[MASTER] SALAMASTER - Włocławek 22-23.06.2019 single 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: [MASTER] SALAMASTER - Włocławek 22-23.06.2019 single 450

Post autor: lwieserce85 »

Gasior pisze:Gratulacje.
Z ciekawosci, czy kadrowicze mogliby napisac ile tur zagrali w kazdej grze?
Wiem że Furion zagral 3 tury z Debkiem i 3 tury z Rincem. max 24/30.
Jak tam Łapamat, Rince?
No trochę lipa jeśli to prawda....
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Ogromny szacunek dla organizatorów, bardzo szybko i sprawnie zorganizowali kozacki turniej w fajnej lokalizacji.

Dzięki wielkie za turniej, 4/5 bitew zagrałem w fajnej, koleżeńskiej atmosferze, bez żadnych spin, za co bardzo dziękuję moim przeciwnikom.
Gratulacje dla całej topki.

Brakowało jednak niegrającego sędziego, w ostatnich grach na wysokich stołach często atmosfera jest gęsta, wiem że mi bardzo by się przydał w kilku momentach.

@Gąsior - ja zagrałem 4 tury z paździochem, 5 z kalim, resztę dograłem. Aczkolwiek mam wrażenie że z szybkością ruchów u mnie nie było problemów, nikt nie
zwracał mi na to uwagi w tym sezonie.

EDIT
Z kalim jednak 5 tur było, pomyliłem się.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2019, o 12:44 przez lapamat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Gasior pisze:Gratulacje.
Z ciekawosci, czy kadrowicze mogliby napisac ile tur zagrali w kazdej grze?
Ciezko jest naprawde czasami zagrac te 6 tur, przy dokladnej grze z obu stron gdy gra jest wymagajaca i trudna to naprawde jest to czesto trudne.

Ja na Szczyrku zagralem wszystkie tury (my skonczylismy chyba szybciej), ale w Pradze w 2 bitwach zagralem tylko po 4 tury, gdzie jakbym juz dogral po 5 mialbym z 9 pktow wiecej, ale moi przeciwnicy nie stalowali. Trudne gry wymagaja wiecej czasu niestety...

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

lapamat pisze:Brakowało jednak niegrającego sędziego, w ostatnich grach na wysokich stołach często atmosfera jest gęsta, wiem że mi bardzo by się przydał w kilku momentach.
Niestety my też nad tym ubolewamy ale niestety szybka organizacja zebrała swoje żniwo.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Było super :) Fajny turniej, fajna impreza, luźne bitwy. Najbardziej mnie cieszy, że Salamandra znów prężnie działa :)
Tak trzymać i do zobaczenia na DMP!

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Kołata pisze:Było super :) Fajny turniej, fajna impreza, luźne bitwy. Najbardziej mnie cieszy, że Salamandra znów prężnie działa :)
Tak trzymać i do zobaczenia na DMP!
Tak tak wracamy na turniejową mapę :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

lapamat pisze: Brakowało jednak niegrającego sędziego, w ostatnich grach na wysokich stołach często atmosfera jest gęsta, wiem że mi bardzo by się przydał w kilku momentach.
Mati, przeciez siedzialem przy twoim stole cala bitwe :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Wielkie dzięki chłopaki z Salamandry za fajnego Mastera. Do następnego ;)
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Rince pisze:
lapamat pisze: Brakowało jednak niegrającego sędziego, w ostatnich grach na wysokich stołach często atmosfera jest gęsta, wiem że mi bardzo by się przydał w kilku momentach.
Mati, przeciez siedzialem przy twoim stole cala bitwe :)
Widocznie Furion miał "Hipnotajzing ajs" i nie zauważył :P
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

@Rince
Akurat tak wyszło że nie graliście bitwy i byłeś dostępny, ale wiadomo o co chodzi - niegrający sędzia jest potrzebny. Gdybyś grał swoją bitwę i ktoś co chwilę by przychodził żeby rozstrzygać mu jakieś problemy, to wiadomo że byłoby to uciążliwe.
Ja zrobiłem błąd że nie zwróciłem się do Ciebie kilka razy i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, nie mam do kogokolwiek żalu, poza sobą.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

gratz, dla Orgów,
dzięki za cierpliwość, że bez większej spiny pozwolili mi dograć 2 bitwy po czasie.

