[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: Smiechu »

Taaa. I gramy do wyzynki, a nie jakieś tam śmieszne 6 tur.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

3,2 + 2,2
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Siedzę sobie i kminie nad Mackami.
Coś mnie tknęło aby zobaczyć zdjęcia z tamtego roku.
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak się bawił / jak kiedyś to było :

https://imgur.com/a/RMYfILI

Kurła, ale to był dobry turniej.
Bardzo podobało mi się to jak w piątek przy nalewaku obowiązywała samoobsługa razem z płaceniem. Pieniążki same się wydawały i rozliczały a na koniec Macków wszystko zgadzało się co do grosika. A dodam że przy skomplikowanej regule że jedno za 7 dwa za 12 i przy stanie wesołości niektórych użytkowników było nie lada wyzwaniem. W takich chwilach człowiek zaczyna wierzyć w ludzkość :D i motywuje to do organizowania kolejnych takich imprez.

Kolejną mega sprawą było zamykanie sali z soboty na niedzielę po grubej imprezie grubo po 3, skąd niektórzy mają tyle energii aby później wstać w niedziele to ja nie wiem :D

Jakiś sentymentalny się stałem.
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Napadzior pisze: Kolejną mega sprawą było zamykanie sali z soboty na niedzielę po grubej imprezie grubo po 3, skąd niektórzy mają tyle energii aby później wstać w niedziele to ja nie wiem :D

Jakiś sentymentalny się stałem.
E tam, to jest nic, na DMP moja drużyna skończyła imprezować o 4tej rano w środku kazimierza w stanie wysoko wesołym :P
Fajny też był gnomicon gdzie do 4tej się siedziało w sali planszówkowej :)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Na mackach tempo jest nieco inne jednak ;P
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Mamut nie pamięta jak w 2017 na mackach w prząśniczce niektórzy z soboty na niedzielę nie spali ani nie przestawali pić. ;* kalafior, siemek, glegut
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

ślivek pisze:Mamut nie pamięta jak w 2017 na mackach w prząśniczce niektórzy z soboty na niedzielę nie spali ani nie przestawali pić. ;* kalafior, siemek, glegut
Obrazek
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Dancaarkiiel pisze:
ślivek pisze:Mamut nie pamięta jak w 2017 na mackach w prząśniczce niektórzy z soboty na niedzielę nie spali ani nie przestawali pić. ;* kalafior, siemek, glegut
Obrazek
Robocop 2000 poliglota.
Rano przy śniadaniu gadali po Włosku. Padło wtedy legendarne Siatafakapa. Ooo noo było grubo. Budzę się o 6 jakas muza na dworze napiera dała. Biorę prysznic, aby szybko wszystko ogarnąć zanim załoga turniejów wstanie. Idę na śniadanie patrzę a tam siedzi Święta Trójca i Slivek o ile dobrze pamiętam i pytam się co się stało że od rana już balujecie. Slivek na mnie patrzy i mówi : oni się jeszcze nie położyli spać. Chłopaki byli tak zaabsorbowani rozmową że po kilku sekundach zorientowali się że przyszedłem, bach kielon na stół, połówka spod stolika na blat. Połowa do kieliszków połowa na stół, radocha, śmiechy. Potem śniadanie.
Kali grał chyba wtedy z Rincem który wyciągnął wynik jak Kali spał bo w sobotę jakoś im nie poszło hehe. Do dzisiaj się zastanawiam jakie odczucia musieli mieć przy powrocie do domu. Grubo, no jest co wspominać. Plus organizacji turnieju w hotelu jest taki że nie ma zaginięć jak to u nas bywało hehe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Gnole będę robić przed mackami lokal dwa trzy tygodnie przed imprezą. Pytanie do tych co by chcieli wpaść do nas. Wolicie singla czy parówczana szarpnąć ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Cotau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cotau »

Hoops pisze:Gnole będę robić przed mackami lokal dwa trzy tygodnie przed imprezą. Pytanie do tych co by chcieli wpaść do nas. Wolicie singla czy parówczana szarpnąć ?
Ja być może miałbym możliwość wpadnięcia to się wypowiem: Rozważanie robienia formatu singlowego w tak ważnym momencie wydaje się być po prostu żartem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Cotau pisze:
Hoops pisze:Gnole będę robić przed mackami lokal dwa trzy tygodnie przed imprezą. Pytanie do tych co by chcieli wpaść do nas. Wolicie singla czy parówczana szarpnąć ?
Ja być może miałbym możliwość wpadnięcia to się wypowiem: Rozważanie robienia formatu singlowego w tak ważnym momencie wydaje się być po prostu żartem.
Zagrasz sam czy przyjedziesz z kimś że tak łatwo oceniasz moje pytanie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Cotau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cotau »

Jak nie uda mi się partnera zgarnąć to sam wezmę dwie armijki. Wydaje mi się że raczej nie powinno być problemu z frekwencją, w Warszawie co roku jesienią jest sparing Mackowy i chętnych nie brakuje, najwyżej się ich wyśle w pociąg do Łodzi :)
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Ja pieprze, mam tyle kmin na zajebisty turniej, że przekłada mi się to nawet na diete.
Diparówczan Mackanu
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Ośmiorniczki jak u Sowy !!
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

O kurwa napadzior znowu napad. Po takich kminach przewiduje że turniej będzie jeszcze bardziej dojebany niż zapowiadano XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

I cyk Krakowskie zniszczenie zawita do Łodzi w składzie Janek czyli ja i Klocek czyli Maciek.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Janek(Gruby) pisze:I cyk Krakowskie zniszczenie zawita do Łodzi w składzie Janek czyli ja i Klocek czyli Maciek.
Noooo zapowiada się konkretnie
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Janek(Gruby) pisze:I cyk Krakowskie zniszczenie zawita do Łodzi w składzie Janek czyli ja i Klocek czyli Maciek.
I alkochol czyli piwo.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

I słownik ortograficzny, czyli raczej nie pan Mamut :lol2:

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

shREKT
Obrazek

ODPOWIEDZ