[Bielsko-Biała] 24-11-2019, Gnomowe Manewry 2019 vol.IX

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Re: [Bielsko-Biała] 24-11-2018, Gnomowe Manewry 2019 vol.IX

Post autor: WarX »

MISZTA pisze: 29 lis 2019, o 18:09 Tak grałem HE. A co to jest ten oksymoron? I czemu na liście uczestnikow jest analderr? - jak to zobaczyłem to wymieklem. Arrander nic nie protestujesz, że tak Cię wpisali?
On po prostu lubi ten sport ;)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Ku...was
Ile jeszcze czasu środowisko turniejowe ma znosić tego oszystka?
Kręcić wały na statystykach na lokalu w grze z nowym w tym hobby przeciwnikiem to już jest Everest chujostwa.
Andrzej...nie pozdrawiam
A może wreszcie jakiś permanentny ban na tego pana na turnieje?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Nie no znowu cos sie od Janie Pawlilo? Czekam na dokladniejsze info ;)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

olek88 pisze: 29 lis 2019, o 10:38 Andrzej i Marek B mieicie rozpiski bo znowu poszedł wałek wasz blotfirster ma 4 defensywnego na distrantingu na 4+ go trafialem nie na 5 królem przez to przegrałem a lighting reflex się dokupuje mieliście? Aha i ma offa 7 wiec z lightingiem jak miał dokupiony na 3 nie na 2 trafial wał za wałem
Zwalował jedynie na tym że nie trafiał cie na 2+. Niestety na Bloodku miał parry i distracting (pojebane ale trudno:))

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Ale za kolejny pod rząd brak rozpiski powinien jakiś karniak pójść. Rozpa robiona na kolanie 2 minuty przed turniejem się nie liczy, zwłaszcza że Andrzej ma drukarkę w domu :P
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Z trzeciej strony Olku to że nie kwestionowałeś dlaczego na 2+ to już inna sprawa.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Mamut pisze: 30 lis 2019, o 09:21 Z trzeciej strony Olku to że nie kwestionowałeś dlaczego na 2+ to już inna sprawa.
to moze jest wina Olka? przecież mógł ściągnąć podręcznik demonów i przeczytać przed turniejem jak trafia blodek. Wszakże gracz DL nie musi znać charakterystyk swoich modeli.nie musi nawet wydrukowanej rozpy mieć...nie wymagajmy za dużo
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Tego nie powiedziałem, ale zastanawia mnie jak to wyglądało, andrzej sobie coś tam gra i rzuca kości a olek siedzi i w ogóle nie partycypuje w grze?
Ja jak gram to zawsze pierwsze pytanie to jaki Ws, jaki agi i tak dalej bo to trzeba wiedzieć.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Mamut pisze: 30 lis 2019, o 11:09 Tego nie powiedziałem, ale zastanawia mnie jak to wyglądało, andrzej sobie coś tam gra i rzuca kości a olek siedzi i w ogóle nie partycypuje w grze?
Ja jak gram to zawsze pierwsze pytanie to jaki Ws, jaki agi i tak dalej bo to trzeba wiedzieć.
A co niby ma zrobić? Przecież nawet po tym pytaniu nic się nie zmieni XDD
"-Mordo na ile Cię trafiam?
-Na 5+
-Dlaczego?
-Bo X defa i Distra
-Ok"
Rozumiem, że wg Ciebie ma pytać o każdą zasadę i statystykę a potem to sprawdzać? W sumie racja, z Andrju chyba inaczej się nie da :^)
Obrazek

emciu
Plewa
Posty: 9

Post autor: emciu »

