[Katowice] 06.10.19 DMŚ

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: [Katowice] 06.10.19 DMŚ

Post autor: Andrzej »

Miszty i Pawlaka nie będzie - rozumiem więc że dmś jest odwołane?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja i Bober będziemy cos pograć :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

06.10.19 - data śmierci SS, a zarazem battla w Katowicach. Dzień w którym SS nie dało rady zmobilizować 6 klubowiczów na swój flagowy turniej DMŚ.

Rest in RIP [*]
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Andrzej pisze:06.10.19 - data śmierci SS, a zarazem battla w Katowicach. Dzień w którym SS nie dało rady zmobilizować 6 klubowiczów na swój flagowy turniej DMŚ.

Rest in RIP [*]
Rest in rest in peace?

No tak bywa, trudno zmobilizować 6 klubowiczy jak w 9th age w klubie gra 3 :) czasy sie zmieniły
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

W styczniu na lokalu jeszcze było 6...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Glonojad pisze:W styczniu na lokalu jeszcze było 6...
To było rok temu, po drodze parę osób odesżło.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Witam ja myślę że to raczej podejście Sola do batla się zmieniło, a wraz z tym olewanie klimatu, ludzi itd. Teraz liczą się interesy a to nie idzie w parze z fascynacją co do tej naszej specyficznej gry. :)

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

a tam. pogrzeb 9 w Katowicach jest co roku a ja jakoś nadal w tego battla gram.
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Człowiek raz nie przyjdzie na turniej i kaplica battla :lol2:

kleryk pisze:a tam. pogrzeb 9 w Katowicach jest co roku a ja jakoś nadal w tego battla gram.
Dokładnie, battl sobie żyje spokojnie.

Co do Sola to się starał, ale nie daliśmy rady.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ja tam nie uważam że to porażka, nie odbyło się DMŚ co pokazuje że T9age jest grą pokroju oldhammera gdzie można lekko zrobić turnieje na 12 osób co 3 miesiące :) Szkoda że się nie udało zrobić DMŚ będzie mi brakowało klimatu tego turnieju ale rozumiem że się wszyscy postarzeli i nastąpiło zmęczenie materiału.
Ja osobiście chce zostać w klimacie warhammera dlatego jutro gram pierwsze bitwy w AoS skavenami :D można grać na 4 dzwonach i 80 monkach i to jest gra, serdecznie do niej namawiam.
Jeśli chodzi o T9A klub SS będzie wspierał ten system organizując ligi 2 razy do roku oraz wystawiając drużyny na drużynówki typu DMP jeśli będą to Mistrzostwa Podbeskidzia czy styczniowe mastery w krk.
My już dorośliśmy do lepszych systemów czekamy na was po drugiej stronie ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Do AoSa to można jedynie odmłodnieć :roll:
Pierdole tą grę dla dzieci tym bardziej że prawdziwy Warhammer to 9ta który jest zdecydowanie najbardziej kompetetywną grą wśród systemów w które gram :cry:
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, o 13:40 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Solo pisze: V Solo - Tirit.................6-14
V. Qc - Solo.......................13-7
IV. Krzemi-Solo...................15-5
III. Solo - Bober...................6-14
Eltharion Solo...................20-0
Miszta Solo.......................20-0
Solo pisze: y już dorośliśmy do lepszych systemów czekamy na was po drugiej stronie ;)
Ciekawa definicja dorastania :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Ha ha lepsze systemy? Chyba lepszy zbyt nowych fiksów w twojm sklepie panie Solo:) namawiasz na nowe systemy w games_workshop co = co dwa miesiące kupowanie nowych jednostek żeby wygrywać

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Usiedliście na Solo a sami się nie pojawiliscie.

Każdy ma prawo spędzać czas jak lubi. Pamiętam pochukiwania że 9tka to będzie gówno i tylko 8ka się liczy.

Co ma podejście Solą do frekwencji? Jak ktoś chce to się deklaruje jak nie to nie. Oczekujecie że Marek będzie indywidualnie do was PW pisał z prośbami o przyjechanie?

Ludzie ogarnięcie się.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Cenzura na tym forum jest nadzwyczaj skuteczna :) ale jaja.
Proszę nie mieszać w to mojego sklepu bo nie chodzi o sprzedaż aos która ma się dobrze, tylko o system który upadł na Twarz i tylko nieliczni chcą go podnieść a atakując ostatnią ostoje t9a na Śląsku nie pomagacie.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Ja na nikogo nie nadaję:) tylko pamiętam jak Marek miał zapał do tej gry, ale ostatni rok poniżej średniej niestety to też odbija się na frekfencji i podejsciu ludzi z jego najbliższego kręgu:) taka prawda

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nikt nie broni wam pojechać do Innego Wymiaru i zrobić to lepiej. Organizatorzy turniejów zawsze są mile widziani na Dębowej 49. Skoro chłopaki robia tam turnieje oldhammera (nie sprzedają tego) warmachine (nie sprzedają tego) czy innych rzeczy których nie znam i też ich nie sprzedają, to pozdro. Ta dorosłość mierzona wygranymi w żołnierzyki też 10 na 10 :D

Tirit dobrze gada.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Olek a co Ty zrobiłeś dla naszego środowiska przez ostatnie pół roku? jak przyczyniłeś się do promocji/podtrzymania "zapału"? ciekawi mnie to.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Tirit pisze: Oczekujecie że Marek będzie indywidualnie do was PW pisał z prośbami o przyjechanie?
Do Nie których pisał ;)

Tak przy okazji, możemy skończyć się przypierdalac do innych systemów? Sam w 9tke gram dużo i uważam że na turniejowym poziomie to gra jest niesamowita, ale niestety w wielu innych aspektach leży. Zdarza się też że człowiek się po prostu wypali(sam o mało co nie odszedłem od battla, gdyby nie zmiana armii to pewnie bym teraz w co innego grywał) i chce spróbować czegos innego żeby zaspokoić jakiś inny aspekt hobby jak modelarka czy klimat.
Ja np. Ostatnio powoli wchodze w takiego bitewniaka Bolt Action, gra pod względem turnieju leży, ale do spotkania się raz na miesiąc żeby odegrać jakas bitwę historyczna czy też hipotetyczną na luzie przy piwku jest perfekcyjna.
Co do samego pogrzebu to przecież każdy wie że SS jest jak Feniks który to wstaje z popiołów gdzieś tak miesiąc przed DMP po to żeby potem jeszcze raz paść Xd
A jak ktoś nie wie to Pacha fajnie to wykłada :p
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Co ja zrobiłem? Hm wróciłem do gry:) po 5 latach przerwy i staram się jezdzić na turnieje podnosić frekfencje:) chodz pracuje na 4 zmiany:) w Oświęcimiu batl padł ale ostatnio rozmawiam z chłopakami i jest szansa na powrót +możliwy jakiś turniej więc spokojnie:)

ODPOWIEDZ