[internet] Liga Mistrzów UB- Manewry Online
- Big Boss M.
- Falubaz
- Posty: 1236
Re: [internet] Liga Mistrzów UB- Manewry Online
Ok, grupy wylosowane zaczynamy zabawę:
Grupa A
Crusader
Panterq
Mały
Goboss
Grupa B
Ted
PyraX
Szaitis
Big Boss M.
Grupa C
Russek
Rafixator
Psz
Semi
Grupa D
Janus
Shino
Palkers
Shakin Dudi
Wyniki zgłaszamy tu w temacie, czas na rozegranie pierwszej bitwy do 19.04.2020
Poniżej wyniki odbytych bitew:
1.
Grupa A
Crusader - Panterq 10:10 (128)
Mały - goboss 0-20 (3443)
Grupa B
Ted - PyraX 15:5 (739)
Szaitis - Big Boss M. 20-0 (4500)
Grupa C
Russek - Rafixator 0-20 4500
Psz - Semi 12- 8 (-420)
Grupa D
Janus - Shino 19-1 (2425)
Palkers - Shakin Dudi
Runda 2
Grupa A
Crusader -Mały
Panterq - goboss
Grupa B
Ted - Szaitis 0:20 (3773)
PyraX - Big Boss M.
Grupa C
Russek - Psz
Rafixator - Semi
Grupa D
Janus - Palkers
Shino - Shakin Dudi
Runda 3
Grupa A
Crus - Goboss
Mały- Panterq
Grupa B
Ted- Big Boss M.
PyraX - Szaitis 0:20 (3498)
Grupa C
Russek - Semi
Rafixator - PSz
Grupa D
Janus - Shakin Dudi
Palkers - Shino
Grupa A
Crusader
Panterq
Mały
Goboss
Grupa B
Ted
PyraX
Szaitis
Big Boss M.
Grupa C
Russek
Rafixator
Psz
Semi
Grupa D
Janus
Shino
Palkers
Shakin Dudi
Wyniki zgłaszamy tu w temacie, czas na rozegranie pierwszej bitwy do 19.04.2020
Poniżej wyniki odbytych bitew:
1.
Grupa A
Crusader - Panterq 10:10 (128)
Mały - goboss 0-20 (3443)
Grupa B
Ted - PyraX 15:5 (739)
Szaitis - Big Boss M. 20-0 (4500)
Grupa C
Russek - Rafixator 0-20 4500
Psz - Semi 12- 8 (-420)
Grupa D
Janus - Shino 19-1 (2425)
Palkers - Shakin Dudi
Runda 2
Grupa A
Crusader -Mały
Panterq - goboss
Grupa B
Ted - Szaitis 0:20 (3773)
PyraX - Big Boss M.
Grupa C
Russek - Psz
Rafixator - Semi
Grupa D
Janus - Palkers
Shino - Shakin Dudi
Runda 3
Grupa A
Crus - Goboss
Mały- Panterq
Grupa B
Ted- Big Boss M.
PyraX - Szaitis 0:20 (3498)
Grupa C
Russek - Semi
Rafixator - PSz
Grupa D
Janus - Shakin Dudi
Palkers - Shino
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2020, o 16:27 przez Big Boss M., łącznie zmieniany 5 razy.
- Big Boss M.
- Falubaz
- Posty: 1236
Nie widzę też problemu żeby zagrać z kimś z grupy wcześniej zanim będą paringi. Wszak i tak będzie dane im grać razem prędzej czy później;)
Żeby zmotywować zawodników i gra była napięta do końca fazy grupowej proponuję aby osoby z 1wszych miejsc w grupach były rozstawione a przeciwników będą losować z drugich miejsc;)
Żeby zmotywować zawodników i gra była napięta do końca fazy grupowej proponuję aby osoby z 1wszych miejsc w grupach były rozstawione a przeciwników będą losować z drugich miejsc;)
- Aron_Banalny
- Masakrator
- Posty: 2170
- Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
i jakies info o rozgrywkach dla kibiców, proszę się nie wstydzić, na forum panuje miła atmosfera i wszyscy się wspierają
- Big Boss M.
- Falubaz
- Posty: 1236
Jeden mecz zostanie z losowych przyczyn rozegrany jutro, ale już dziś można zacząć obmyślać strategie na kolejny mecz;) Kto umocni się na prowadzeniu w grupie?? Czy Szaitis zapewni sobie wyjście z grupy już w 2gim spotkaniu? Czy Panterq który wcześniej grał z Crusem znajdzie cudowny sposób na powstrzymanie zwycięskiego marszu Gobosa? Tego nie wiem ale jestem pewny że będzie to bardzo ciekawa kolejka która może zdecydować kto do ostatniej gry podejdzie z większym luzem:D
Grupa A
Crusader -Mały
Panterq - goboss
Grupa B
Ted - Szaitis
PyraX - Big Boss M.
Grupa C
Russek - Psz
Rafixator - Semi
Grupa D
Janus - Palkers
Shino - Shakin Dudi
Grupa A
Crusader -Mały
Panterq - goboss
Grupa B
Ted - Szaitis
PyraX - Big Boss M.
Grupa C
Russek - Psz
Rafixator - Semi
Grupa D
Janus - Palkers
Shino - Shakin Dudi
- Big Boss M.
- Falubaz
- Posty: 1236
Aktualna sytuacja w tabeli:
Grupa A
Goboss 20
Panterq 10
Crusader 10
Mały 0
Grupa B
Szaitis 20
Ted 15
PyraX 5
Big Boss M. 0
Grupa C
Rafixator 20
Psz 12
Semi 8
Rusek 0
Grupa D
Janus 19
Palkers 19
Shakin Dudi 1
Shino 1
Grupa A
Goboss 20
Panterq 10
Crusader 10
Mały 0
Grupa B
Szaitis 20
Ted 15
PyraX 5
Big Boss M. 0
Grupa C
Rafixator 20
Psz 12
Semi 8
Rusek 0
Grupa D
Janus 19
Palkers 19
Shakin Dudi 1
Shino 1