[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: katerek »

1. Każda była przedłużana, ostatnia runda była przedłużona o ponad 5 minut więc de facto powinieneś dostać 0:0 i -15DP. Ze względu na to że część graczy sama wpisywała wyniki część podchodziła do stolika z wynikami. A nawet gdyby nie była to dopóki nie była skrócona to chyba obowiązuję regulamin prawda?
2. Jakoś inni słyszeli przez mikrofon i rozumiem, że zegar z cyframi wysokości 50 cm pokazujący czas rozgrywki to słaby wskaźnik. Za chwile okaże się że w ogóle nie widziałeś ekranu. Proszę Cię na wielu turniejach nie ma mikrofonu i nie ma problemu z ogarnięciem czasu.
3. Akurat dziwnym trafem Heptun był sędzią na tym turnieju wiesz? Ale pewnie też chuja widać w pierwszym poście turnieju z regulaminem.
4. Co do załatwienia chujowego no cóż chciałbyś dostać karne z kwiatami? Chlebem i solą? Załatwione było normalnie kilka wezwań, sędzia poszedł do stolika i był 2 razy a nie raz (Pierwszy raz jak poszły 1 karne dla Hoaxa i drugi kiedy już tylko Wy zostaliście na placu boju). DMP 2019 odbyło się po Salamasterze więc co ma piernik do wiatraka?
5. Obiecuję, że biorąc pod uwagę to iż faktycznie informacja słowna co do przyznanych karnych może być za mało czytelna,będziemy teraz wyświetlali osoby docelowe wraz z "gratyfikacją" na rzutniku tak aby informacja była bardziej jasna (tylko nie wiem co na to RODO).
6. Może kiedyś wyjdę z warzywniaka "typie" może nie, akurat w tej kwestii mam luźną gumkę w gaciach także spoko. Jest szansa, że przy pierwszym parowaniu ewentualnie przy "czelendżu" będziesz mógł się nacieszyć łomotem jaki mi spuścisz.

To co tak na prawdę możesz zarzucić organizatorom (oczywiście to moje subiektywne zdanie) to grający sędzia główny, ale na szczęście nie było potrzeby zbyt wielu interwencji związanych z mechaniką gry. Aczkolwiek zawsze jest ryzyko. Oraz nasz brak doświadczenia z TK co spowodowało, że trzeba było powtórzyć 3 paringi zaraz po tym jak się pojawiły na TK (stąd obsuwy z rozpoczęciu rund) i problem z nadmiarowym graczem zarejestrowanym.
Aaaa i jeszcze subiektywna ocena malowania tutaj Jeżus miał obiekcje co do punktacji więc konsultował to z naszym klubowym "malarzem", żeby nie było że mamy ofensywne nastawienie do wszelkich uwag.
Oczywiście są turnieje lepsze lub gorsze i każdy ma prawo mieć zdanie co do tego. Wiem, że można było sporo rzeczy zrobić inaczej i lepiej. Ale też cała ta dyskusja i następnie dyskusja po DMP utwierdziła na nas, że regulamin rzecz święta, bo nie każdy tak jak ja aspiruje do wyjścia z warzywnika i nie zawsze 5 punktów czy 2 rundy nie robi różnicy ;).

Także reasumując "mordo" dziękuję za cenne uwagi, na pewno wyciągniemy z nich naukę.

Na tym kończę ten wywód co by nie zaśmiecać tematu Macek :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Bobson i katerek. Ogarnijcie się, język i skończcie wylewać żale, bo polecą bany. Wymianę zdań proszę przenieść na PW.

Kiedy będzie wiadomo ile i gdzie przelać, żeby zagrać i mieć gdzie spać?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Zrobiłem Up w 1 poście.

Miejsc w Hotelu jest 80, widząc zainteresowanie naszym turniejem które mnie bardzo cieszy, pragnę poinformować, że lepiej będzie jak zarezerwujecie sobie miejsca wcześniej(przedpłatą). Dacie mi również czas aby dogadać się z wami i polokować wewnątrz klubowo osoby w pokoje 3osobowe.
Przypominam również, że osoby wpłacające wejściówkę na turniej wcześniej tj. do końca sierpnia otrzymają spersonalizowany organizer z nadrukiem dowolnie wybranego obrazka własnej armii i nickiem - na notowanie np czarów, trzymanie papierów(rozpisek,magii), długopisu bądź sytuacyjne przenoszenie armii (20x25cm). Wrzucę zdjęcie przykładowego jakoś dzisiaj albo jutro. Taka ot zachęta i podziękowanie za inicjatywę.

