[Kraków] 16.03 MDK 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Kraków] 16.03 MDK 4500

Post autor: PAWLAK »

Dlatego w turniejach organizowanych przez Schwarze Pferd mocny nacisk kładziemy na wysyłanie rozpisek i ich posiadanie w formacie AB. Często nie zadaje wtedy pytań bo w ferworze walki łatwo o błędy tylko sprawdzam w rozpisce.
taki mały Offtop.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Panowie ja chyba niepotrZebnie napisałem wcześniejszego posta. Po prostu wydawało mi się to zabawne. Specjalnie NiE pisałem o kogo chodzi żeby NiE siać fermentu. Ja nie mam do nikogo pretensji. Wszystko jest ok. Proponuje zakończyć ten temat. Do następnego turnieju.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ależ temat jest zakończony
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Tomku chciałem powiedzieć, że ogromnie ostatnio się staram i potwierdzi to każdy ze środowiska SS. Proszę nie łącz mnie z Andrzejem, gdyż nie jest on w naszym klubie. Nie chciałbym żebyś takimi tekstami nas atakował po raz kolejny.

Jesteśmy kumplami i pozostańmy nimi, bo Twoje ataki psują środowisko.

Awatar użytkownika
LucyferKocoń
Plewa
Posty: 8

Post autor: LucyferKocoń »

@SOLO
potwierdzam, solo gra jak profesor

@Laik
Serio po co takie teksty? W mojej ocenie takie chodzące pomniki battla jak Ty powinny być przykładem. Podziwam Cię stary za wszystko co robisz ale nie rozumiem niektórych Twoich działań. Dolewasz oliwy do ognia. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Andrzej pisze:Arrander jak mogłeś, przecież każdy wie że orki mają 2agi :P

Cóż, pozwolę sobie przedstawić moją wersję. Zaszarzowałem bestiami trekiny, wrzuciłem 1 z div więc w 1 turze cc miałem 5agi. W drugiej turze walki rzeczywistoście na pytanie Tomka o to, ile mam agi odpowiedziałem z rozpędu, że 5. Pamiętałem, że mam zbufowaną wartość agi i że ture temu miałem 5agi, ale w ferworze walki zapomniałem, że już mam tylko +2 a nie +3, jak turę temu (brak bonusu za szarżę). Mój błąd, ale absolutnie nie celowy.

Dodam jeszcze, że nie skupiałem się za bardzo na wartości mojej agi podczas tej walki, bo nie miało to absolutnie żadnego znaczenia, jako że atakowałem wszystkimi bestiami po trekinach z agi0 (plagusy), a we mnie biły jedynie trekiny z agi4 (szarża), a więc symultanicznie. Także nawet gdyby Tomek nie zorientował się w mojej pomyłce, to totalnie nic by mi to nie dało - ja i tak nie straciłbym ataków bo i tak zdążyłbym uderzyć, a trekiny w które bilem miało agi0, więc i tak biłyby później niż ja. Kto nigdy nie pomylił się w żadnej wartości swojej lub cudzej statystyki/sejwa przy tak dużej ilości buffów, zasad specjalnych i modyfikatorów jaką mamy obecnie, niech pierwszy rzuci kamieniem ;) (sam zapomniałem w 1 turze walki, że mam tarskina i Tomek trzepał we mnie po 3 ataki z każdego trekina, mój błąd #-o )

Niemniej jednak masz rację Tomku, powinienem był bardziej uważać i pomimo że matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, to powinienem pamiętać że 2+2 to 4 a nie 5 ;) Mam nadzieję, że wybaczysz mi tą pomyłkę, bo pomimo że nie była ona celowa jak i nie miała ona żadnego wpływu na grę, to rozumiem że mogło Cię to zirytowac. Do następnego turnieju i graty za 2 miejsce!
Laik pisze:Andrzej - widzę że nie po raz pierwszy masz problem z zapamiętaniem zasad dlatego na każdym kolejnym turnieju przeze mnie organizowanym jeśli choć raz pomylisz się w czymś takim to dostajesz DSQ.
Najbliższy turniej za miesiąc, dasz radę przeczytać zasady.

W sumie to samo dotyczy Sola.
Ja wyjaśnię za Laika :D
Otóż zakładam, że Laik stwierdził, iż Andrzej powinien przeczytać zasady po tym jak Andrzej tłumacząc jedną ze swoich pomyłek wyjawił światu kolejną :D :D :D
Mianowicie, fajnie że lemury mogą zmniejszyć agility o 3, ale w żadnym przypadku nie mogą zmniejszyć agility do 0, o czym wspomniał Andrzej dwukrotnie w swoich tłumaczeniach :D
Wynika to z zasady "agility" opisanej na stronie 17 RB i w przedstawionej sytuacji podejrzewam, że nie miało absolutnie żadnego znaczenia jednak zbyt mnie rozbawiło w kontekście tych śląskich animozji, że nie mogłem o tym nie wspomnieć :D :D
I widzisz Andrzeju, nie zawsze 3-3=0 8), więc tu nie pomoże znajomość matematyki, a zasad i właśnie to na pewno miał na myśli Laik! :wink: :D


Pozdrawiam serdecznie :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

2 rzeczy:
1sza - Laik postanowił podejść ostro do każdych objaw wałowania, ja tu widzę okazję na pochwałę a nie na nagane dla niege.
2ga - Andrzej ma w rozpisce dosłownie te 4 czy 5 różnych jednostek, jak to jest możliwe że grając intensywnie tą armią od kilku miesięcy ciągle o czymś zapomina? :-k
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

LucyferKocoń pisze:@SOLO
potwierdzam, solo gra jak profesor
bardzo mnie ucieszyła ta informacja, to się świetnie składa - taki profesor przecież nie będzie oszukiwał, prawda? :)
Solo pisze:Tomku chciałem powiedzieć, że ogromnie ostatnio się staram i potwierdzi to każdy ze środowiska SS
jak wyżej, skoro piszesz że się starasz to wierzę że Ci się uda :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Temat miał być zamknięty. Ja jeszcze raz przepraszam wszystkich ze zacząłem tą dyskusje. Następnym razem jak najdzie mnie ochota na wypisywanie ciulstw na forum Border princess to przypale se ucho żelazkiem - zaraz mi przejdzie.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

-Qc- pisze:Obrazek
Było! Nie masz jakiegoś mems z, bo ja wiem, Korwinem?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Glonojad pisze:
-Qc- pisze:Obrazek
Było! Nie masz jakiegoś mems z, bo ja wiem, Korwinem?
Ale nadal aktualne :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

MISZTA pisze:Temat miał być zamknięty. Ja jeszcze raz przepraszam wszystkich ze zacząłem tą dyskusje. Następnym razem jak najdzie mnie ochota na wypisywanie ciulstw na forum Border princess to przypale se ucho żelazkiem - zaraz mi przejdzie.
Spoko Miszta, najważniejsze że między nami sobie wszystko wyjasniliśmy i wiemy, że to była zwykła pomyłka która i tak nie miała wplywu na grę.

Qc sobie potrollował jak to lubi, Laik mógł się pokazać jaką to twardą reką trzyma lejce organizatora i pośmieszkować z Sola i nawet Kalafior miał szansę wpaść goscinnie i pochwalić się znajomością zasad - wszyscy zadawoleni, każdy mógł dodać coś od siebie, a najwięcej Ci, których nawet nie bylo na tym turnieju ;)

Także nie przejmuj się, hejters gonna hejt, a my widzimy się w Bielsku na 1 stole :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