[Rawa Maz.] Rawskie Przepychanki vol.V 24,10,2020

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Re: [Rawa Maz.] Rawskie Przepychanki vol.V 24,10,2020

Post autor: Karbowy »

Na chwilę obecną powiat rawski nie jest w czerwonej strefie.
Turniej się odbywa.
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

I mam nadzieję, że się odbędzie mimo tych politycznych cyrków.

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

Tak, robimy mimo wszystko.
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Bardzo nam przykro ale nie damy rady przyjechać.
Żyraf Dajed Arecki

Yonash
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Yonash »

Panowie,
Na skutek wprowadzanie obostrzeń Ja i Grichalk niestety rezygnujemy.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3688
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Zaczyna się robić słabo bo nawet 10 osób teraz już nie ma :( Zastanówmy się czy dalej jest sens - ja 2h jazdy mam więc na luźne granie w piwnicy nie chce mi się tyle jechać.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Dajcie znać czy te 10 osób będzie, bo jeśli nie to rzeczywiście nie ma co jechać.
Trochę to smutne, że ludzie się wycofują z takich trywialnych powodów, że aż przykro to komentować.

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

Puki co jest 10 0sób, my jako organizatorzy na pewno będziemy, mam nadzieję że projekt wypali..
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Według prasy cały kraj jest jutro strefą czerwoną.
Oznacza to, ze spotkania rekreacyjne, niesłużbowe do 5 osób.
Prośba o potwierdzenie przez organizatora, ale wygląda na to, że turniej nie będzie miał sensu.
Obrazek

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Jesteście w stanie zweryfikować listę osób na ten turniej? Zakładam, że wszyscy lokalni będą - chodzi bardziej o przyjezdnych - jeśli będzie te 8-10 osób to ja przyjadę ale to dajcie znać jak to wygląda.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3688
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Guldur - właśnie miałem pisać - jak będzie 10 osób to ja na 100% przyjadę. Niby 2 h z Włocławka to nie dużo ale ... fajnie by było pograć w większym gronie.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

Na chwilę obecną, łącznie z miejscowymi jest 11 osób, zaraz zaktualizowałem listę. My - 4 szt, na pewno będziemy.
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

P.s. Od godziny 15,00 nie będę już na forum i nie będę miał możliwości odpowiadać, więc niech każdy sam roztrzgnie czy przyjeżdża czy nie. Mam nadzieję jednak, że będziecie... :lol2:
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Ted
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Ted »

Chyba z lahirem jesteśmy zmuszeni odpuścić. Wybaczcie zamieszanie

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Ja niestety zrezygnuję. Liczę, ze jak ta paranoja się skończy to będę mógł się zrehabilitować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3688
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

No to mamy już 10 (bo Ted jest dwa razy na liście) -3= 7 osób :( Słabo. No to chyba mamy odpowiedź, że COVID zabił nam turniej.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

A ja myślę że ludziom się "odechciało", pod takim pretekstem. Na turniej do chłopaków do Łodzi jakoś jedzie duża ekipa i raczej nikt się nie wykrusza. Po raz wtóry jestem robiony przez graczy w wała i w ostatnim momencie mówią że nie przyjadą, lub w ogóle nic nie dają znać. Dochodzę do wniosków że nie warto organizować spotkań, turniejów i ewentów związanych z T9A, bo jest to "chore". Bardzo żałuję że nie wycofaliśmy turnieju jak Ośmiornica ogłosiła swój dzień po nas, przynajmniej bym sobie na niego pojechał.
Generalnie jutro będę, bo może ktoś przyjedzie, to sobie pogramy, ale nie będę się już angażował tak bardzo jak do tej pory i organizował jakieś turnieje...
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3688
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Karbowy - no ja też tego nie rozumiem bo 2-3 tygodnie temu była lista rezerwowa. Oprócz Was 4 i powiedzmy mnie kto jeszcze został ? Ja mam 2 h jazdy do Was więc musisz mnie zrozumieć, że na turniej z 5 osobami średnio mi jest się wybierać samochodem samotnie.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Ja bardzo chciałem jechać. Niemniej to co dziś przeczytałem, co Ci debile z Wiejskiej zrobili... Szczerze mówiąc, uznałem ze nie warto jechać tyle drogi, żeby przepychać się z mundurowymi. Z własnego podwórka mam doświadczenie, ze zawsze jakiś życzliwy się znajdzie co zadzwoni, ze są tacy co się wirusa nie boją i trzeba ich spacyfikować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Karbowy pisze: 23 paź 2020, o 18:41 A ja myślę że ludziom się "odechciało", pod takim pretekstem. Na turniej do chłopaków do Łodzi jakoś jedzie duża ekipa i raczej nikt się nie wykrusza. Po raz wtóry jestem robiony przez graczy w wała i w ostatnim momencie mówią że nie przyjadą, lub w ogóle nic nie dają znać. Dochodzę do wniosków że nie warto organizować spotkań, turniejów i ewentów związanych z T9A, bo jest to "chore". Bardzo żałuję że nie wycofaliśmy turnieju jak Ośmiornica ogłosiła swój dzień po nas, przynajmniej bym sobie na niego pojechał.
Generalnie jutro będę, bo może ktoś przyjedzie, to sobie pogramy, ale nie będę się już angażował tak bardzo jak do tej pory i organizował jakieś turnieje...
Ja Wam kibicuje, szkoda że mam kawałem do Was bo chętnie bym się pojawił. Widzę że duże jest poparcie dla rządu wśród odpadających battlowców - szóstka z praworządności :)
Heptun pisze: 23 paź 2020, o 18:48 @Karbowy - no ja też tego nie rozumiem bo 2-3 tygodnie temu była lista rezerwowa. Oprócz Was 4 i powiedzmy mnie kto jeszcze został ? Ja mam 2 h jazdy do Was więc musisz mnie zrozumieć, że na turniej z 5 osobami średnio mi jest się wybierać samochodem samotnie.
Jasne że miło jak jest dużo osób ale jak dla mnie to miło by było jakby były 3 osoby oprócz mnie - żeby móc zagrać każdą bitwę z różnymi osobami
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