[MASTER] SILESIAN 2020 - Gliwice-Kozłów 29-30.08.2020
[MASTER] SILESIAN 2020 - Gliwice-Kozłów 29-30.08.2020
"SILESIAN MASTER 2020"
W imieniu klubu "Schwarze Pferd" mam zaszczyt zaprosić Państwa na turniej klasy master w Fantasy Battle 9th Age.
COVID-19:
Sytuacja epidemiologiczna ogranicza nas w tym momencie do 50 graczy, jeśli zmienią się wytyczne rządu to możliwe będzie powiększenie limitu. Każdy gracz zobowiązany jest do zasłaniania nosa i ust na Sali gry. Na hali będą również specjalne punkty z płynem do dezynfekcji dłoni. Obowiązuje również zachowanie odległości od innych graczy 2m.
Format: 4500pkt.
Rozpiski jawne
Zasady gry zgodne z najnowszą wersją The Ninth Age
Scenariusze wskazane przez organizatora przed turniejem
Progi punktowe jak w podręczniku
Losowe wystawienie jak w podręczniku
Sędziowie
Sędzia główny: WarX
Sędzia liniowy: Mamut
Sędzia malarski: Perfectly Painted Studio
Data: 29-30 sierpnia 2020 (sobota i niedziela)
Lokalizacja:
Kozłów (pod Gliwicami),
hotel "Pod Platanem" (Paintball Gliwice)
ul. Marcina 5.
Sponsorzy:
Łukasz Okoński
Paintball Gliwice
ul. Marcina 35, 44-153 Kozłów (k. Gliwic)
tel. +48 669 445 634
Quali Geeks
Perfectly Painted Studio
”Centrum gier Inny Wymiar”
”Tocz Tray”
Kraina Goblinów
playmaty.pl
Termin wysyłania rozpisek: rozpiski wysłane do 21 sierpnia 2020 na adres: schwarzepferd2018@gmail.com
będą owocowały dodatkowymi 3 punktami dla gracza.
w e-meila proszę podać: imię, nazwisko, ksywę i ID z ligi. Adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy ( informacje wymagane z racji sytuacji epidemiologicznej.
Format rozpiski preferowany w wersji Euro:
720 - Chaos Lord of Lust, General, Steed of Lust, Great Weapon, Bluffer's Helm, Sprout of Rebirth, Crown of Scorn, Waste Hardened Shield
660 - Chaos Lord of Wrath, Burning Blade of Chaos, Potion of Strength, Daemonic Wings, Lucky Shield
510 - Chaos Harbinger of Lust, Battle Standard, Steed of Lust, Lance, Dusk Stone, War Standard, Hardened Shield
260 - Battle Shrine (Priest) of Wrath
512 - 17x Wasteland Warriors of True Chaos, Shield, S, M, C, Banner of Speed,
160 - 20x Barbarians of True Chaos, Paired Weapons, Light Armour, M
232 - 8x Barbarian Horseman of True Chaos, Light Armour, Shield
160 - 5x Barbarian Horseman of True Chaos, Light Armour, Shield,
460 - 10x Chosen of Lust, Halberd, Shield, S, Nine-Tailed Standard
435 - 10x Chosen of Lust, Halberd, Shield, S, Aether Icon
390 - 5x Wasteland Knights of Lust, Lance, Shield, Standard, Musician, WastelandSteed,
4499
Zaczynamy grę o: 9:00 !!!!!
Tourney Keeper: https://tourneykeeper.net/Singles/TKAbout.aspx?Id=3205
Wpisowe: 90 PLN
Przedpłata nie podlega zwrotom, ale można ją przekazać na innego gracza, do końca terminu przedpłat.
W przypadku odwołania imprezy wpisowe będzie zwracane.
W cenie wejściówki uczestnik dostaje możliwość zagrania na turnieju i dwa ciepłe posiłki ( jeden w sobotę oraz jeden w niedzielę)
dane do przedpłaty:
Przedpłata zaksięgowana do 21 sierpnia 2020 roku będzie owocowała dla gracza dodatkowymi 3 punktami.
W tytule przelewu proszę o podatnie: imienia, nazwiska oraz ksywę
O miejscu decyduje kolejność przedpłat !!!
