[MASTER] SILESIAN 2020 - Gliwice-Kozłów 29-30.08.2020

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
PSz
Falubaz
Posty: 1419

Re: [MASTER] SILESIAN 2020 - Gliwice-Kozłów 29-30.08.2020

Post autor: PSz »

Panowie nie dam rady przyjechać. Sorry.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Mamut pisze: 28 sie 2020, o 19:59
Crane pisze: 28 sie 2020, o 17:05
jak jest z obostrzeniami COVID na sali - wiadomo gramy w maseczkach
Masakra,współczuję.....
Czasy są jakie są - jak ktoś ci mówi że idzie do sklepu to też stwierdzasz "Masakra, współczuje"?
Nie daje z siebie zrobic osla i szyderczo sie usmiecham.

Covid jest straszna choroba ale najstraszniejsze skutki tej maskarady do zwiekszenie ilosci ludzi ktorzy umarli z glodu z powodu maskarady wokol.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Jakby co to wrzuciłem na FB i google drive mapkę rozkładu stołów na sali (dosyć schematyczną!)

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Mamut pisze: 28 sie 2020, o 19:59
Crane pisze: 28 sie 2020, o 17:05
jak jest z obostrzeniami COVID na sali - wiadomo gramy w maseczkach
Masakra,współczuję.....
Czasy są jakie są - jak ktoś ci mówi że idzie do sklepu to też stwierdzasz "Masakra, współczuje"?
Porównanie z dupy- w jakim sklepie siedzisz od 9 do 20 i jeszcze następnego dnia od 8 do 15-16 ??
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Jak ja kocham wstawac rano :3

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Scenariusze
Bitwa 1
Hold the Ground
Bitwa 2
Breakthrough
Bitwa 3
Spoils of War
Bitwa 4
Secure Target
Bitwa 5
Capture the Flags
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Zapraszam na streama ;]
twitch.tv/abrasus

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Wielkie dzieki przede wszystkim Pawlakowi za ogrom pracy wlozonej w zorganizowanie po tak dlugiej przerwie swieta battla! Swietnie sie bawilem, wrocily wszystkie najlepsze wspomnienia zwiazane z Silesianem i jego 1 edycja.

Brawa dla Pawlaka za to ze wzial to na klate w tych dziwnych czasach i udzwignal!

WWSek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: WWSek »

dzięki za super turniej!
Graty dla Pawlaka za organizację i dla WarXa i Mamuta za sędziowanie:) przynoszenie browarów i jedzonka przez sędziów do stolika wyznacza nowe standardy:)

pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich przeciwników (Piotrek, Kleryk, Bestia, Heptun i Futhus) - same świetne i pouczające potyczki

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Wielkie dzieki organizator stanal na wysokosci potrzebnej do spełnienia oczekiwań.
Jedna rzecz bardzo mi sie nie podobała #skandal i jest do poprawy
~ zostawilem figurki na sląsku, nwm czyja to wina ale ktos powinien za to odpowiedziec.
Sedzia- dobra robota!
Podsumowujac 2/10
Dozo nasteonym razem

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Hej,

Wielkie podziękowania dla Pawlaka i Warxa oraz wszystkich innych którzy im pomagali za organizacje tego niezapomnianego turnieju :D Dobrze znów być z Kozłowie ;)

Dziękuje również za wspólną grę w luźnej atmosferze wszystkim moim przeciwnikom - WWskowi, Łapamanowi, Nebirosowi, Mamutowi i Stanowi :)

Trzymajcie się i mam nadzieje że do zobaczenia za rok!
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Turniej super. Wielkie dzięki dla Pawlaka, Warx'a, mamuta i Laika za pracę włożoną w organizację.

Dużo się dowiedziałem. Chyba sporo nauczyłem, a na pewno bawiłem się świetnie. Kto nie jadł śniadania, niech żałuje.

Widzimy się na kolejnym!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

No i elegancki turniej wyszedł. Graty dla Pawlaka i spółki za ogarnięcie tematu.
Dzięki za grę przeciwnikom. Każda gra była miła i przyjemna :)

Cheers!

