[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: JarekK »

Hoops pisze:Co mi tu jeszcze brakuje ludzi z okf miscast, orando Wrocław jakichś medalików w postaci bombaja może no i team sargon które tak się odgrażało na dmp w ile osób to nie przyjedzie. No i gazyliona osób z wawy.

Szkoda że nie da się tu oznaczyć juzerów co by wiedzieli że się o nich pisze
Wrocław przyjedzie na pewno. Wystawimy kilka składów :wink:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Super chłopaki i Giżycko i Wrocław. Wiadomo że ktoś wypadnie na ostatnia chwilę bo do tura jeszcze kawał czasu, ale szykuje się rekordowa frekwencja na mackach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Ja jestem za 2100 i 3700 [-o<
Ostatnio zmieniony 26 lip 2019, o 11:26 przez Dancaarkiiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

4500+3000!!!
Po co się ograniczać.

Ja to bym sobie szarpnął 3+2 na easy i pociumkał browarka wieczorem w barze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cotau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cotau »

Jak dla mnie 3.2+2 ideolo
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja bym wolał jednak coś znacznie mniejszego, najchętniej 3+2, ale 2,5+1,5 też byłoby spoko.

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

swieta_barbara pisze:Ja bym wolał jednak coś znacznie mniejszego, najchętniej 3+2, ale 2,5+1,5 też byłoby spoko.

Popieram Barbarę, mniejsze punkty, rozegrane do końca gry, więcej czasu na chillout - szansa że się wyrobię z projektem/Armią i powrotem do grania :D

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Może kiedyś ktoś zrobi mastera na starych zasadach Border Patrolu :D 1 heroes, małe punkciory i z 8 bitewek :D
ID: 2477

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Świdnik gra małe punkty, ale zgodnie z zasadami warbandów :)
Obrazek

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Wszystko powyżej 5k to już brzmi jak syf na stole i wszystkie bitwy pewnie będą niedokończone. Taki czillowy skirmish z browarami brzmi bardzo dobrze :D
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

2,5+1,5 i gramy 6 bitew zamiast 5 ;)

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

W tamtym roku graliśmy 3.2+2 i nie było źle z kończeniem bitew. U niektórych bylo sporo unitow na stole, a u innych już mniej ze względu na profil armii, ale tego nie przeskoczysz jak para postanowi zagrać smietnikiem np skaveny i vcty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

też wolałbym mniejsze punkty, dopiero odzyskuję modele do grania zdatne
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

+1 dla 3200+2000:)

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

3200 + 2000

Mi macki bardzo podobały się za wielkie, epickie bitwy i za to że można było kminić fajne combosy między armiami(co przy większym formacie punktowym jest znacznie ciekawsze)

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Wystarczy grać bez strzelania i maxować vanguardy, a każdy zdąży zagrać bitewkę w czasie.
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Mojżesz pisze:Wystarczy grać bez strzelania i maxować vanguardy, a każdy zdąży zagrać bitewkę w czasie.
byłem, sprawdziłem, polecam Pana :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

WarX pisze:2,5+1,5 i gramy 6 bitew zamiast 5 ;)
Ty tam nie szalej 5 bitem max, 8)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Jak nic napadziorowi nie wypadnie to jutro około 19 robimy streama na YouTube ośmiornicy :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Hoops pisze:W tamtym roku graliśmy 3.2+2 i nie było źle z kończeniem bitew. U niektórych bylo sporo unitow na stole, a u innych już mniej ze względu na profil armii, ale tego nie przeskoczysz jak para postanowi zagrać smietnikiem np skaveny i vcty.
Gdyby było tylko jakieś narzędzie, umożliwiające jakoś utrudniać i zniechęcać do brania śmieci armii w nadziei na wygranie gry w 3 turze bo następnych nie będzie. Taka mistyczne maszyna do nagrywania kto ile gra i bo ja wiem, żeby ona dawała każdemu tyle samo czasu na bitwę i kto gra 25 unitami niech stara się zmieścić w 1.5h tak jak ktoś to sklejka napor na 6 stworkach? Gdyby tylko takie urządzenie istniało i było używane w innych grach i systemach to byłoby po prostu zloto.

Trolololo :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