[Gliwice - Kozłów ] "Ostatni wakacyjny grill" 31.08.19 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Re: [Gliwice - Kozłów ] "Ostatni wakacyjny grill" 31.08.19

Post autor: kleryk »

poszedł hajs + rozpiska. będę z Młodą
Początek nowej Ery

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

przedplata poszla Bestia+Syraf

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Hej załogo !

Uzupełniłem listę, na ten moment bez odzewu:

27. Bober WDG
28. Fluffy
29. Janek BH
30. Klocek OK

na rozpiski czekam jeszcze od:

8. Dravenlord UD P
15. Bestia BH P
16. Syraf VC P
17. Mamut DE/VC P,
25. Durin P,

Jeśli coś się nie zgadza to proszę o info !!!
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

bedzie!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Poszla, dostane lomot az milo
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Moja też poszła, sorry że tak późno, czekałem czy mi dojdą modele, jak się okazało że nie dojdą to musiałem wymyślić jakąś sensowną rozpe z tych armii które mam :/
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
CEZAR
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: CEZAR »

Gratulacje chłopaki
Robicie najlepsze lokale na jakich byłem :)
Super będzie jak mastera ogarniecie w przyszłym roku :)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Kilka słów ogłoszeń parafialnych:

Puchar za I miejsce zmieniam na drobny upominek rzeczowy.

Tak jak pisałem wcześniej, prezent - mały gadżet dla każdego kto przyjedzie na turniej.

Będzie nas prawdopodobnie 25 więc śmiało zapraszam tych niezdecydowanych na przyjazd - są miejsca ! ( SS-mani to głównie info dla Was)

Głównym sędzią jestem Ja, jednak w kwestii zasad WarX

Gramy scenariusze losowe.

Gramy wystawienia przypisane do Mapek !!!

Polecam zabrać ze sobą drobne (gotówkę) na zakupy.

Cezar -dzięki za miłe słowo oby ten turniej też się udał.


Czy ktoś jest innej wiary/chory i nie je mięsa ? Proszę o indywidualny kontakt!

Arrander - są ciastka :wink:

Całość zebranych funduszy z kwesty będzie przeznaczona na zakup terenów 2D !

Rozpiski wydrukowane !

Widzimy się w sobotę, ja będę na miejscu od 9, jak wszyscy się zbierzemy wcześniej to będzie więcej czasu na granie.

pozdro
Ostatnio zmieniony 30 sie 2019, o 13:12 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 1 raz.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Będę o ile klerson mnie zagarnie !! :twisted:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Mega spoko turniej! Widać ogrom włożonej pracy. Dzięki Pawlak za świetną organizację.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Prosimy o wyniki:)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Dziękuje Wam wszystkim za przybycie i za super turniej. Frekwencja dopisała. Mam nadzieję, że poza kilkoma niedociągnięciami wyszło dobrze? Niestety nie dałem rady podać jedzenie do stołów a Kerszur trochę zawalił sprawę, następnym razem przy ilości graczy ponad 20 muszę zrezygnować z grania bo inaczej tego nie da się ogarnąć (albo mieć osobną osobę do grillowania, tym razem żona musiała popracować i niebyła wstanie mi w tym pomóc). Podziwiam Laika, który gra i robi turniej na 300 osób. Było też za mało ciastek już wiem, że ich liczba musi być potrojona.

Jeszcze raz dzięki za pojawienie się. Ekipa z Wrocławia, Krakowa, Bielska, klubowiczom i całej reszcie, dopisaliście dlatego było tak różnorodnie.

Dziękuję ekipie z Wrocławia za pomoc w ogarnięciu sali, niestety wszystko musiałem przygotować i posprzątać sam, bez waszej pomocy było by mi naprawdę trudno. Teraz to ja muszę zorganizować ekipę i przyjechać do Was, kto wie może w tym roku.

Dzięki WarX za pożyczenie terenów 2D.

Szymu dziękuję za murki, ciągle nam ich brakuje.

Kleryk super, że zabrałeś dodatkowego grilla !

Durinowi za powrót do grania, musimy ustawić się na jakąś bitewkę ziom !

Gratuluję Andrzejowi potwierdził, że jest czempionem tej gry 57 pkt z gier to prawie 60, był wczoraj nie do zatrzymania, rozgramiając czołowych graczy Arrandera, BigBossa i Podwysa.

Przeciwnikom dziękuję za bitwy Jarkowi, MarkowiB i Cezarowi.
Trochę słaby mój wynik, ale zabrakło czasu głównie w ostatniej bitwie co mogło dać mi dużo więcej pkt.

Po raz kolejny turniej był przyjazny dla dzieci. Namiot medyka z Herosów to dopiero początek rozbudowy kącika dla dzieci. Olek wielkie dzięki za przyprowadzenie na turniej Julki – profesjonalnej animatorki dla dzieci, bardzo nam to pomogło.

