[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: WarX »

Glonojad pisze:Ja nie lamentuję, ja po prostu miałem ochotę zagrać czymś więcej, niż to nudne ETCowe 4500. I wydaje mi się, że to byłoby dużo mniej przegięte, niż to co można wykręcić z combo dwóch armii.

Ale spoko luz.
Na zasadach tej konkretnej parówy nie da się aż takich comb kręcić. Choćby dlatego, że nie można rzucać zaklęć na sojusznika.

Gdyby nie to ograniczenie, to byśmy grali 3x klocek seekerów i dwóch masterów druidyzmu za nimi ;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Co nie zmienia faktu, że możesz sobie wypełnić core Dark Riderami z DE i łucznikami czy Silver Helmami z HE na przykład (nie, silver helmów akurat nie mam).
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

To połączenie jest jakieś gięte?
Fast, łuki z S3 i srebrne kaski? =P~
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Jedną z bardziej zgiętych rzeczy które wchodzą na 5.2 to 2 krzykacze i smok w VC oraz 3 krakeny i smok w DE.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Mamut pisze:Jedną z bardziej zgiętych rzeczy które wchodzą na 5.2 to 2 krzykacze i smok w VC oraz 3 krakeny i smok w DE.
Widzę Danrakha DH grajacego z kimś np Psz lub Gremlinem zacierajacego łapki przeciwko takiej rozpie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Na 2k wchodzi za to w pełni odpicowany dzwonek w VS. Taka aura -2ws w 18" wielu armiom daje dokładnie to czego im solo brakuje :)
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dancaarkiiel pisze:To połączenie jest jakieś gięte?
Fast, łuki z S3 i srebrne kaski? =P~
No chodzi mi generalnie o możliwość krzyżowego maksowania core'ów :p nie bez powodu przecież DE nie dostały żadnych skorujących "czarnych hełmów" w core jak mniemam.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

No może dlatego żeby elfy czymś się różniły między innymi a nie dlatego że jest to jakieś gięte? Zresztą nie wiem czemu przejmujesz się "maksowaniem corów".
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mamut pisze:Jedną z bardziej zgiętych rzeczy które wchodzą na 5.2 to 2 krzykacze i smok w VC oraz 3 krakeny i smok w DE.
Szczerze to szału nie ma jak nie zaczniesz
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Wracając do tematu zegarów, to ja już swój kupiłem i zamierzam używać, żeby już nigdy nie zostać tak oszukany przez organizatorów jak we Włocławku.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Bobson pisze:Wracając do tematu zegarów, to ja już swój kupiłem i zamierzam używać, żeby już nigdy nie zostać tak oszukany przez organizatorów jak we Włocławku.
We Włocławku nie trzeba było zegarów bo miałeś bardzo widoczny na telebimie i wiadomo było kiedy się kończy czas. Ponadto ogłaszaliśmy to przez mikrofon kilkakrotnie i to "po polsku", a dodatkowo każdy z nas podchodził do stolika i prosił byście się już liczyli :) Ja tu żadnego oszustwa nie widzę, a decyzja organizatorów była słuszna. Tyle w temacie !

By flejmu nie było to problem z czasem pojawia się wszędzie i zawsze, a złotego środka jeszcze nikt nie wymyślił :wink:
Wg mnie gdy gracz w połowie gry widzi, że przeciwnik bardzo spowalnia grę, a ma armię gdzie punkty rozgrywane są w 5-6 turze powinien to zgłosić sędziemu by ten miał na uwadze ich grę. No i jak widzimy ze zostało 15 minut to nie zaczynamy następnej tury gry, bo się nie da tego rozegrać - sorry [-(
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Bobson pisze:Wracając do tematu zegarów, to ja już swój kupiłem i zamierzam używać, żeby już nigdy nie zostać tak oszukany przez organizatorów jak we Włocławku.
Faktycznie jesteśmy oszustami ( po turnieju przebraliśmy się w jutowe worki i w ramach pokuty na kolanach sprzątaliśmy salę ) bo daliśmy Ci punkty karne po tym jak skończyłeś grać 17 minut po czasie pomimo 3 wezwań przez mikrofon. Jakoś inni gracze po wezwaniu że koniec czasu zakończyli grę w takim stanie jak było i się zaczęli liczyć. A Ty w najlepsze kulałeś kosteczki i w tyłku miałeś to że wszyscy na Ciebie czekają i to że salę trzeba posprzątać i zwolnić do domu dozorcę obiektu.
Każda runda była przedłużona o około od 5 do 10 minut ze względu na problemy z ogarnięciem TK i tak we wcześniejszych grach ledwo wyrabiałeś się z wynikami w czasie.

Może na innych turniejach pozwalają Ci na takie szopki ale my to mamy w poważaniu i u nas nie ma równych i równiejszych. Jak ktoś zasłużył na karne to je dostanie. Hoax i Mojżesz oddali wyniki po czasie dostali karne i potrafili kulturalnie powiedzieć "sorry za przeciągnięcie".

Btw. nawet bez karnych byś ledwo załapał się na 8 miejsce, a strzeliłeś focha jak nastka z gimbazy. Jakoś chłopaki na 2 stole (walcząc o 1 miejsce bo Ty akurat nie miałeś na to szans) bez ciskania się policzyli punkty po zakończeniu czasu a pewnie też mogli by pocisnąć te 17 minut i być może podium by było inne.

Cieszę się, że kupiłeś zegar może nauczy Cię to kultury gry i szacunku do tych którzy skończyli o czasie. Oczywiście mam też nadzieję, że w magiczny sposób zegar się nie będzie resetował i nie przestanie działać jak po raz kolejny ktoś oszuka Cię na dodatkowe 15 minut gry. Bo rozumiem że wyświetlony zegar na telebimie jest zbyt mało oczywisty żeby się domyślić że odliczanie w dół zegara oznacza czas jaki Ci pozostał na rozegranie bitwy.