Rozumiem, że wg Ciebie ma pytać o każdą zasadę i statystykę a potem to sprawdzać? W sumie racja, z Andrju chyba inaczej się nie da :^)
Zawsze można spróbować naprawić wizerunek T9A i po prostu go wreszcie zbanować.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

lwieserce85 pisze: 30 lis 2019, o 09:52
Mamut pisze: 30 lis 2019, o 09:21 Z trzeciej strony Olku to że nie kwestionowałeś dlaczego na 2+ to już inna sprawa.
to moze jest wina Olka? przecież mógł ściągnąć podręcznik demonów i przeczytać przed turniejem jak trafia blodek. Wszakże gracz DL nie musi znać charakterystyk swoich modeli.nie musi nawet wydrukowanej rozpy mieć...nie wymagajmy za dużo
+1
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Gra była długa mało czasu na moje pytanie dla czego na 2+ bo ma większego offa i lightinga omjia parry więc szukanie po telefonie to troche zajmuje:p

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Aha co to gry to grałem z Markiem B :) Andrzej doszedł do taty gdy wcześniej skończył i pomagał mu i ststy sprawdzał:) więc napisałem do obu:) tak na marginesie muszę sprawdzać staty i tyle;) tylko żal że na lokalach takie parcie mają niektórzy :) pozdro do grudnia:)

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

olek88 pisze: 30 lis 2019, o 13:07 Aha co to gry to grałem z Markiem B :) Andrzej doszedł do taty gdy wcześniej skończył i pomagał mu i ststy sprawdzał:) więc napisałem do obu:) tak na marginesie muszę sprawdzać staty i tyle;) tylko żal że na lokalach takie parcie mają niektórzy :) pozdro do grudnia:)
Genialne:)

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Wiesz mi Andrzej powiedział, że psy mają warda na 2+ od ognistych, ale tego, że same maja ogniste ataki już nie (sam miałem warda na oddziałach na ognste...). A bynajmniej tego z rozpiski nie wynikało, bo sąd mam znać na pamięć nowe nazwy i funkcje.
ID: 2477

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Post piszę główenie do Olka - ponieważ to z nim grałem.
1. Miałem rozpiskę odręczną na kartce, Twojej w ręce nie miałem. Tak, standardowo mam w armybuilderze, właśnie po to żeby uniknąć takich sytuacji.
2. Wielokrotnie na mojej komórce sprawdzałem (żeby mieć pewność) statystyki dwóch jednostek: Bloodka i Mawa. Sprawdzałem je również podczas kluczowej potyczki z królem. Odpowiadałem również na każde Twoje pytanie.
3. Wielokrotnie sprawdzaliśmy zasady pytając się naszych kolegów, tak aby nie popełnić żadnego błędu. Cel - rozegrać normalną uczciwą bitwę.
4. Bitwa przebiegała w bardzo dobrej atmosferze.
5. W naszym wieku lepiej podejść do drugiego gracza na turnieju, bądź na PW i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

A teraz kluczowa potyczka z królem pod koniec gry.
Ja pytałem się przed szarżą szczegółowo o Twojego króla, tak samo jak Ty o bloodka.
Dla przypomnienia szarża była moja, więc działał distracting.
Jestem pewny, że mój komunikat brzmiał: mam parry i distracting oraz z drugiej strony mam OFF-a 7 i lighting reflexes, a także ile mam ataków i z jakim AP
Na ile rzucaliśmy w jedną i w drugą stronę - wybacz. Ja nie pamiętam i myślę, że Ty również. Tak samo jak ułożyły się kości z tych rzutów.

Reasumując, byłoby miło gdybyś Olku sprostował na forum sytuację, a na kolejnym turnieju podszedł z wyciągniętą ręką.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

MARKU Andrzej doszedł na koniec gry i on sprawdzał na szybko bo było mało czasu mówił że blotfirster ma więcej offa nie protestowałem trafiałeś króla z lightingiem na 2 powinieneś na 3. Ale to szkopół już ja miałem rozpiske na kartce całą + wydrukowane zasady mojej całej armi. Że miałeś parry nie wiedziałem wiedziałem że omjiasz parry. Trudno nie był to jakiś master:)

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

MARKU Nie mam do ciebie pretensji TO tylko gra ale na 2 raz graj sam bo nie potrzebnie Andrzej doradzał pod koniec a co 2 głowy to nie jedna:)

ODPOWIEDZ