Znaczniki ruchu to dopiero początek, chcę wprowadzić nową tradycję i co turniej dawać jakiś gadżet do kompletu ( miarki, znaczniki, LoS’y itp.)

Andrzej puchar wróci, tylko najpierw kupimy trochę terenów 2D.

Na następny turniej opanuje TK, przyśpieszy to nam parowanie i zyskamy trochę czasu. Zarówno planuję zaczynać grani już o 9.00.
Mam nadzieję, że grało wam się dobrze i jeszcze u nas zagościcie, jeszcze raz dziękuje !!!

Pozdrawiam Pawlak.

Wyniki:
1. Andrzej DL 57 + 6= 63 pkt.
2. Skwara VS 46 + 6 = 52 pkt.
3. Eltarion DE 48 + 0 = 48 pkt.
4. Arrander DL 39 + 6 = 45 pkt.
5. Big Boss M SA 38 + 6 = 44 pkt. (+ 2000 małych)
6. JarekK OK 38 + 6 = 44 pkt. (+900 małych)
7. Nebiros OK 36 + 6 = 42 pkt.
8. Cezar VC 35 + 6 = 41 pkt.
9. Mamut DE 34 + 6 = 40 pkt. ( + 850 małych)
10. Podwys UD 34 + 6 = 40 pkt. (+400 małych)
11. Pawlak EoS 32 + 6 = 38 pkt.
12. Szymu OnG 30 + 6 = 36 pkt.
13. Wind Sower KoE 30 + 6 = 36 pkt.
14. MarekB DL 29 + 6 = 35 pkt.
15. Olek88 DH 28 + 6 = 34 pkt.
16. Tirit DL 28 + 6 = 34 pkt.
17. Bestia VC 27 + 6 = 33 pkt.
18. Durin WDG 23 + 6 = 29 pkt.
19. Świerszczu DL 23 + 6 = 29 pkt.
20. Stone KoE 23 + 6 = 29 pkt.
21. WarX DH 18 + 6 =24 pkt.
22. Kleryk DH 17 + 6 = 23 pkt.
23. Syraf VC 12 + 6 = 18 pkt.
24. Zielony Skaven 1 + 6 =7 pkt.


Gratulacje !!!
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2019, o 17:00 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 1 raz.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Dzieki Pawlak!

Wynik zenujacy ale w sumie to 2 bitwy zagralem calkiem niezle jak na dluga przerwe i tylko raz jak berlo... no i fakt ze Fiendy maja teraz muzyka i sztandar mnie wciaz szokuje...

Na pewno chce wiecej pograc a Platan budzi takie wspomnienia ze lezka w oku;))
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Arrander
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Arrander »

Swietny turniej!

Graty dla Andrzeja, pokazal swietna forme.

Znaczniki i inne przybory do gry to bardzo fajny pomysl. W dodatku sa niezle wykonane.

Jeszcze raz dzieki za zorganizowanie turnieju, moim przeciwnikom za bitwy i zapraszamy Was do Krakowa!

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Świetnie się bawiłem, znakomita robota Pawlak!
Gratulacje dla Andrzeja który kolejny raz wygrywa 3 bitwy, nie pozostawiając złudzeń. Muszę przyznać że od czasu Szczyrku Andrzej znacznie poprawił swoją kulturę gry ( graliśmy 3 razy i za każdym razem nie było się do czego przyczepić) i do tego jest w mega formie;) Czuje że Andrzej może być nową krwią w Repie o którą postulują niektórzy :wink:
Dziękuję za grę Andrzejowi, Zielonemu i Klerykowi.
Do zobaczenia na Mackach:D

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Big Boss M. pisze: Czuje że Andrzej może być nową krwią w Repie o którą postulują niektórzy
Andrzej powinien wejść do niej automatyczne!
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Dziękuję wszystkim za grę i miłe spędzenie soboty, niestety przegrałem z mistrzem polski. Trzeba więcej trenować.
Fajnie było zobaczyć mordeczki z Wrocka, Bielska i Kraka.
Największe podziękowania dla Pawlaka. Najlepszy lokal na jakim byłem. Full pro. Piona!

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Gratulacje świetny wyszedł wam lokal, graty dla Andrzeja wysokie noty za styl, super że Skwara kolejny raz powraca i pokazuje że da się ugrać świat skavenami no i wielkie brawa dla Elthariona który w surowym stylu bez przedpłaty bez rozpiski wbija się w czub tabeli.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Solo pisze:Gratulacje świetny wyszedł wam lokal, graty dla Andrzeja wysokie noty za styl, super że Skwara kolejny raz powraca i pokazuje że da się ugrać świat skavenami no i wielkie brawa dla Elthariona który w surowym stylu bez przedpłaty bez rozpiski wbija się w czub tabeli.
Hajs który miał być na przedpłate zapłacił pawlakowi za wcześniejszy dostęp do rozpisek, szczwany lis jeden :P
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Poszukiwana czarno srebrna miarka z kalkulatorem oraz żółtymi karteczkami i ołówkiem? Może ktoś przypadkiem spakował?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