* do poprawy mleko do kawy :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Do poprawy, to orgi powinni mniej w mikrofon krzyczec! ;p

A tak serio, dzieki za turniej, bylo na prawde fajnie i sympatycznie. Wszystkie 5 bitew bez spiny, wynik w sumie nie najgorszy jak na mnie wiec nic tylko sie cieszyc ;)

Pozdro dla wszystkich przeciwnikow, sporo sie nauczylem (szczegolnie podczas batow pierwszego dnia ;P ).
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Gasior pisze:Gratulacje.
Z ciekawosci, czy kadrowicze mogliby napisac ile tur zagrali w kazdej grze?
Wiem że Furion zagral 3 tury z Debkiem i 3 tury z Rincem. max 24/30.
Jak tam Łapamat, Rince?
Odnośnie bitwy z Dębkiem, to było tak:
- Dębek kminił nad swoim wystawieniem, zdropował się cały i chciał zaczynać (nie przedłużał, Dębek gra szybko, ale i tak to chwila zleciała)
- Ja zrobiłem swoje wystawienie. Wystawianie się broniącego zawsze trwa trochę dłużej.
- Sprawdziłem zasady terenu (murek) za którym Dębek ustawił gryfa. Okazało się, że nie ma on hard covera od bolców.
- Poinformowałem o tym Dębka, trochę przypał, stwierdziliśmy, że robimy wystawienie od początku.
- to właśnie było te stracone 30 minut, które najpewniej pozwoliłoby nam dograć turę 4, 5, 6, z czego: w turze 4tej tracę lwy, w turze 5 i 6 zdobywam jakieś punkty (bolce do generała na górce), scenariusz robię i tak bo lance pojechały daleko od środka stołu, żeby wziąć lwy. Do tej pory z kości które zostały rzucone (spalony redirect na lancy, szarża lwami na 10 co doszła) to wynik już był raczej ustawiony.

Z Rincem miałem dużą przewagę na poziomie rozpiski i scenariusza, Rince miał naprawdę trudne ruchy do wykminienia (swoją drogą zagrał bardzo, bardzo dobrze) prawdopodobnie powinienem od razu wyjąć zegar szachowy, to by rozwiązało problem kto grał dłużej.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Robson pisze:gratz, dla Orgów,
dzięki za cierpliwość, że bez większej spiny pozwolili mi dograć 2 bitwy po czasie.

* do poprawy mleko do kawy :)
Kuuurna no widzisz krowa nam zdechła :P a tak na prawdę zdupiłem bo miałem iść do biedry po mleko :D

Co do po czasie no cóż jedna była po czasie z naszej winy (a raczej mojej) bo zdupiłem zapisy w TK więc z automaty była dłużej 10 minut więc notabene nie było po czasie.
A co do drugiej bitwy, spuszczę na to zasłonę milczenia :P...dograliście z "bonusem".

Ale i tak uważam, że jak na tyle potknięć mało ludzi chciało mnie ukatrupić :D
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

zagrał dobrze, bo rozagrał 3 tury vs najgorszy pairing? :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Szkoda tylko, że niektórzy tak szybko się zmyli, tyle nagród było do rozdania :D ...Lapamat jeszcze chwila a by nie odebrał pucharu :P
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Robson pisze:zagrał dobrze, bo rozagrał 3 tury vs najgorszy pairing? :mrgreen:
Brzmi dobrze

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

@Gąsior - ja zagrałem 4 tury z paździochem, 4 z kalim, resztę dograłem. Aczkolwiek mam wrażenie że z szybkością ruchów u mnie nie było problemów, nikt nie
zwracał mi na to uwagi w tym sezonie
Akurat w naszej bitewce nie mialo to wiekszego znaczenia bo wynik byl i tak juz jednoznaczny. Opoznienie bylo po mojej stronie bo nigdy nie bylem jakims sprinterem.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Właśnie zobaczyłem że Kalafiorowi zabrakło 239 małych punktów żeby wywalić z podium Lapamata :D
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

katerek pisze:Właśnie zobaczyłem że Kalafiorowi zabrakło 239 małych punktów żeby wywalić z podium Lapamata :D
No niestety, zabrakło.
Tur z Łapą było 5, co jak na nasz stan nad ranem po 40ce Wujka Dębka uważam za wyczyn. Ogólnie bezspinowa bitwa, jak i wszystkie pozostałe.

Ale dobrze, że Łapa wskoczył na podium, bo mu się należało. Ja mogę mieć tylko pretensje do siebie i swoją bitwę z Bogusiem, gdzie zapomnieliśmy o jednej zasadzie przez co źle rozegrałem kolejną turę i już nie było jak tego cofnąć, a to niestety było więcej niż te 239 pkt - mój błąd i tyle, a nauczka z tego taka żeby mieć te znaczniki do wszystkiego :wink:

Dzięki za super turniej, do zobaczenia!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ODPOWIEDZ