[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: Aku. »

Ja nie smiało rozpocznę temat pożyczek
Czy miałby ktoś pożyczyć 8 tauruków i kadim titana?
odwdzięczę się piwkiem razy 2 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Aku. pisze:Ja nie smiało rozpocznę temat pożyczek
Czy miałby ktoś pożyczyć 8 tauruków i kadim titana?
odwdzięczę się piwkiem razy 2 ;)
Mam tytana i 5 byczków.

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Chętnie zagramy z kimś sparing przez UB. Zainteresowanych proszę o kontakt

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Czy Czarne Wrony się pojawią chociaż w dwie osoby ? Czy jest tam jakaś dziwna przerwa w graniu ?
Chłopaki ostatnio wykazują znacznie większe zainteresowanie Magic-kiem niż 9th age, Więc można powiedzieć ,że jest u nas jakaś dziwna przerwa w graniu. :)

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Poszły pieniążki za nocleg, mam nadzieję że jeszcze dzisiaj dotrą
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Obrazek

Hokus pokus heavy armor
Twoja stara to orc warrior
Chcę aby na Mackach było 90 + osób

Wpłacać haracze, bo księgowy mi mówi, że nie wszyscy jeszcze się zgłosili, że nie wszystko jeszcze wpłynęło i że handel bimbrem kiedy go nie pijemy jest lepszy niż organizowanie turnieju.

Kto nie jedzie na Macki ten pantofel i nie wie co traci !

Łapta spoila na zdjęciu ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5710
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Przelew poszedl.
Napad ja słyszałem, że masz jaja i na mackach będzie można grać na zegary szachowe z zasadami jak opisane w poście ETC'2020.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Furion pisze:Przelew poszedl.
Napad ja słyszałem, że masz jaja i na mackach będzie można grać na zegary szachowe z zasadami jak opisane w poście ETC'2020.
Jaja mam i nie jednej obiło się to o uszy. Na Mackach postaramy się ogarnąć zegary dla wszystkich, już nawiązaliśmy kontakt z łódzkim kołem szachowym, co z tego wyjdzie - zobaczymy. A czy zegary które chcemy pożyczyć mają zasady opisane w poście Etc, to nie wiem. Nie znam się na nich :p a tak na poważnie to luźne Macki będą dobrą okazją aby na zegary zagrać i obczaić co i jak. Jako organizator postaram się udostępnić taką opcję wszystkim uczestnikom, ale absolutnie nie będę wymagał używania ich ani stosowania się do zasad które nie są sprawdzone w naszej grze i środowisku. Kadrowicze to już inna sprawa i obiektywnie nie wnikam w dezycje selekcjonerów. Według mnie wszyscy powinni uszanować że staramy się umożliwić zrobienie pionierskiego kroku i nie wymuszać na innych gry na zasadach które muszą dojrzeć.
Podam przykład z tamtego roku gdzie razem z Cluzoe graliśmy przeciw Gąsiorowi i Kołacie z zegarem szachowym. Pomimo iż uważam że szybko gram to mój czas skończył się stosunkowo szybko i dogadaliśmy się że i tak skończymy tą grę z czasu Gąsiora i Kołaty. Dogralismy 6 tur, zdążyliśmy się policzyć i wszystko przebiegło normalnie. Zatem uważam że z zegarami trzeba się oswoić, kilka razy poklikac aby dowiedzieć się ile razy zapomina się przełączyć czasu itp. Zbierzemy recenzje i łatwiej wszystkim będzie przedstawiać swoje racje na bazie feedbacku od wszystkich.
Ponad to uważam że Reprezentant czy nie Reprezentant to gracz taki sam jak inni i szanować trzeba wszystkich. Uważam również że jako środowisko powinniśmy umożliwić i pomóc reprezentacji i ludziom do niej aspirującym w podnoszeniu umiejętności, uszanować to że chcą dla nas zdobywać złoto na najważniejszych imprezach i grać z nimi na zegary.
Świadomość tematu musi trochę wzrosnąć.
A póki co mamy mnie, mamy sędziego i będziemy łapać i karać stallerów. Muszą uważać bo rano pójdą na śniadanie z czarnym gumowym rogiem jednorozaca na czole.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Czy ktoś jedzie z Krakowa lub Śląska i ma miejsce w samochodzie?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Andrzej pisze:Czy ktoś jedzie z Krakowa lub Śląska i ma miejsce w samochodzie?
My z Pawlakiem jedziemy w piątek wieczorem. Nie wiem, czy mamy już jakichś kompanów na drogę ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

WarX pisze:
Andrzej pisze:Czy ktoś jedzie z Krakowa lub Śląska i ma miejsce w samochodzie?
My z Pawlakiem jedziemy w piątek wieczorem. Nie wiem, czy mamy już jakichś kompanów na drogę ;)
Mamy 1 miejsce. Dawaj znać czy pasuje. Wyjazd z Gliwice/Katowice w okolicy 19 piątek.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

PAWLAK pisze:
WarX pisze:
Andrzej pisze:Czy ktoś jedzie z Krakowa lub Śląska i ma miejsce w samochodzie?
My z Pawlakiem jedziemy w piątek wieczorem. Nie wiem, czy mamy już jakichś kompanów na drogę ;)
Mamy 1 miejsce. Dawaj znać czy pasuje. Wyjazd z Gliwice/Katowice w okolicy 19 piątek.
Priv
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5710
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Panie Napadzie, uzupełnij zgłoszenia na 1szej stronie bo się stresuję czy przelew doszedł.
Dzięki.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Furion pisze:Panie Napadzie, uzupełnij zgłoszenia na 1szej stronie bo się stresuję czy przelew doszedł.
Dzięki.
Nie uzupełniaj. Trochę emocji :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Ha !
Uzupełnione !
82 osoby zawitają w Łodzi. Gitez ;) Tagi był target.
Dziękujemy za zaufanie :D

W 2 poście zamieściłem 2 tabelki
Pierwsza to turniejowa.
Druga to Hotelowa.

Sprawdzamy i ...
I jak zwykle, nieprawidłowości zgłaszamy tutaj, albo na priv.
Muszę trochę czasu i odpowiedzialności zrzucić na uczestników, bo mówię Wam, ciągłe sprawdzanie tego wszystkiego przy 80 osobach, jest naprawdę czasochłonne. A u nas trwa ciężka produkcja giftów na Macki, będzie zaiście grubo :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Napad jak mogłeś zapomnieć w familiadzie o Dziedzicach Dziedzica z Miscastu! To zniewaga :D

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

No i Salamandra to tylko połowa teamu bo szukamy nadal chętnych do zabawy by było nas 4.
Flaszkę możemy my sponsorować więc tylko chęci wystarczą :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Rozpy poszły 8)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Czy znajdzie się ktoś kto mnie podrzuci w piątek z jakiegoś PKS w Łodzi na miejsce mastera :) ?

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Podaj więcej szczegółów ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