[Katowice] 06.10.19 DMŚ

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: [Katowice] 06.10.19 DMŚ

Post autor: QQrydza »

Mamut pisze:
Tirit pisze: Oczekujecie że Marek będzie indywidualnie do was PW pisał z prośbami o przyjechanie?
Do Nie których pisał ;)

Tak przy okazji, możemy skończyć się przypierdalac do innych systemów? Sam w 9tke gram dużo i uważam że na turniejowym poziomie to gra jest niesamowita, ale niestety w wielu innych aspektach leży. Zdarza się też że człowiek się po prostu wypali(sam o mało co nie odszedłem od battla, gdyby nie zmiana armii to pewnie bym teraz w co innego grywał) i chce spróbować czegos innego żeby zaspokoić jakiś inny aspekt hobby jak modelarka czy klimat.
Ja np. Ostatnio powoli wchodze w takiego bitewniaka Bolt Action, gra pod względem turnieju leży, ale do spotkania się raz na miesiąc żeby odegrać jakas bitwę historyczna czy też hipotetyczną na luzie przy piwku jest perfekcyjna.
Co do samego pogrzebu to przecież każdy wie że SS jest jak Feniks który to wstaje z popiołów gdzieś tak miesiąc przed DMP po to żeby potem jeszcze raz paść Xd
A jak ktoś nie wie to Pacha fajnie to wykłada :p
Mamut dobrze pisze. Naprawdę oferta systemów jest gigantyczna, co roku wychodzą nowe i spanie sie o to, że ktoś gra w 3 albo 4 nie ma sensu. Każdy jest fajny.

SS przez lata grał na wysokich obrotach, mieliśmy rok z 3 składami klubu w top10 DMP, regularnie 2 teamy były w tej elicie, mieliśmy 2 x 3 miejsca na DMP i nawet 3 na Herford - ale czasy się zmieniają. Może jeszcze wrócimy, może już nie :) Nie każdy jest tak niezatapialny jak Ordin :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Obecnie jesteśmy bardziej jak poturbowany "lekko" nieświeży zombie którego ktoś jeszcze próbuje wskrzeszać od czasu do czasu, niż feniks :mrgreen: :P :wink:
Taka ciekawostka. O ile battl pada to np od nas z klubu i Katowic jesteśmy mistrzami Polski od 2 lat w lotra a środowisko jest tak liczne że lokale są po 30 osób.
Więc jeśli ktoś zna magiczną receptę by battl na Śląsku zmartwychwstał to zapraszam. Posada koordynatora jest wolna ja z solem chętnie pomożemy. Oczywiście wymaga to trochę więcej wysiłku niż stukanie postów na forum :)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Szkoda że DMś nie wypaliło, wybierałem się nawet na te 2500 mimo że tego formatu nie lubię, Pozniej Solo probował jeszcze ratować turniej zmianą formatu za to =D> że mu się chciało. Jednak jestem zwyczajnie zły o fakt że w sobotę o 22 piszę do Miszty czy będzie, okazało się że Pawlak się pochorował i chłopaki nie zagarją. Solo o tym wiedział jednak nie poinformował innych, że sorry, ekipa się wysypała nie ma turnieju. Ja osobiście byłbym bardzo zirtyowany gdybym przyjechał z Krk i okazało się że jest 6 osób, a org nie poinformował o sytuacji a tak by było gdybym nie napisał do MIszty. Wiem że Solo nie ma czasu bo jest multum innych systemów itd ale kurde szanujmy się nawzajem i swój czas. Były różne zgrzyty i jakieś tam inne historie z turniejami w IW mimo to lubiłem do Was przyjechac i popykać bo miejscówka jest bardzo spoko. Szkoda by było gdyby 9 znikneła z Katowic. IMO problem z turniejami w IW jest taki że: 1. Mało jest lokalnych graczy 2. Ekipa z SS nie ma już tak czasu jezdzic do innych ośrodków na lokale więc inne ośrodki też żadniej odwiedzają Katowice.

Mocno trzymam kciuki za to żeby 9 nie umarła w SS, bo brakuje mi tej rywalizacji jaka była kiedyś między SS a 8B!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

To nawet nie tyle że nie ma czasu jeździć ( chociaż to też) ale głównie jest nas 3 z czego solo nigdzie w weekend nie pojedzie :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