Paulina Obrok-Pawlarczyk
nr konta : 42 1240 4230 1111 0010 2720 4718
Gramy 5 bitwy - ze scenariuszami ( punktacja liczona według podręcznika)
Zakwaterowanie:
Organizator nie zapewnia noclegów.
Najlepiej i najwygodniej skorzystać z hotelu, który jest na miejscu:
Hotel „Pod Platanem”
W pobliżu:
Hotel Łabędy
Park Szwajcaria
Hotel tawerna
Hostel Kwadrans
Hostel malinowski
Rozkład jazdy:
Sobota:
9.00 - 9.10 zgłoszenia i przygotowanie do gry
9.15 - 12.20 pierwsza bitwa
12.30 -13.00 Przerwa
13.00- 15.50 druga bitwa
16.00 - 19.00 trzecia bitwa
( kiedy będę miał ustaloną godzinę obiadu dodam przerwę obiadową + rozkład jazdy może jeszcze ulec niewielkiej zmianie)
Niedziela:
8.00 -8.15 przygotowanie do gry
8.15 - 11.45 czwarta bitwa
11.45 - 12.30 przerwa obiadowa
12.30 - 16.00 piąta bitwa
16.15 zakończenie turnieju, wręczenie nagród
Limit miejsc: 50 osób
( przy zmianach obostrzeń sanitarnych wywołanych sytuacją epidemiologiczną możliwe będzie zwiększenie limitu do 80/100 graczy)
Punkty:
max 100 z bitew + 3 za rozpiskę + 3 za przelew + 5 za ocenę modelarską= 111 pkt.
Scenariusze
Bitwa 1
Hold the Ground
Bitwa 2
Breakthrough
Bitwa 3
Spoils of War
Bitwa 4
Secure Target
Bitwa 5
Capture the Flags
Sposób wystawiania losowy, zgodnie zasadami gry.
Taryfikator spóźnień:
0-5 min: słowna nagana
5-10 min: 2 DP,
10-15 min: 5 DP,
15+ min: wynik 0:0
Ocena modelarska
Do turnieju dopuszczone są pomalowane i niepomalowane armie. W trakcie rozgrywek zostanie przeprowadzona ocena malowania armii i zgodności z przesłaną rozpiską.
A. Malowanie 0-2 pkt
0 – armia nie pomalowana.
1 – cała armia pomalowana w przynajmniej trzech kolorach.
2 – cała armia pomalowana z detalami i zastosowaniem dodatkowych technik.
B. Spójność armii 0-1 pkt
Oceniamy czy armia ma jednolity charakter wizualny (kolorystyka, traye, podstawki).
0 – zbieranina modeli z różnych armii
1 – raczej spójna, nie więcej niż 10% modeli odstaje od całości.
C. Podstawki modeli i oddziałów 0 -1 pkt
Oceniamy przygotowanie podstawek modeli.
0 - w armii jest co najmniej jeden oddział bez traya/podstawki
1 – oddziały mają podstawowe traye, wszystkie maszyny mają podstawki malowane/modelowane.
D. Przygotowanie do gry 0-1 pkt
Oceniamy pozamodelowe przygotowanie do gry.
0 – brak jednego z następujących przyborów: kości/miarki/podręcznik armijny/rozpiski
1 - przygotowanie do gry (kości/miarki/podręcznik armijny/rozpiski)
MAKSIMUM: 5 pkt
Nagrody:
Trofea dla top 3
+ nagrody losowe
Informacje dodatkowe:
Dopuszczam nie pomalowane armie, ale skutkuje to zdobyciem 0 punktów z oceny modelarskiej.
Osoby nieletnie bez opiekunów prawnych proszone są o przywiezienie zgody oraz deklaracji ponoszenia odpowiedzialności od ich opiekunów ustawowych o treści:
"Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w turnieju The 9th Age Kozłów w dniach 29.08-30.08.2020 oraz ponoszę odpowiedzialność za wyrządzone przez niego ewentualne szkody.
Podpis rodzica lub innego prawnego opiekuna."
Organizator drukuje rozpiski przesłane w terminie.
