[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: Heptun »

I już po Mackach :twisted: Fajnie było znowu zawitać do hotelu Dobieszków (tym razem pokój w budynku restauracji to jest to co pomaga po sobotnim grillu :))
Ilość gadżetów na wejściu to było mega miłe zaskoczenie - jednakże jakość np.: miarek już obniżyła tą radość.
Mega na plus karty "mackowe" magii.
Deska no cóż - personalna nie była i w sumie jakoś jej format mi nie przypadł by ją użytkować.
Rozumiem, że te wszystkie gadżety spowodowały brak losowych nagród od sponsorów bo chyba dużo graczy na takie upominki jeszcze liczyło :mrgreen:
Ogólnie jak zwykle zawitam za rok i wielkie brawa dla Ośmiornicy za organizację =D>

P.S. @Napad - za Familiadę to masz minusa bo flaszkę przywiozłem ze sobą do domu, a nie rozpijałem z uczestnikami Familiady :twisted:

A teraz co do naszej gry to wynik nie powala ale dwie wygrane bitwy naprawdę na plus. Wszystkie bitwy super przyjemne - najbardziej dla mnie z 8bilą (pozdro Wwsek + Dravenlord).
Dzięki dla mojego partnera z Teamu Katerka, że jednak Salamandra mogła choć jeden team wystawić.

Do zobaczenia na następnych turniejach. Piona !
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

olek88 pisze:Turniej super!! trunki przednie:) przeciwnicy wymagający, nic dodać nic ująć:)
(Sorka ADAM+Łukasz w 5 bitwie za ten jeden krzyk:( zmęczenie materiału ) organizacja na najwyższym poziomie :)
Powinieneś pograć trochę VC. Brałbyś Shrieking Horrora i darł się na maksa:A TERAZ CI JEBNE! ;) normalnie ranicz na 2+ wszystko!

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

=D> =D> Świetny turniej, organizacja i cała otoczka. Bawiłem się wyśmienicie. Gratulacja dla całej Ośmiornicy za zorganizowanie tego zanego wydarzenia.
Dziękuję Arranderowi za wspólną grę, przeciwnikom za wymagające i bezspinowe bitwy.
Czekam na kolejne Macuszki.
pozdro!

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Napad, Ślivku czy reszta sprzątająca -nie było na sali małych kostek szarych z trupimi czachami bo jakoś wsiąkły mi chyba po drugiej bitwie doszczętnie. Zostawiłem je i na drugi dzień nigdzie nie było śladu. Ktokolwiek widział czy zabrał przypadkiem poproszę o kontakt - na stole 12 lub 16 się to musiało wydarzyć :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Heptun pisze: Mega na plus karty "mackowe" magii.
Deska no cóż - personalna nie była i w sumie jakoś jej format mi nie przypadł by ją użytkować.
Siedziałem z chłopakami większość piątkowego wieczoru podczas wycinanki i wyszło że obie rzeczy wynikały nie z winy organizatorów - miarki zamówione dotarły centymetrowe a deski bez personalizacji bo Napadowi machina padła(teraz będziemy pilnować żeby obietnica dosłania spersonalizowanych się spełniła :twisted: :twisted: :twisted: ).
Ogólnie turniej sztosik, mimo że w sobotę odpadłem trochę ze zmęczenia to bawiłem się świetnie.
Chciałem też z całego serduszka podziękować Napadowi że pozwolił mi spróbować swoich sił jako sędzia liniowy, przyjechałem trochę nieprzygotowany(bo sam pomysł na mackach wyszedł) ale mam nadzieję że byłem w stanie pomóc graczom którzy mojej pomocy potrzebowali i zabrać troszkę ciężaru z barek Śliwka :) Doświadczenie to bardzo dużo mnie nauczyło i już mam pomysł na robienie cotygodniowego kącika zasadowego w którym bym wyjaśniał pare zasad które nie każdy zna(pewnie gdzieś na FB). Ogólnie to podczas podróży powrotnej z laikiem jak się zaczytaliśmy w zasady to wyszło że w tej grze można robić takie rzeczy że to się Furionowi nigdy nie śniło.
Swoje wypociny zakończę tak jak zacząłem w lipcu:
MAAAAAACKIIII
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Chciałbym podziękować członkom Ośmiornicy za wybitnie świetny turniej, jedna z najlepszych imprez w ciągu roku jeśli nie najlepsza. Cieplutko pozdrawiam również przeciwników przy stole, były niezłe cyrki oraz kompanom do spożywania wd40. W tym roku poszło nam lepiej i udało nam się nie obessać z toficem na całej linii.
Mamut pisze:Ogólnie to podczas podróży powrotnej z laikiem jak się zaczytaliśmy w zasady to wyszło że w tej grze można robić takie rzeczy że to się Furionowi nigdy nie śniło.
Na przykład jakie?
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Ciara pisze:Chciałbym podziękować członkom Ośmiornicy za wybitnie świetny turniej, jedna z najlepszych imprez w ciągu roku jeśli nie najlepsza. Cieplutko pozdrawiam również przeciwników przy stole, były niezłe cyrki oraz kompanom do spożywania wd40. W tym roku poszło nam lepiej i udało nam się nie obessać z toficem na całej linii.
Mamut pisze:Ogólnie to podczas podróży powrotnej z laikiem jak się zaczytaliśmy w zasady to wyszło że w tej grze można robić takie rzeczy że to się Furionowi nigdy nie śniło.
Na przykład jakie?
11.E.k Blocked Path
s.46
Może się zdarzyć sytuacja(aczkolwiek jest ona bardzo mało prawdopodobna) w której szarżując na oddział np. 50 piechoty w formacji 5x10 musi on zmniejszyć się by szarża poskutkowała i stracić steadfasta.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Jeśli kiedykolwiek wydarzy się ta sytuacja to stawiam karton wódki x--D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Mamut pisze:11.E.k Blocked Path
s.46
Może się zdarzyć sytuacja(aczkolwiek jest ona bardzo mało prawdopodobna) w której szarżując na oddział np. 50 piechoty w formacji 5x10 musi on zmniejszyć się by szarża poskutkowała i stracić steadfasta.
Obrazek
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Czołem !
Dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczną obecność !
Dziękuję za dobrą zabawę, mega teksty, epic akcje i tą całą radość.
Dziękuję za pomoc w piątek przy wycinankach, siedzieliśmy do 6 nad ranem aby wszystko się udało, i się udało ;)
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt Macki 2k19 za pomoc wsparcie i pomysły.
Macki - od graczy dla graczy, ta polityka nigdy się nie zmieni. 100% zaangażowania i oddania, byśmy dalej mogli turlać pacynami i przesuwać kości.

