[Warszawa i okolice] Pomysł na ligę weteranów 6000p

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa i okolice] Pomysł na ligę weteranów 6000p

Post autor: Glonojad »

Cześć,

Mam pomysł na ligę dla weteranów, niekoniecznie - rzeźników, ale koniecznie z nieco większymi kolekcjami. Z turniejami teraz różnie, ale po domach da się grać, a czasami także w sklepach. Dajcie znać, czy są chętni.

Założenia
- 6000 punktów na stronę
- bitwy co 3-4 tygodnie (można dla równego rachunku zrobić miesiąc)
- 4 rundy (bitwy).

Grand jest od 8000 więc zakładam, że na 6k zagramy na zasadach zwykłych.

Chętni? Opinie? Przy jednej grze na miesiąc myślę że także koledzy z bratnich Łodzi czy Lublina mogliby być zainteresowani?
Ostatnio zmieniony 2 mar 2021, o 20:55 przez Glonojad, łącznie zmieniany 1 raz.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: EmpGeX »

Pomysl na lige na duze pkt jak najbardziej fajny - chetnie bym pogral. Niemniej 4 tury to slabo - bitra sie w polowie skonczy. Jak grac to normalnie na 6. +1500 pkt nie oznacza ze automatycznie bedzie gralo sie 2x dluzej. Zamiast 3-4h bedzie 4-5h. Beda bogatsi bohaterowie i wieksze kolce, lub ciekawsze monstery.
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

EmpGeX pisze: 2 mar 2021, o 16:14 Pomysl na lige na duze pkt jak najbardziej fajny - chetnie bym pogral. Niemniej 4 tury to slabo - bitra sie w polowie skonczy. Jak grac to normalnie na 6. +1500 pkt nie oznacza ze automatycznie bedzie gralo sie 2x dluzej. Zamiast 3-4h bedzie 4-5h. Beda bogatsi bohaterowie i wieksze kolce, lub ciekawsze monstery.
Tu raczej chodziło o to że będą 4 bitwy w lidze;)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Fakt, niefortunnie użyłem słowa. Chodziło mi o 4 rundy, względnie kolejki :) już zmieniam.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