[Kraków] 15.03 odwolany

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: [Kraków] 15.03 MDK 4500 Narcos edition!

Post autor: PiotrekN »

Będe ;)

Don Pedro - prosto z krainy deszczowców :P Oczywiście EoS caramba!
Obrazek

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Poszedł przelew

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Niestety nie dam rady :/ nie bedzie mnie w krakowie. Niech wygra najbardziej wplywowy boss i jego najsilniejszy kartel :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Uwaga - że względu na rozporządzenie o zamknięciu placówek takich jak między innymi MDK przenosiny lokalizację turnieju do sklepu Shop Gracz adres:
Bolesława Limanowskiego 16

Wszystko inne (data, godzina, format, etc. Pozostają bez zmian).
Widzimy się w nowej miejscówce, dzięki dla Ozziego za pomoc w ogarnięciu zmiany :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Z niemałym zaskoczeniem widzę, że nie wstrzymaliście turnieju?

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Radośnie kroczymy w stronę Włoch.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Szary pisze: 13 mar 2020, o 12:27 Z niemałym zaskoczeniem widzę, że nie wstrzymaliście turnieju?
Decyzje podejmujemy na podstawie zdrowego rozsądku i zalecen WHO. Pistanowislmy po wewnetrzynm wywiadzie imprezę z masowej uczynić max 10 osobowa a do wygrania będzie płyn dezynfekujący.

Glonojad pisze: 13 mar 2020, o 13:17 Radośnie kroczymy w stronę Włoch.
Czyli blisko 40% nas nie myje rąk po wyjściu z toalety?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Laik pisze: 13 mar 2020, o 15:07
Szary pisze: 13 mar 2020, o 12:27 Z niemałym zaskoczeniem widzę, że nie wstrzymaliście turnieju?
Decyzje podejmujemy na podstawie zdrowego rozsądku i zalecen WHO. Pistanowislmy po wewnetrzynm wywiadzie imprezę z masowej uczynić max 10 osobowa a do wygrania będzie płyn dezynfekujący.
Laik, z całym szacunkiem i sympatią - ale to taki tani żarcik?

Świat staje na głowie, a Wy nie możecie sobie odpuścić turlania kostkami?
Ludzie siedzą na dupach w domu. Nie muszą absolutnie koniecznie wyjść, to nie wychodzą.

Idź kup/pożycz sobie farbki póki jeszcze możesz i maluj figurki w domu, zamiast pierdolić o turnieju na 10 osób.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Szary mądre, racjonalne argumenty. Nie znajdziesz na nie publiczności :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

doceniam troskę ale nie przesadzajmy - mamy w całym kraju 50 potwierdzonych przypadków, powiedzmy że sporo utajonych - niech będzie ich 100x więcej - to dalej byłaby jedna dziesiąta promila ludności naszego kraju. Szansa na spotkanie takiej osoby, następnie (przy stosowaniu podstawowych zasad higieny - zalecanych przez WHO) zarażenia się od niej jest mała. J

keep calm - make math not panic.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Ty dalej idziesz w zaparte? W tym tygodniu zamknęli szkoły, od poniedziałku zamykają galerie handlowe i kluby, etc.
Wiesz jak rozwija się wirus wykładniczo? Poczytaj najpierw o sytuacji, bo materiału jest sporo. W tym modele liczbowe.
Jesteśmy jakiś tydzień za Niemcami, a oni jakieś 2 tyg za Włochami. A tam umarło 250 osób w ciągu doby, w domach.

Bycie spokojnym to własnie opanowanie siebie, siedzenie na dupie i bycie solidarnym z innymi. Tu nie chodzi o to kto kaszle, bo 80% zachorowań ma łagodne albo brak efektów. Ale chodzi o czas. Nieodpowiedzialnym zachowaniem tylko przyspieszamy roznoszenie się tego gówna.
Czas by służba zdrowia mogła komuś pomóc. Kupujemy czas, by dopracowali lek.

Jeśli nie potrafisz sobie odpuścić turlania kostkami w tych warunkach to nie masz problemu z wirusem.
Masz problem ze sobą, bo zachowujesz się jak ćpun na głodzie.

Awatar użytkownika
medzik
Chuck Norris
Posty: 401
Lokalizacja: Mielec LF

Post autor: medzik »

Doprawdy powinniście przemyśleć, czy jednak w takiej sytuacji nie pozostać w domu jak inni. Szary w pełni się zgadzam z argumentami, choć być może trochę ostro wyartykulowane, z drugiej strony może tak właśnie trzeba.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wiem, nie żyję w próżni, nawet czytać potrafię.
Polecam co najmniej przez kwartał nie wychodzić z domu, bądźmy odpowiedzialni i reagujmy adekwatnie...

ludzie popadają w skrajności, mnie to cholernie irytuje kiedy bez realnego powodu mam problem z zakupem podstawowych artykułów...

Polecam popędzić po papier toaletowy i makaron.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Państwa i świat > zamykamy granice, zakazy zgromadzeń, godzina policyjna, służba zdrowia na krawędzi zapaści, stany wyjątkowe, odcinane miliony ludzi

Typowy polski libek > brak realnego powodu, żeby ograniczać moja wolność, dawać figurka i kawke na mieście
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wszedłem na stronę kancelarii premiera RP - pokażesz mi gdzie jest ta godzina policyjna i odcięte miliony ludzi?
bo ja widzę masę paniki, googlowych ekspertów, głuche telefony i trolle jw.

Walcząc o ostatnie spaghetti w biedrze spotkaliście grubo więcej osób niż zgłosiło się na ten lokal.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Laik pisze: 13 mar 2020, o 15:07
Glonojad pisze: 13 mar 2020, o 13:17 Radośnie kroczymy w stronę Włoch.
Czyli blisko 40% nas nie myje rąk po wyjściu z toalety?
Zasadniczo są badania z których wynika, że 70%. Ale generalnie nie to miałem na myśli.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stone
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Stone »

Czekałem do ostatniej chwili. 0,00001% jest gorszą opcją niż 0% na koronację. Odpuszczam z zalem granie na jakiś czas, także mnie nie będzie.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Mnie też niestety nie będzie, ale z zupełnie innych powodów, brat kończy ćwierć wieku i obawiam się że rano nie będę w wystarczająco dobrym stanie aby jechać, tak więc musicie się obejść bez moich zarazków :)
Obrazek

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Niestety i my musimy zrezygnować.
Do następnego!

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

mnie tez nie bedzie, przeplate przenies prosze na nast turniej

ODPOWIEDZ