Abstra(c)hując od Twoich żali uzgodniłem z adminem TK, że będą dodane stemple czasowe kiedy zostały dodane wyniki i wtedy nie będzie takich gorzkich żali. Runda kończy się o 15.30 wynik zedytowany o 15.47 i sorry Grigori 0:0 i -15 a nie tylko -6.

Nooo to tyle...;)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Ołrajt
Turniej na chillu to i temat na bp też więc fajnie że mamy już gównoburze mimo tego że turniej jeszcze się nie odbył.
Chłopaki jesteście wspaniali :P
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Hoops pisze:Ołrajt
Turniej na chillu to i temat na bp też więc fajnie że mamy już gównoburze mimo tego że turniej jeszcze się nie odbył.
Chłopaki jesteście wspaniali :P
Tak właśnie myśleliśmy, że się nudzisz więc zadbaliśmy o entertainment :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Ten bar na sali to od 1szego dnia (piątek) a propo ważnych tematów?
He. BM.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Luczi pisze:Ten bar na sali to od 1szego dnia (piątek) a propo ważnych tematów?
jak najbardziej :) jak tylko ustalimy i której możemy zaczynać z hotelem damy znać ale nie będzie to jakoś późno.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Coś po blatowaniu trzeba robić, a gdzie lepiej jak nie na giercowni?
Obrazek

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

A dało by ready jakieś dwa rodzajze piwa załatwić. Nie tylko jasne. Ot tak se wydziwiam.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

katerek pisze:
Bobson pisze:Wracając do tematu zegarów, to ja już swój kupiłem i zamierzam używać, żeby już nigdy nie zostać tak oszukany przez organizatorów jak we Włocławku.
Faktycznie jesteśmy oszustami ( po turnieju przebraliśmy się w jutowe worki i w ramach pokuty na kolanach sprzątaliśmy salę ) bo daliśmy Ci punkty karne po tym jak skończyłeś grać 17 minut po czasie pomimo 3 wezwań przez mikrofon. Jakoś inni gracze po wezwaniu że koniec czasu zakończyli grę w takim stanie jak było i się zaczęli liczyć. A Ty w najlepsze kulałeś kosteczki i w tyłku miałeś to że wszyscy na Ciebie czekają i to że salę trzeba posprzątać i zwolnić do domu dozorcę obiektu.
Każda runda była przedłużona o około od 5 do 10 minut ze względu na problemy z ogarnięciem TK i tak we wcześniejszych grach ledwo wyrabiałeś się z wynikami w czasie.

Może na innych turniejach pozwalają Ci na takie szopki ale my to mamy w poważaniu i u nas nie ma równych i równiejszych. Jak ktoś zasłużył na karne to je dostanie. Hoax i Mojżesz oddali wyniki po czasie dostali karne i potrafili kulturalnie powiedzieć "sorry za przeciągnięcie".

Btw. nawet bez karnych byś ledwo załapał się na 8 miejsce, a strzeliłeś focha jak nastka z gimbazy. Jakoś chłopaki na 2 stole (walcząc o 1 miejsce bo Ty akurat nie miałeś na to szans) bez ciskania się policzyli punkty po zakończeniu czasu a pewnie też mogli by pocisnąć te 17 minut i być może podium by było inne.

Cieszę się, że kupiłeś zegar może nauczy Cię to kultury gry i szacunku do tych którzy skończyli o czasie. Oczywiście mam też nadzieję, że w magiczny sposób zegar się nie będzie resetował i nie przestanie działać jak po raz kolejny ktoś oszuka Cię na dodatkowe 15 minut gry. Bo rozumiem że wyświetlony zegar na telebimie jest zbyt mało oczywisty żeby się domyślić że odliczanie w dół zegara oznacza czas jaki Ci pozostał na rozegranie bitwy.

Abstra(c)hując od Twoich żali uzgodniłem z adminem TK, że będą dodane stemple czasowe kiedy zostały dodane wyniki i wtedy nie będzie takich gorzkich żali. Runda kończy się o 15.30 wynik zedytowany o 15.47 i sorry Grigori 0:0 i -15 a nie tylko -6.

Nooo to tyle...;)
Nie wiem czy wiesz, ale chuja było słychać przez twój mikrofon, to po pierwsze, po drugie nikt do naszego stołu nie podchodził przez cały ten niby kwadrans poza Heptunem ktoremu powiedzieliśmy że zaraz kończymy i sobie gdzieś poszedł.
Przypomnij mi proszę, gdzie był wtedy sędzia?

A już pamiętam, grał stół czy dwa obok :lol2:

Tak, sam przyznajesz, że każda runda była przedłużana, ale nie ostatnia. Brawo za konsekwencję =D>

Co do kultury gry i szacunku, do innych, to mordo nie znasz mnie, nie przypominam sobie bym z tobą kiedykolwiek grał, więc nie wiem o co Ci chodzi. O jakiej szopce piszesz? O tym że bez jakiejkolwiek informacji wlepiliscie mi karne? Tu nie chodzi o sam fakt tylko jak to jest załatwiane.
A załatwione było chujowo, naprawdę. Zwłaszcza mając w pamięci nie tak dawne DMP 2019.
Zegar się magicznie nie wyzeruje, nie mam w zwyczaju uskuteczniac takich akcji, nie wiem naprawdę typie o co ci chodzi. Może kiedyś zagramy, to się przekonasz, ale najpierw musiałbyś wyjść kiedyś z warzywniaka.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Katerek/Bobson
Zawsze możecie wziąć chalange na pierwsza bitwę to się bliżej poznać będziecie mieli okazję
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ODPOWIEDZ