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Biorac pod uwagę Twoje wyniki to trzeba by przeciwników o wrażenia podpytać ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzięki za organizację. Świetna miejscówka, sędziowanie bardzo dobre, widać było pełne zaangażowanie organizatorów, było super. Gratulacje dla zwycięzców.

Dzięki przeciwnikom za bitwy, wszystkie były wymagające i przyjemne. Miałem bardzo dużą frajdę z grania. Zastanawiałem się, kiedy ostatnio byłem na Masterze i wyszło mi, że było to DMP w 2010 roku, na którym nawet nie grałem. Nie sądziłem, że to aż taki szmat czasu minął, praktycznie 10 lat przerwy od battla :D. Już prawie zapomniałem jakie fajne to hobby :).

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Świetny turniej, kapitalna robota organizatorów - Pawlak, WarX - szacun!

Dziękuje wszystkim za super weekend, bardzo fanie odnowiony hotel, restauracja obok 10/10 - tylko wieśniaki wybierają gumowe maki ;)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Mega weekend, dzięki Pawlakowi, WarXowi i pozostałym zaangażowanym za organizacje świetnego mastera. Czapki z głów.
Laik pisze: 31 sie 2020, o 19:52 Dziękuje wszystkim za super weekend, bardzo fanie odnowiony hotel, restauracja obok 10/10 - tylko wieśniaki wybierają gumowe maki ;)
Tylko dziadki wybierają roladki :D

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

lapamat pisze: 31 sie 2020, o 20:22 Mega weekend, dzięki Pawlakowi, WarXowi i pozostałym zaangażowanym za organizacje świetnego mastera. Czapki z głów.
Laik pisze: 31 sie 2020, o 19:52 Dziękuje wszystkim za super weekend, bardzo fanie odnowiony hotel, restauracja obok 10/10 - tylko wieśniaki wybierają gumowe maki ;)
Tylko dziadki wybierają roladki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

lapamat pisze: 31 sie 2020, o 20:22 Mega weekend, dzięki Pawlakowi, WarXowi i pozostałym zaangażowanym za organizacje świetnego mastera. Czapki z głów.
Laik pisze: 31 sie 2020, o 19:52 Dziękuje wszystkim za super weekend, bardzo fanie odnowiony hotel, restauracja obok 10/10 - tylko wieśniaki wybierają gumowe maki ;)
Tylko dziadki wybierają roladki :D
https://www.youtube.com/watch?v=iJGuz1NaDIk :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Panowie !

Już po wszystkim. W końcu nadeszła chwila wypoczynku. Chciałem zacząć od podziękowań dla wszystkich bez których nie było by tego wydarzenia, a mianowicie dla Was wszystkich obecnych grających i niegrających. Było nas razem prawie 50 co w obecnej sytuacji i tak napawa optymizmem. Wielki szacunek dla Łukasza Okońskiego i hotelu pod Platanem za udostępnienie miejsca do grania. Dziękuję sędzią WarX'owi i Mamutowi za sędziowanie i kwestie sportową naszego hobby. Kerszurowi i Wapsowi za blatowanie i sprzątanie sali, Laikowi za tereny, Abrasusowi za transmisję, Perfectly Painted Studio za ocenę malowania i nagrody, sklepowi playmaty.pl za nagrody i wsparcie, qualigeeks.eu za nagrody i trofea. Gratuluje wszystkim wytrwałości w grze i wyników. Mam nadzieję, że byliście zadowoleni i nie żałowaliście.


Wyniki:

1 Laik
2 Podwys
3 Szaitis
4 Jarekk
5 Big Boss M.
6 Wind_Sower
7 Krzemi
8 Łapamat
9 Kleryk
10 Marek G.
11 Guldur
12 Jezus
13 Shaken Dudi
14 PiotrekN
15 Olek
16 Kaszalot
17 Malfoj
18 Tocz
19 Mojżesz
20 Czopek
21 Bestia
22 Stone
23 Pocisk
24 Żaba
25 Nebiros
26 Kacper P.
27 Siemek
28 Boja
29 Klocek
30 Janek
31 Stan
32 WWSek
33 Baton
34 Świerszczu
35 Syraf
36 Rusek
37 Zielony Skaven
38 Heptun
39 Dravenlord
40 Futhus
41 Mamut
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