Edytując :
@Mojżesz - zgadza się dzwonek jest mocny, ale jest Towering Presence i jest War Platformem, przez co strzelanie i magia mogą go zakłuć, ponad to sporo kosztuje , owszem może napsuć krwi, ale od 2 (3 już nie patrzyłem) lat nie było szczurków z nim w Top3 więc, jakąś bułę na pecyn przyjął. Osobiście uważam , że są mocniejsze fanty.

@Luczi - tak , piwo jak i impreza będzie już od piątku.

@Dziop - Dziop Mordo, szanuję pytanie! Odpowiedź będę mieć niestety w sierpniu. Pewnie chodzi Ci o ciemne hmm ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Jak się żaden kataklizm nie stanie to jesteśmy z Thorekiem 8)
Macki 4 life!!!

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Już tyle lat razem przyjeżdżacie na Macki, że zarezerwowałem Wam właśnie apartament małżeński z wodnym łóżkiem :D
Edit:
Przepraszam, mogłem urazić inne pary. Czy ktoś jeszcze chce 1 łóżko ?
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Napadzior pisze: Przypominam również, że osoby wpłacające wejściówkę na turniej wcześniej tj. do końca sierpnia otrzymają spersonalizowany organizer z nadrukiem dowolnie wybranego obrazka własnej armii i nickiem - na notowanie np czarów, trzymanie papierów(rozpisek,magii), długopisu bądź sytuacyjne przenoszenie armii (20x25cm). Wrzucę zdjęcie przykładowego jakoś dzisiaj albo jutro. Taka ot zachęta i podziękowanie za inicjatywę.
musze to miec :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ja teszszszszsz!
Lolz Napad!
Edit: z Thorekiem znamy się 23 lata <3 łóżko wodne to żadna atrakcja :P

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

dziop pisze:A dało by ready jakieś dwa rodzajze piwa załatwić. Nie tylko jasne. Ot tak se wydziwiam.
+1

A odnośnie dyskusji nt. zegarów i karniaków, to chciałem spytać śliwka:
Czy jak zarządza się turniejem w TK, to czy można tak ustawić, że jeśli ktoś nie zdąży do np. 15.30 zapostować wyników, tylko np. o 15.31 to już nie da się i gra automatycznie kończy się 10:10?
Wydaje mi się, że to w miarę sprawiedliwe rozwiązanie - jeśli jeden z graczy przedłuża naumyślnie, zaproszenie sędziego do stolika i ewentualnie karniaki dla jednej ze stron?

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

A ja mam pytanie co do rozpisek. Czy format PDF z AB też obowiązuje ?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

swieta_barbara pisze:
dziop pisze:A dało by ready jakieś dwa rodzajze piwa załatwić. Nie tylko jasne. Ot tak se wydziwiam.
+1

A odnośnie dyskusji nt. zegarów i karniaków, to chciałem spytać śliwka:
Czy jak zarządza się turniejem w TK, to czy można tak ustawić, że jeśli ktoś nie zdąży do np. 15.30 zapostować wyników, tylko np. o 15.31 to już nie da się i gra automatycznie kończy się 10:10?
Wydaje mi się, że to w miarę sprawiedliwe rozwiązanie - jeśli jeden z graczy przedłuża naumyślnie, zaproszenie sędziego do stolika i ewentualnie karniaki dla jednej ze stron?
Nie da się, rozmawiałem z adminem TK o takie funkcji ale to by wymagało wielu zmian w silniku strony. Jedyne co udało się z nim uzgodnić to taka funkcja że admin turnieju będzie miał wgląd w czas ostatniej edycji wyników oraz autora tej zmiany.

