[Gliwice] 15.02.2020 -4500 pkt. - nowa lokalizacja

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Gliwice] 15.02.2020 -4500 pkt. - nowa lokalizacja

Post autor: PAWLAK »

Aktualizacja, zapraszam i przypominam o wpisowym oraz rozpiskach.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Poszła kasa za mnie i Eltona

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

No ja tez wczoraj zrobiłem przelew.

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Witam.

Z przykrością muszę odpuścić turniej - praca wzywa

Pozdrawiam
Ja
Początek nowej Ery

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Krzem pisze: 10 lut 2020, o 21:01 Poszła kasa za mnie i Eltona
Czyżby nowa ksywa?
Była Pacha, był Bartosz teraz Elton?
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

To zupełnie inna osoba, wpadaj na tur :p

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Widzę ze te szumne wskrzeszanie battla w Gliwicach idzie pełna parą :lol2: battl na śląsku jak był martwy tak dalej dogorywa :mrgreen:
Turniej w Gliwicach ale ekipa niezmienna. Tak jak byśmy to robili w Kato tylko ze trzeba się pofatygować do Pawlaka i windsowera bo sami nie zaszczycą obecnością xD Nie powiem mam niezły ubaw z tego :lol2:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Krzem pisze: 11 lut 2020, o 20:16 To zupełnie inna osoba, wpadaj na tur :p
Byłbym ale grafik niepewny więc wolę nie robić takich planów i umówić się po prostu na jedną grę w krk. Następnym razem.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Bogu
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Żory

Post autor: Bogu »

Będę

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Mamy jeszcze 3 miejsca !!! Zapraszam
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Eltharion pisze: 11 lut 2020, o 20:21 Widzę ze te szumne wskrzeszanie battla w Gliwicach idzie pełna parą :lol2: battl na śląsku jak był martwy tak dalej dogorywa :mrgreen:
Turniej w Gliwicach ale ekipa niezmienna. Tak jak byśmy to robili w Kato tylko ze trzeba się pofatygować do Pawlaka i windsowera bo sami nie zaszczycą obecnością xD Nie powiem mam niezły ubaw z tego :lol2:
Czy ktoś wie jak wyłączyć te jęczenie u eltona?
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

On poprostu chce na siłe zachęcić ludzi do gry u Sola :) a co najlepsze że Solo nie chce:)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Już chyba tak ma, że jojczy jak baba ;)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

kleryk pisze: 12 lut 2020, o 13:43 Czy ktoś wie jak wyłączyć te jęczenie u eltona?
Parafrazując klasyka: jeśli źle mówię to co pokaż co mówię źle, a jeśli dobrze to czemu pierdolisz ? :) :roll:
Olek84 pisze: 12 lut 2020, o 13:51 On poprostu chce na siłe zachęcić ludzi do gry u Sola :) a co najlepsze że Solo nie chce:)
No tak, Solo nie gra już w battla. Nie będę już silił się na analizę przez kogo. Czy dobrze się stało zostawiam każdemu z osobna bo każdy może sobie porównać kondycję śląskiego battla na przestrzeni lat.
Tyle że nie wiem co to ma wszystko wspólnego z moją wcześniejszą wypowiedzią.... :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Powiem tak ja nie płaczę nad tym że u mnie w Oświęcimiu zostałem sam i gram chodz grało nas z 10 osób. Ostatnio grałem z kolegą i jest szansa na powrót kilku graczy jak Solo nie chce i tak grać nie będzie :)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

I jest il "il risorgimento" powraca WATACHA Raciborska, a bardziej już Katowicka. Na turniej przyjedzie wychowanek Wychwy Grzesiek.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Krzem »

Poszła rozpa. Będziesz drukował?

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Krzem pisze: 12 lut 2020, o 21:20 Poszła rozpa. Będziesz drukował?
TAK - rozpiski przesłane w terminie będą drukowane :D
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Bogu
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Żory

Post autor: Bogu »

Hajs poszedł.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Przypominam o rozpiskach !!!
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