wszystkich graczy proszę o rejestrację tutaj:
https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=2795
Przy rejestracji proszę podawać swój kraj jako Polskę, NIE musicie podawać ani armii, ani rozpiski.

Jak wszyscy będą zarejestrowani to zrobimy paringi na pierwszą rundę.
A, i polecam zapisywać się nickiem, a nie imieniem, potem ciężko będzie ogarnąć kto jest kto...

Arrander
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Arrander »

Hej,
bardzo pilnie poszukuje na Orcze:

Tomb Cataphractsów (znanych jako Weze)
Uszaty

Standardowo, dobroczyncy, ktory mnie wesprze, odwdziecze sie w piwie czy innym trunku.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

A, i polecam zapisywać się nickiem, a nie imieniem, potem ciężko będzie ogarnąć kto jest kto...A, i polecam zapisywać się nickiem, a nie imieniem, potem ciężko będzie ogarnąć kto jest kto...
zedytowałem, ale chyba pozostało bez wpływu na liście na orcze gniazdo...
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Crane pisze: zedytowałem, ale chyba pozostało bez wpływu na liście na orcze gniazdo...
Wyloguj się i zaloguj ponownie, powinno zadziałać

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Nie widzę "Crane" nadal, no nic napisałem maila, może pomoże.
Obrazek

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Z braku osobnego watku oglosze sie tutaj:
Potrzebuje pozyczyc na turniej jednego Zyrokoptera (najchetniej wersja "bombowiec") i jednego (lub dwoch jak ktos ma w nadmiarze) Grudge Busterow, zwanych krasnoludzkimi rydwanami. Wynagrodzenie do ustalenia (flaszka domowej nalewki?).

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Crane pisze:
A, i polecam zapisywać się nickiem, a nie imieniem, potem ciężko będzie ogarnąć kto jest kto...A, i polecam zapisywać się nickiem, a nie imieniem, potem ciężko będzie ogarnąć kto jest kto...
zedytowałem, ale chyba pozostało bez wpływu na liście na orcze gniazdo...
Spróbuj się wypisać z turnieju i zapisać znowu.


@wokrze - coptera mogę mieć (w wersji nie-bombowiec), ale bustera mieć nie będę.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Pomogło, dzięki!
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Abrasus - informatik skills lvl Up 1>2 :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Abrasus pisze: @wokrze - coptera mogę mieć (w wersji nie-bombowiec), ale bustera mieć nie będę.
Biore - jedengo modelu szukac latwiej niz dwoch :) Z gory dzieki i zglosze sie z "oplata" na miejscu.

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

wokrze pisze:
Abrasus pisze: @wokrze - coptera mogę mieć (w wersji nie-bombowiec), ale bustera mieć nie będę.
Biore - jedengo modelu szukac latwiej niz dwoch :) Z gory dzieki i zglosze sie z "oplata" na miejscu.
Moge przywiesc bombowiec jak i rydwan. Po jednej sztuce.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Zarejestrowałem się, jestem na liśie, chyba wszystko OK...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Czy przewidujecie w tym roku również turniej drunken brusha?

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Gremli pisze:
wokrze pisze:
Abrasus pisze: @wokrze - coptera mogę mieć (w wersji nie-bombowiec), ale bustera mieć nie będę.
Biore - jedengo modelu szukac latwiej niz dwoch :) Z gory dzieki i zglosze sie z "oplata" na miejscu.
Moge przywiesc bombowiec jak i rydwan. Po jednej sztuce.
No dobra - wygrales licytacje :) To poprosze i jedno i drugie. Jak tylko przejrze barek to doprecyzujemy smak oplaty na PW.

@Abrasus - w takim razie dzieki i ogarne modele od Gremliego (ale odwdziecze sie czyms "za gotowsc niesienia pomocy" ;) ).

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Urban pisze:Czy przewidujecie w tym roku również turniej drunken brusha?
Czy to jest to, co mi się wydaje, że jest? :mrgreen:
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Glonojad pisze:
Urban pisze:Czy przewidujecie w tym roku również turniej drunken brusha?
Czy to jest to, co mi się wydaje, że jest? :mrgreen:
Nie pamiętam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Czy ktoś byłby zainteresowany pakietem dwudniowym w cenie sprzed majowki? Pokój soloweczka :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Niestety nie będę mógł się pojawić na turnieju... Jeżeli ktoś jest zainteresowany wpisowym oraz jednoosobowym pokojem (pakiet od piątku) w dobrej cenie, proszę o info na priv ;) Pionteczka
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Panowie, jak ktoś ma pokój 4 osobowy a mu się wyłożyła jedna osoba, piszcie to ogarniemy zamianę na 3 osobowy
Nie liczę że jakaś 2 jest zwolniona
panowie wyżej z jedynkami, napisałem PW najsprawniej chyba na fb będzie ogarnąć temat

ODPOWIEDZ