[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 18-19 Styczeń 2020

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Re: [MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 18-19 Styczeń 2020

Post autor: Robson »

Przedpłaty są bezzwrotne.
przemyślcie prośba ten zapis, bo pojawia się na każdym masterze :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tzn jak ktoś nie przyjedzie to organizator który zapewnił miejsce, zamówił obiad itd dla tych osób, ma oddawać wpisowe?
Po to są przedpłaty, ma się dodatkowe punkty/tańszą wejściówkę, ale trzeba przyjechać :) albo można przyjechać w styczniu i liczyć że będzie miejsce.
Zawsze można przekazać wpisowe na inną drużynę, do tej pory nie widziałem z tym problemu na innych imprezach.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ja rozumiem argumenty ale imo ten zapis, tak sformułowany niczym nie skutkuje ;)

Więc jak chcemy zabezpieczyć orgów to musi to być sformułowane inaczej, mamy to wielu speców od prawa, może doprecyzują ;)


Ale trzeba też zabezpieczyć graczy, jak wspomniane obiady nie dojadą, gracz nie dojedzie z przyczyn losowych nie uszczuplając budżetu orga ( zagra ktoś rezerwowy ) lub turniej się nie odbędzie z winy orga to:

"Przedpłaty są bezzwrotne." :?

to tak nie działa ... :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Robson niszczyciel światów :P a było tak pięknie :D
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Robson pisze: 12 lis 2019, o 20:39 ja rozumiem argumenty ale imo ten zapis, tak sformułowany niczym nie skutkuje ;)

Więc jak chcemy zabezpieczyć orgów to musi to być sformułowane inaczej, mamy to wielu speców od prawa, może doprecyzują ;)


Ale trzeba też zabezpieczyć graczy, jak wspomniane obiady nie dojadą, gracz nie dojedzie z przyczyn losowych nie uszczuplając budżetu orga ( zagra ktoś rezerwowy ) lub turniej się nie odbędzie z winy orga to:

"Przedpłaty są bezzwrotne." :?

to tak nie działa ... :)
Powiem tak, nigdy się nie zdarzyło, żeby ktoś był stratny, na ostatnich masterach zawsze udawało mi się albo drużynie której coś wypadło znaleźć zastępcę i z nimi się dogadać co do wejściówki. NIe pobierałem dwukrtonych opłat za to samo miejsce. Fundusz z DMK w CAŁOSCI jest przeznaczany na hobby (turniej, nagrody, tereny) włącznie z utrzymaniem tego forum. Problemy losowe mogą maksymalnie dotyczyć jednej drużyny czy poszczególnych osób, jeśli jedna osoba się wykruszy to się szuka jednej chętnej osoby i nie ma problemu jeśli cały team to kombinujemy. Poza jedyny raz Niemcami, którzy nieprzyjechali a zapłacili i nie chcieli kasy spowrotem (15 eur na łeba Niemca chyba im się nawet nie chiało po to schylać) przeznaczyliśmy na ekstra nagrody. Jeśli znasz lepszy zapis daj znać, templatkę do tego turnieju w większości to jeszcze chyba nawet nie Dydu a Sewi robił lat temu 9, także wszelkie propozycje mile widziane.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

To może ja zadam poważne pytanie - nie ma wymogu pomalowanej armii, a co z modelarką? Nie mogę znaleźć nigdzie zapisku na ten temat w pierwszym poście a jest to coś na co trzeba mieć tak z 2 miechy żeby się dobrze przygotować(zwłaszcza dla ludzi którzy nowe armie zbierają)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Ocena hobystyczna: Nie ma wymogu pomalowanej armii, proxy muszą być zaakceptowane wcześniej przez organizatorów

Jakość pomalowania: 0/1/2
Posiadanie choć jednej nie pomalowanej figurki równa się z 0 pkt za malowanie
1 - poprawny table top (słaby drybrush, słabe bejcowanie, słabe malowanie tradycyjne)
2 - ładna armia (dobry drybrush, dobre bejcowanie, dobre malowanie tradycyjne)
Spójność armii: 0/1
1 - armia spójna, jeden styl malowania, takie same traye, oddziały tworzą jedną armię
Podstawki modeli i oddziałów: 0/1
1 - oddziały mają traye, podstawki są modelowane
WYSIWYG: 0/1
1 - pełen WYSIWYG na oddziałach (nie dotyczy bohaterow)
Przygotowanie do gry: 0/5
5 - pełne przygotowanie do gry (kostki, miarka, podrecznik armijny, wzorniki) oraz rozpiski wyslane w terminie
JAKIKOLWIEK PROX/SMIECIOARMIA/brak jezdzcow etc: 0 z calej hobbystyki i przygotowania do gry
Punkty dla drużyny to (suma 2x najniższych ocen podzelone przez 2 - zaokrąglone w dół).
Drużyna może zdobyć maksymalnie 10pkt z hobby/przygotowania.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Anyway poszedł hajs za mój team
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

poszedł hajs za moj team: argument siły


Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Dopisz pliz jh2. Kasa poszła
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Zaktualizujesz?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

aktualizacja na 22.11 godz 11:25 :)

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Poszedł hajsik za team Octopussy 1 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Poprosimy o rezerwację dla Czarnych Wron 1

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Jakaś aktualka zgłoszeń? :D
Obrazek


Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Są miejsca jeszcze?

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

jak z TK? beda zapisy?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Albo_Albo pisze: 13 gru 2019, o 22:04 ok zrobie jutro
[-X :D
Obrazek

ODPOWIEDZ