[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: Rince »

+1
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

RIPlay pisze: Płacz gdzie indziej...
Szkoda mi życia na tę chujową apkę. A AB mają wszyscy (lub prawie wszyscy) w środowisku.
Dodatkowo wolę docenić pracę DeBeliala poprzez używanie narzędzia, które współtworzy zamiast supportować jakieś gówno, w którym podobnie jak Glonojad miałem bug na pierwszym dodawanym unicie.
Wspierasz tak samo jak większość środowiska? Czyli masz od 15 lat skrakowaną wersję AB na komputerze?

I jeszcze chciałbyś może na mnie wymusić zakup komputera, abym mógł grać w figurki?

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Chciałbym na Tobie wymusić brak jojczenia i dyskutowania z organizatorem, który ma prawo do zmiany decyzji.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

RIPlay pisze:Chciałbym na Tobie wymusić brak jojczenia i dyskutowania z organizatorem, który ma prawo do zmiany decyzji.
Organizatorem jest Napadzior a Hoops jest organizatorem-in-charge. W pierwszym poście jak byk stoi o 9thbuilderze.

I nie jojcze w przeciwieństwie do ciebie, bo dla mnie 9thbuilder też jest gwoździem w dupie. Po prostu jak mężczyzna będę się z nim pieprzył do skutku, a nie prosił organizatora o odstępstwa...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Ale po co wszyscy mają się z tym gównem katować (jak na mężczyzn przystało!) jak można po prostu zwrócić się do organizatora i oszczędzić sobie tego?
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Oby Wam wyszło piękne dziecko...
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ciara pisze:Ale po co wszyscy mają się z tym gównem katować (jak na mężczyzn przystało!) jak można po prostu zwrócić się do organizatora i oszczędzić sobie tego?

To chyba pokłosie DMP, gdzie wszyscy płakali, że format ETC chujowo sie formatuje z palca niezaleźnie od apki. Więc jako mniejsze zło wybrano 9thbuilder który robi to 'w zasadzie w formacie ETC'.

Kobe
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Kobe »

9th builder wydaje się takim głównem że mogli go używać jako propsa w jurajskim parku...

Wszedłem tam raz i spróbowałem zrobić zgodnie z zaleceniami organizatora, w tym się rozpy robić nie da, już wolę ołówkiem na kartce i z klakulatorem oraz bokiem przed sobą. Mniejsza szansa że się pomylę...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Tylko Windows i tylko AB :!:
Napad sobie dla jajców napisał, że 9th builder żeby się pośmiać.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Czemu nie gracie w Oldhammera, skoro tacy przywiązani jesteście do technologicznego średniowiecza? ;)

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

WarX pisze:Organizatorem jest Napadzior a Hoops jest organizatorem-in-charge.
Ja w ludki grałem zanim Napadzior wiedział o ich istnieniu i grzebal w nosie na berlinka w tym czasie rozkminiając na jaki ogródek działkowy z funflami teraz zrobić najazd. Więc taki Napadzior to mi może wiecie... :D

A jak chcecie kręcić gównoburze to się postarajcie chociaż. Bo żal.
Odpalcie sobie temat kiedy robiliśmy dmp w łodzi. Już tam to jojczenie na kiepskie stoły i światło było lepsze. Teraz to mi się czytać nie chce tego co piszecie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dmp w Łodzi (<3) gdzie stoły były tak wysokie, ze trzeba było wchodzić po drabinie.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Druchii pisze:Dmp w Łodzi (<3) gdzie stoły były tak wysokie, ze trzeba było wchodzić po drabinie.
Ja rozumiem, że BigBoss potrzebował drabiny... Ale ty sobie nie radziłeś? ;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

WarX pisze:Czemu nie gracie w Oldhammera, skoro tacy przywiązani jesteście do technologicznego średniowiecza? ;)

Średniowiecze średniowieczem, sensownej konkurencji dla AutoCADa na Androida nie ma :p
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Ludzie dajcie na wstrzymanie:) piszecie o pierdołach a mi nadal nikt nie odpowiedział ani nie zaznaczył w tabelce czy kasa doszła... :)

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

olek88 pisze:Ludzie dajcie na wstrzymanie:) piszecie o pierdołach a mi nadal nikt nie odpowiedział ani nie zaznaczył w tabelce czy kasa doszła... :)
A zrobiłeś dodatkowy przelew Napadziorowi za zmiane koloru w tabelce ?
Jest to również przelew potwierdzający dokonanie wcześniej wpłaty.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Czemu nie gracie w Oldhammera, skoro tacy przywiązani jesteście do technologicznego średniowiecza? ;)
Nie rozumiesz istoty tej gry, to chociaż nie namawiaj do jej psucia.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Robson pisze:
Czemu nie gracie w Oldhammera, skoro tacy przywiązani jesteście do technologicznego średniowiecza? ;)
Nie rozumiesz istoty tej gry, to chociaż nie namawiaj do jej psucia.
Rozwiniesz, czy to jakiś insider joke?

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Ryjki, nie ma co się spinać tak mocno o to czy rozpiska w pełnym formacie PDF wyjdzie z 9th buildiera czy z AB, obydwa formaty są niemal identyczne. Pisząc regulamin półtora miesiąca temu liczyłem na przetrawienie 9th buildiera, ze względu na prostote dostępu ( jest na stronie internetowej ). Głównie chodzi mi o informacje zawarte w rozpisce a dokładniej chcę aby było w niej opisane wszystko czym gramy ze względu na graczy którzy nie uczestniczą na co dzień w intensywnym życiu battlowca, a często wyciągają swojego przyjaciela i pacyny z szafy by pograć raz do roku. Top jest topem i dlatego jest topem, bo sobie jakoś radzi w takich warunkach a spora część osób przyjeżdża na Macki , bo to coś więcej niż Master ;)

Haracze, Twarzowe i ubezpieczenie od NW wpływają regularnie. Chłopaki jestem na wyjeździe do 2 września. Ogarniam finanse 4 rok , przerzuciłem dziesiątki tysięcy od setek osób i wszystko zamykało się co do złotówki. Także spokojnie wpłacajcie bo Tajki mi się awanturują, że od dwóch dni im nie płace.

Podsumowując, sypta piniondze i wysyłajcie rozpiski w formacie pdf z pełnym opisem a wszystko z czasem jakoś się ułoży. AB i Buildier Wam w tym pomogą.

Słowo Harcerza ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

To ja nadal szukam pary bo pewnie nikt nie znalazł mojego postu w tym bagnie o builderze.

ODPOWIEDZ