Póki co pozostaje kontrola zegarka i print screen strony z wynikami :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Załogo, poniżej wklejam linka do mojego insta z organizerem com sam se popełnił na przykład tego jako i Wy dostaniecie czyniąc przedpłatę za turniej przed ostatnim dniem ósmego miesiąca :

Oczywiście grafika jest dowolna, Wasza. Podsyłacie mi na maila jakąś wysokojakościową grafikę i ja ją nanoszę.

https://www.instagram.com/p/B0jTR_eokU2/

Fejsbunio jakby ktoś insta nie trawił :

https://www.facebook.com/SzerokiSmile/p ... =3&theater

Jako, że dorabiam se realizując zainteresowania inniejsze niż figurki to wdzięczny będę z polubowań i innych pierdoletów.

Mam nadzieję, że taki gift Wam siada, dodam że jest to Tylko ułamek tego co planujemy - reszta to już niestety albo i stety niespodzianka ! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

@Katerek niestety wgląd w ostatnią edycję nic ci nie da ;)

Nie wiem na ile to jest konfigurowywalne, ale na Orczym edytowałem wynik cudzego stołu... Albo raczej wpisywałem, nie pamiętam, czy dało się coś potem zmienić.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Adam »

@Napadzior - ale mega! W jakiej rozdzielczości trzeba dawać te grafiki (chyba że to producent proponuje)

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Producent to ja :D Ta moja to była chyba 1300 na ileś tam. Im wyższa tym lepiej, ale już coś koło 800x800 daje rade. Kolor deski też se możeta dobrać, mam bejce o kolorze : dąb, machoń, venge i orzech. Moja to dąb.
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Inb4 - pachoły z Animosity skończą z grafiką papieża.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

WarX pisze:@Katerek niestety wgląd w ostatnią edycję nic ci nie da ;)

Nie wiem na ile to jest konfigurowywalne, ale na Orczym edytowałem wynik cudzego stołu... Albo raczej wpisywałem, nie pamiętam, czy dało się coś potem zmienić.
W turnieju można ustawić że wyniki wpisują tylko gracze którzy grali w danej bitwie, więc nikt obcy nie wsadzi palucha. Tak czy siak jest to lepsze niż nic.
Czyli wyniki może wtedy wpisać 2 delikwentów zainteresowanych i admin turnieju. Będzie czas ostatniego wpisu i kto go dokonał, zawsze coś.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2019, o 20:48 przez katerek, łącznie zmieniany 2 razy.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

katerek pisze:
WarX pisze:@Katerek niestety wgląd w ostatnią edycję nic ci nie da ;)

Nie wiem na ile to jest konfigurowywalne, ale na Orczym edytowałem wynik cudzego stołu... Albo raczej wpisywałem, nie pamiętam, czy dało się coś potem zmienić.
W turnieju można ustawić że wyniki wpisują tylko gracze którzy grali w danej bitwie, więc nikt obcy nie wsadzi palucha. Tak czy siak jest to lepsze niż nic.
Tak było na DMP, było z tym pare problemów ale działało sprawnie.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Napadzior pisze:Załogo, poniżej wklejam linka do mojego insta z organizerem com sam se popełnił na przykład tego jako i Wy dostaniecie czyniąc przedpłatę za turniej przed ostatnim dniem ósmego miesiąca :

Oczywiście grafika jest dowolna, Wasza. Podsyłacie mi na maila jakąś wysokojakościową grafikę i ja ją nanoszę.

https://www.instagram.com/p/B0jTR_eokU2/

Fejsbunio jakby ktoś insta nie trawił :

https://www.facebook.com/SzerokiSmile/p ... =3&theater

Jako, że dorabiam se realizując zainteresowania inniejsze niż figurki to wdzięczny będę z polubowań i innych pierdoletów.

Mam nadzieję, że taki gift Wam siada, dodam że jest to Tylko ułamek tego co planujemy - reszta to już niestety albo i stety niespodzianka ! ;)
Kurde Napad zaczynam się zastanawiać czy na urodzinki jednak nie wpaść na Macki noooo umiesz "popsuć" humor :P
Ale boję się że z grania byłyby nici :P
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Mamut pisze:Inb4 - pachoły z Animosity skończą z grafiką papieża.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

A może chociaż Papa Emeritus?

ODPOWIEDZ