Na miejscu będzie czynny Grill ( w sobotę i niedzielę). Możliwość zakupienia nie tylko dań z grilla ale również napojów i piwa.
Każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność za swoje zachowanie i ewentualne szkody.
Istnieje możliwość nauki gry !!!
telefon do organizatora : 609822736
9th age on SILESIA
Ostatnio zmieniony 17 lip 2020, o 13:24 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 21 razy.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr
Lista zgłoszonych:
Przedpłata - (P) - Gwarancja miejsca na turnieju
Rozpiska - (R)
1. Szaitis (P)
2. Szymu (P)
3. Zielony Skaven (P)
4. Wind_Sower (P)
5. Cezar (P)
6. Podwys (P)
7. Świerszczu (P)
8. Nebiros (P)
9. Łapamat (P)
10. Siemek (P)
11. Jarek (P)
12. Jeżus (P)
13. Gremlin (P)
14. Boja (P)
15. KacperP (P)
16. Syraf VC (P)
17. Bestia BoCh (P)
18. Rusek ID (P)
19. Futhus (P)
20. Laik (P)
21. Bobson (P)
22. Heptun (P)
23. Gabriel S. (P)
24. Marek G (P)
25. Mojżesz (P)
26. Żaba (P)
27. Pocisk (P)
28. Bober (P)
28. Guldur (P)
29. BigBossM (P)
30. WWsek(P)
31. Szamot (P)
32. Czopek (P)
33. Dravenlord (P)
34. Stone (P)
35. Malfoj (P)
36. Kaszalot (P)
37. Janek (Gruby) (P)
38. Klocek (P)
39. Olek84 (P)
40. Baton (P)
41. Tocz(P)
42. Stan (P)
43. PSz (P)
44. Krzemi (P)
45. PiotrekN (P)
46.
47.
48.
49.
50.
Lista chętnych bez przedpłaty:
1. Klocek
2. Bobson
3. Penzli
4. Kocoń
5. Marek B.
6.
7. Medzik
8. Szaitia
9. Szaitis
10. DeBelial
11. BOBER - ten bober
12. Jackie
13. Traxor
Przedpłata - (P) - Gwarancja miejsca na turnieju
Rozpiska - (R)
1. Szaitis (P)
2. Szymu (P)
3. Zielony Skaven (P)
4. Wind_Sower (P)
5. Cezar (P)
6. Podwys (P)
7. Świerszczu (P)
8. Nebiros (P)
9. Łapamat (P)
10. Siemek (P)
11. Jarek (P)
12. Jeżus (P)
13. Gremlin (P)
14. Boja (P)
15. KacperP (P)
16. Syraf VC (P)
17. Bestia BoCh (P)
18. Rusek ID (P)
19. Futhus (P)
20. Laik (P)
21. Bobson (P)
22. Heptun (P)
23. Gabriel S. (P)
24. Marek G (P)
25. Mojżesz (P)
26. Żaba (P)
27. Pocisk (P)
28. Bober (P)
28. Guldur (P)
29. BigBossM (P)
30. WWsek(P)
31. Szamot (P)
32. Czopek (P)
33. Dravenlord (P)
34. Stone (P)
35. Malfoj (P)
36. Kaszalot (P)
37. Janek (Gruby) (P)
38. Klocek (P)
39. Olek84 (P)
40. Baton (P)
41. Tocz(P)
42. Stan (P)
43. PSz (P)
44. Krzemi (P)
45. PiotrekN (P)
46.
47.
48.
49.
50.
Lista chętnych bez przedpłaty:
1. Klocek
2. Bobson
3. Penzli
4. Kocoń
5. Marek B.
6.
7. Medzik
8. Szaitia
9. Szaitis
10. DeBelial
11. BOBER - ten bober
12. Jackie
13. Traxor
Ostatnio zmieniony 24 sie 2020, o 07:33 przez PAWLAK, łącznie zmieniany 60 razy.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr
- swierszcz48
- Powergamer Rozpiskowy
- Posty: 47
- Lokalizacja: Orando Wrocław
poszedł hajs pewnie będzie jutro na koncie
Salamandry - powinny się zjawić. Na razie dopisz mnie
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3