Pewnie dało się zauważyć ducha i atmosferę Macek, to jak przypierdoliliśmy z robotą w piątek i z imprezą w sobotę było piękne ;)
Jestem mega zmęczony, ale też bardzo zadowolony z tego co udało się wskórać.
Nie będę odnosić się w tym poście do spraw techniczno turniejowych, zrobię to jak trochę odpocznę ;)

Za rok Ośmiornica ma 18ste urodziny ;) Macki 2k19 to było preludium tego co ma dopiero nastąpić.

Niebo przykrywały ciężkie, wolno płynące chmury. Z wygasłego ogniska już tylko strużka dymu poświadczała o gorącym żarze dnia poprzedniego. Popiół wspomnień rozwiewa wiatr zmian. Jutro zatrze wszystkie ślady, lecz nie to co zostało wypalone w naszych życiorysach. Pora brać tobołek i bez zbędnego tere fere zapierdalalać w teren.
Obrazek

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Chłopcy jako że jak zaczynałem tu cytując "rzucać hipki i przesuwać kości" strasznie się spinałem. Macki jak co roku uczą mnie i przypuszczam że innych że ta gra to po prostu bardzo dobre ukrywanie zaawansowanego alkoholizmu, niemniej jednak jak lubię to powtarzać że Macuchy to najlepszy turniej w roku, który nawet największym zwyrodnialcom namiesza pozytywnie w głowie. Chciałbym podziękować chłopakom ze Szczecina za bydło, które powstało dzięki naszej robocie , Napadowi Hoopsowi Niziołowi, bez których ten turniej nie byłby taki sam, ale w szczególności mojemu partnerowi Klockowi.
Płonie Łęcina i szumi rdest ,a Macki są de best.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Janek(Gruby) pisze:Chłopcy jako że jak zaczynałem tu cytując "rzucać hipki i przesuwać kości" strasznie się spinałem. Macki jak co roku uczą mnie i przypuszczam że innych że ta gra to po prostu bardzo dobre ukrywanie zaawansowanego alkoholizmu, niemniej jednak jak lubię to powtarzać że Macuchy to najlepszy turniej w roku, który nawet największym zwyrodnialcom namiesza pozytywnie w głowie. Chciałbym podziękować chłopakom ze Szczecina za bydło, które powstało dzięki naszej robocie , Napadowi Hoopsowi Niziołowi, bez których ten turniej nie byłby taki sam, ale w szczególności mojemu partnerowi Klockowi.
Płonie Łęcina i szumi rdest ,a Macki są de best.

dobry post 8)
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:

Obrazek
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ponawiam prośbę o poszukanie cyckowęża.
Zaginął po drugiej bitwie w okolicach 7ego stołu.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Ośmiornica - trzeba poczekać na info co chłopaki znaleźli po sprzątaniu sali.

P.S. Moje szare kostki ? Ktokolwiek widział ? Szare małe 6k kostki oryginał z Wh40k.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

fotorelacja jakaś się pojawi, czy za grubo było ?:)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Trochę zdjęć z moich bitew plus parę z ceremonii zakończenia:
https://photos.app.goo.gl/6va64T8tgovwPwBo8

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Panie Napadziorze! Jako, że zasady się pozmieniały i 6 czarów ma inne castingi, czy jest opcja, żebyś dorobił takie 6 kartoników do tego setu kart, który otrzymaliśmy na mackach i przekazał pocztą/na jakimś masterze? Oczywiście odpłatnie i z pocałowaniem ręki.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Dżizas typie popraw se markerem #-o =P~ =P~ #-o :roll: :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

To ja już bym wolał jakby ukazały sie odpowiedzi do Familiady.
Zawsze trochę można sie pośmiać.

ODPOWIEDZ