[Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: [Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Post autor: Gasior »

Dancaarkiiel pisze: 21 lip 2021, o 17:51 Z ciekawości zerknąłem na Herford 2018, bo oczywiście nie uwierzyłem...
Obrazek

Ty no nie wiem xD
Dzieki. Czy dzwonek czy pendulum to szczegol ktorego nie pamietalem.
:twisted: always Vampire :twisted:

Król Słońca
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Król Słońca »

No właśnie wiesz dla mnie dzwonek a furmanka to inne modele i mają inne zasady ale taki wielki znawca zasad to pewnie dla ciebie to już nie jest takie ważne :D
I masz rację po śmierci fury Monki mogą skorzystać z Bannera of Relentless Company :*

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Zajebiste tłumaczenie mordo, zarówno te jak i z poprzedniego posta, aka śmieszne.
Obrazek

Awatar użytkownika
VonCream
Warzywo
Posty: 11

Post autor: VonCream »

Król Słońca pisze: 21 lip 2021, o 18:13 No właśnie wiesz dla mnie dzwonek a furmanka to inne modele i mają inne zasady ale taki wielki znawca zasad to pewnie dla ciebie to już nie jest takie ważne :D
I masz rację po śmierci fury Monki mogą skorzystać z Bannera of Relentless Company :*
Spoko możemy sie rozejść, było wałowane na dzwonie, a nie na furmanie. Nie ma żadnego problemu. Tfu
Obrazek

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Król Słońca pisze: 21 lip 2021, o 18:13 No właśnie wiesz dla mnie dzwonek a furmanka to inne modele i mają inne zasady ale taki wielki znawca zasad to pewnie dla ciebie to już nie jest takie ważne :D
I masz rację po śmierci fury Monki mogą skorzystać z Bannera of Relentless Company :*
Jak zlapiesz zlodzieja na goracym uczynku a ten mowi, ze to nie jego reka.
Panie o co chodzi ?


Edit : poszukuje kontaktu do Adama z teamu ziemniak krol warzyw

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Forum żyje. =D> dla tych co o to dbają. Kocham Was wszystkich mordeczki.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Cześć!
Parę ogłoszeń. Warto doczytać do końca!

1. Dziękuję za pomoc w organizacji klubowiczom i tym spoza klubu. Ted, Wojtuś, Poro, Ed, Cotau, Ripley i inni - wiedzcie, że nawet jak teraz nie wymienię wszystkich z nicka to pamiętam i doceniam każdą pomoc czy to w blatowaniu, terenach, sprzątaniu, modelarce czy sędziowaniu.

2. Wszystkim dziękuję za liczne przybycie, super atmosferę, zasady oczywiste, wszystkie dobre rady, zrozumienie i zaufanie.

3. Zostało sporo rzeczy znalezionych. Spośród tych co ktoś może jednak chciałby odebrać: kurtka, duża kostka, miarki, zestaw z wtc któregoś, wydrukowane armybooki, zasady itd. Proszę się odezwać jak widzicie, że czegoś wam brakuje w ogólności to dogadamy szczegóły. To Wy piszecie czego wam brakuje, ja sprawdzam co jest, w drugą stronę za dużo tego.

4. Wiem, że było zamieszanie z grillem - kolacją w sobotę. Jeśli jedliście i nie opłaciliście to proszę o wpłatę 40 pln na konto podane w pierwszym poście. (Ci co mieli wykupiony pakiet - opłacili).

5. Parę osób zgłaszało, że za piwo zapłacą w "inny sposób". Doceniam dobrą pamięć. Przypominam cennik to było 5 pln za piwo, numer konta znany.

6. Zdjęcia jakieś się pojawią. Jak wrzucacie na fb własne proszę o tagowanie fanpejdża klubu, dziękuję :)

7. wyniki z uwzględnieniem punktów za zgłoszenia, rozpiski itd opublikuję i wyślę do ligi najpewniej w okolicach weekendu.

8. Dostaliśmy sporo nagród od sponsorów które zostaną rozdysponowane podczas następnego mastera z naszej strony. Dla każdego kto doczytał aż tutaj: Mamy kod promocyjny dla każdego uczestnika do minifaktury na 10% rabatu: MACKI2021

Dziękuję za uwagę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

Takie głupie pytanie, czy ma ktoś pomysł jak do moich zatok dostały się trociny? Piąty dzień kicham drobinkami drewna, a nawet nie znam używek na takiej bazie...

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Trojek pisze: 23 lip 2021, o 17:17 Takie głupie pytanie, czy ma ktoś pomysł jak do moich zatok dostały się trociny? Piąty dzień kicham drobinkami drewna, a nawet nie znam używek na takiej bazie...
Może grałeś z sylvanami?

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

To nie trociny tylko zioła śródziemnomorskie
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Shakin' Dudi pisze: 21 lip 2021, o 21:06
Król Słońca pisze: 21 lip 2021, o 18:13 No właśnie wiesz dla mnie dzwonek a furmanka to inne modele i mają inne zasady ale taki wielki znawca zasad to pewnie dla ciebie to już nie jest takie ważne :D
I masz rację po śmierci fury Monki mogą skorzystać z Bannera of Relentless Company :*
Jak zlapiesz zlodzieja na goracym uczynku a ten mowi, ze to nie jego reka.
Panie o co chodzi ?


Edit : poszukuje kontaktu do Adama z teamu ziemniak krol warzyw
Dudi,
Oddaj czołg


Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

wrzucicie wyniki do ligi?

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3688
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Slivku - nadal wyników z tego mastera brak w lidze :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

i dobrze ^^ :D
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Wyniki jakiś czas temu wysłane. Nie wiem kiedy ranking zostanie zaktualizowany.
Obrazek

ODPOWIEDZ