[GLIWICE - kozłów] 4500pkt 08.06.2019 Czerwcowe Grillowanie

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

[GLIWICE - kozłów] 4500pkt 08.06.2019 Czerwcowe Grillowanie

Post autor: PAWLAK »

"Czerwcowe Grillowanie - 9th Age 4500."

W imieniu Pilchowickiego klubu "Schwarze Pferd"oraz Paintball Gliwice mamy zaszczyt zaprosić Państwa na turniej Fantasy Battle 9th Age - Czerwcowe Grillowanie - 9th Age 4500.


Chcemy bardzo serdecznie podziękować naszemu klubowiczowi Łukaszowi Okońskiemu za udostępnienie nam miejsca do grania.

Format główny: 4500pkt, jednak pozostając otwartymi na osoby wracające do grania i zachęcając tych, co dopiero poznają 9th edycję, istnieje możliwość grania parami po 2250 pkt. na armię ( według zasad sojuszu z podręcznika). Jednak wszystkie kandydatury grania parami na 2250 muszą uzyskać moją akceptację.

Będziemy grać na najnowszą dostępną wersję zasad.

Lokalizacja: Kozłów (pod Gliwicami), hotel "Pod Platanem" (Paintball Gliwice), ul. Marcina 35 44-153 Kozłów (k. Gliwic),
609822736 - telefon do organizatorów

( tam gdzie zawsze był master i w przyszłości będzie znowu :twisted: )

Sponsorzy:
Obrazek
Paintball Gliwice
ul. Marcina 35, 44-153 Kozłów (k. Gliwic)
tel. +48 669 445 634


Obrazek
SKLEP VANAHEIM

Dla wszystkich związanych z turniejem (ich rodzin i przyjaciół) obowiązuje -10% na cenę paintball'u, proszę podać hasło: "Schwarze Pferd", przy zapisach.


Data: 8 (sobota) czerwca 2019

Termin wysyłania rozpisek: rozpiski wysłane do 6 czerwca 2019 na adres: schwarzepferd2018@gmail.com
będą owocowały dodatkowymi 3 punktami dla gracza.
Format preferowany html lub txt

Zaczynamy grę o: 9:00

Wpisowe: 20 PLN

W cenie wejściówki zapewniamy każdemu uczestnikowi skromny poczęstunek ( kiełbaska z grilla + napój etc.)

dane do przedpłaty:
Przedpłata zaksięgowana do 6 czerwca 2019 roku będzie owocowała dla gracza dodatkowymi 3 punktami.
Jakub Drozdowski
nr konta : 94 1160 2202 0000 0003 0051 2290
w tytule podać ksywkę + nazwisko+ system (9th Age)

Gramy 3 bitwy - ze scenariuszami ( punktacja liczona według podręcznika)

Rozkład jazdy:
9.00 Przygotowanie sali
9:20-12:15 I bitwa
12:20-15:15 II bitwa
15:20-18:15 III bitwa
18:20 - ogłoszenie wyników

Limit miejsc:
26 ( w zależności od zainteresowania limit można zawsze powiększyć)

Maksymalnie do zdobycia 60 pkt. z gier + 3 za rozpiskę ( do 06.06.2019) + 3 za przedpłatę ( do 06.06.2019)

Nagrody: Medal/Puchar dla top 3 oraz jeżeli dopisze sponsor nagrody losowe ( ich ilość uzależniona jest od frekwencji)

Informacje dodatkowe:

Dopuszczam drobne proxowanie. Jeżeli to zbyt ogólnikowe to pytajcie na PM czy dopuszczę.
Organizator drukuje rozpiski przesłane w terminie.
Zapraszam również na korzystanie tego dnia z pola paintballowego ( 5 m od miejsca grania :D )

W czasie imprezy dostępne będą dania z grilla i napoje :twisted: .

PS Cezar - postaram się o karczek jako alternatywę dla kiełbasy 8)
PS Arrander - będzie więcej ciastek :!:
PS 2 Jak ktoś czuje parcie na granie to sala będzie udostępniona również w niedziele na luźne gry.

Jeśli zbierze się większa grupa ludzi przybywających transportem publicznym ( PKP / autobusy etc.) będę organizował dojazd z centrum Gliwic do Kozłowa.

9th age on SILESIA !!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 8 cze 2019, o 21:43 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 3 razy.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Lista zgłoszonych:

1. Pawlak EoS R,P
2. Kerszur DH R,P
3. --------------
4. Olek88 P,R

5. Marek B. DL P,R
6. CEZAR VC R,P
7. WarX + Potworek :) DH P,R
8. Tirit DL P,R
9. Miszta SE R,P
10. Andrzej DL P,R
11. WWsek P,R
12. Dravenlord P,R
13. Rychu SE P,R
14. Kleryk P,R
15.
16.
17.

R - rozpiska
P - przedpłata
Ostatnio zmieniony 7 cze 2019, o 11:05 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 20 razy.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Pawlak standardowo zrobił po swojemu. W tym czasie mamy zgrupowanie z 40tki i mamy od piątku do niedzieli załatwiona halę. Jeżeli znajdą się chętni to możemy rozciągnąć turniej na dwa dni. Prosiłbym przy zgłoszeniach o + kiedy zgłasza się ktoś na sobotę a ++ jak na oba dni.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

proszę o zapisanie wstepne ale tylko na sobotę niestety w niedzielę pracuję:(

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ja w sobotę chętnie pogram, przyjadę razem z Potworkiem (lvl 6, kobieta).

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Kobieta na turnieju?! O M G...

będę :)
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Tirit pisze:Kobieta na turnieju?! O M G...

będę :)
No dziewczynka bym raczej powiedział ;)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Groupie? :D
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Uzupełniona lista zgłoszeń 8)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Przypominam Panowie o rozpiskach i przedplatach.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
dravenlord
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: dravenlord »

Witaj Paw,

Będę

Pozdrawiam

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Będę ze swoją Laska 4lvl
Początek nowej Ery

Rikard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Rikard »

Przelew i rozpiska poszły :) Jeśliby się dało to proszę o coś wege w menu ewentualnie więcej ciastek ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Zjadł byś trochę mięsa jak człowiek, wyszło by Ci na zdrowie :twisted:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

kiełbasa śląska jest wege! pewne info od ministra Szyszki!
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Rikard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Rikard »

Od razu po awatarze widać, że straszliwy heretyk! Taki kulinarny skarb Śląskiej kultury od wege wyzywać! Co do troski o zdrowie to bardzo dziękuje rzeczywiście ostatnimi czasy katar mnie męczy ale żeby kiełbasą to leczyć.. no jakoś nie jestem przekonany do takiej terapii ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Wyniki:

1. Pawlak EoS (10+18+20+6) = 54 pkt.
2. Miszta SE (7+18+13+6) = 44 pkt
3. Olek88 DH (16+19+0+6) = 41 pkt
4. Tirit DL (4+8+20+6) (+900przewagi nad Dravenlordem) = 38 pkt.
5. Dravenlord UD (16+1+15+6) = 38 pkt.
6. Marek B. DL (13+13+5+6) = 37 pkt.
7. WWsek ID (4+12+13+6) = 35 pkt.
8. Kleryk DH (10+7+7+6) = 30 pkt.
9. WarX DH (10+2+7+6) = 25 pkt.
10. Rikard SE (10+2+0+6) = 20 pkt.

Pamiątkowe zdjęcie

Wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych na turniej, szczególnie tym co odwiedzili nas pierwszy raz. Mam nadzieję, że Wam się spodobało.
Gratulacje dla top 3
Super, że tak licznie odwiedziła nas ekipa z 8Bili mniemam, że stanie się to tradycją tego szacownego klubu.
Ufam, że karkóweczka (lub pieczareczka) Wam smakowała- w przyszłości będziemy eksperymentować z jadłospisem :D
Dziękuję moim przeciwnikom krasnoludom za grę i przepraszam ich za moje cebulowe rzuty :roll: szczególnie Olka, któremu wytrąciłem z ręki pewne I miejsce.
Kerszurowi za poświęcenie grania na rzecz ogarnięcia grilla i tego aby ilość grających była parzysta.
Krzysztofowi W. za pojawienie się w kolebce śląskiego battla i wręczenie nagród.

Przepraszam za brak pucharów, ale mam nadzieję że bony jakoś to wam zrekompensują.
Zapomniałem o ciastach :( na szczęście nie było Arrandera :wink: - następnym razem będą na 100%

Turniej uzyskał akredytacje, bycia przyjaznym dla dzieci :D wiec na przyszłość zapewnimy profesjonalny kącik dla małych pociech, które jeszcze nie mogą grać w 9th Age.

Było super i to dzięki Wam,
pozdrawiam do następnego Pawlak.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

=D>
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Turniej uzyskał akredytacje, bycia przyjaznym dla dzieci :D wiec na przyszłość zapewnimy profesjonalny kącik dla małych pociech, które jeszcze nie mogą grać w 9th Age.
to chyba będzie powoli coraz bardziej pożądany element :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

turniej spoko:) szkoda tylko że ostatnia bitwa strasznie w plecy:( ale jeżeli się ma festiwal pał:( nie da się wygrac:) pozdrawiam, 3 miejsce jest niezłe, to dobry krok w stronę 1 miejsca :)

ODPOWIEDZ