[Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Re: [Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Post autor: Manfred »

Trojek pisze: 20 lip 2021, o 18:22
Dancaarkiiel pisze: 20 lip 2021, o 18:11

@Trojek
25mm okrągła dla maluszka, 60mm dla dużego chłopca :'-)
To tylko ja mam w AB, że 20x20?
Chyba tak ;)

https://www.the-ninth-age.com/community ... mple-page/

pobieraj stad zawsze

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Dancaarkiiel pisze: 20 lip 2021, o 18:11 @Hoops
Błagam, powiedz że żartujesz xD
Brzmisz jakby Cię tam nawet nie było, kompletnie nie czaisz sytuacji i jak to w ogóle wyglądało (pro tip: nie podczas bitwy) ani naszego klubu i po co jeździmy na mastery (na pewno nie po punkciki, pozdro dla kumatych), ten tekst o prawie to już w ogóle jazda bez trzymanki xDD
Nie no stary wciąż. Płaczecie na forum nic z tym nie robicie na żywo ja kręcę bekę :D
Uwierz mi że temat wałowania wraca na bp jak bumerang od ponad dziesięciu lat, a rozwiązania jak nie było tak nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Ciekawe co miał zrobić jak większość tego gówna wyszła już po masterze jak gadaliśmy o szczurach i ktoś zajrzał do booka, później do rozpy. Ciekawe dlaczego nic się nie zmienia, jak połowa ludzi jeszcze najeżdża na gościa że w ogóle dał się zwałować xD
Myślałem, że od takich akcji jest sędzia lub ewentualnie org. No cóż, tyle właśnie wiesz xDDD

GL HF
Obrazek

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Hoops pisze: 20 lip 2021, o 18:39
Dancaarkiiel pisze: 20 lip 2021, o 18:11 @Hoops
Błagam, powiedz że żartujesz xD
Brzmisz jakby Cię tam nawet nie było, kompletnie nie czaisz sytuacji i jak to w ogóle wyglądało (pro tip: nie podczas bitwy) ani naszego klubu i po co jeździmy na mastery (na pewno nie po punkciki, pozdro dla kumatych), ten tekst o prawie to już w ogóle jazda bez trzymanki xDD
Nie no stary wciąż. Płaczecie na forum nic z tym nie robicie na żywo ja kręcę bekę :D
Uwierz mi że temat wałowania wraca na bp jak bumerang od ponad dziesięciu lat, a rozwiązania jak nie było tak nie ma.
Twierdzisz, że lepszym rozwiązaniem byłoby obić spuchlaka pięściami, żeby mógł zrobić z siebie ofiarę? Cmon bruh ...
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Nic nie wiem. Nie znam takich sytuacji nie znam człowieka gram od wczoraj.
I nie nie twierdzę że to byłoby lepsze rozwiązanie. Wy ludki nie ogarniacie rozwiązania ja próbuję wam coś podrzucić wy nie kleicie żartu ja kręcę drame dalej.
Obrazek

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Gasior pisze: 20 lip 2021, o 14:38 Byłem w Herford i wiem również że jak ktoś Solowi zwrócił uwagę w bitwie, że sztandar z potrójnym ruchem nie działa na oddział w którym jest dzwonek, to nie omieszkał tej niewiedzy wykorzystać w następnej bitwie :).
Krasomówca wspaniały, wałkarz doskonały. W dyby i do lochu.
ale patola xD

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Dziękuję wszystkim, a w szczególności organizatorom, Furionowi i Jankowi oraz przeciwnikom za super turniej.
Pierwszy raz w Łodzi. Na pewno nie ostatni.

Nawiązując do trwającej dyskusji:
Commander of the Terracotta Army
"Non-Flying models in the army with Underground Ambush and/or Light Troops lose these Model Rules (and
cannot gain them in any way)."

Myślę, że zainteresowani zrozumieją o co chodzi. Ja w każdym bądź razie naprawdę nie mam czasu czytać wszystkich zmian we wszystkich bookach i liczę, że przeciwnik zna "swoje" zasady lepiej i je stosuje ;)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Tak wlasnie gralem. 1 fast zaszarzowal w 1 turze. Drugi umarl jako odginaczka ruszajac sie 16 marszu bez reformow z wheelem. Caly turniej nikogo na tym nie zwalowalem bo nie jestem solo ;) .

Nie mowilem ci o tym aspekcie ani o kilku innych regulach terakoty czy po prostu ud (np czego nie moge brac do rozpy).

Za to ty kolego dziwnie rzucales ta kostka na 6 plus save ;) . 6 savow na 6 zdanych kostka ktora sie slabo turlala.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2021, o 19:18 przez Shakin' Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Hoops pisze: 20 lip 2021, o 19:04 Nic nie wiem. Nie znam takich sytuacji nie znam człowieka gram od wczoraj.
I nie nie twierdzę że to byłoby lepsze rozwiązanie. Wy ludki nie ogarniacie rozwiązania ja próbuję wam coś podrzucić wy nie kleicie żartu ja kręcę drame dalej.
Obrazek
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

Manfred pisze: 20 lip 2021, o 18:25
Trojek pisze: 20 lip 2021, o 18:22
Dancaarkiiel pisze: 20 lip 2021, o 18:11

@Trojek
25mm okrągła dla maluszka, 60mm dla dużego chłopca :'-)
To tylko ja mam w AB, że 20x20?
Chyba tak ;)

https://www.the-ninth-age.com/community ... mple-page/

pobieraj stad zawsze
Dziękuję 😘

Miałem nieaktualny AB a Wy o jakieś pierdoły się kłócicie 🤣

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Ta dyskusja o oszustwach to jakiś wyższy poziom patologii - jasne możesz nie dać się oszukać jak będziesz ciągle czujny i będziesz wszystko sprawdzał co nie zmienia faktu że nawet jak nie jesteś czujny to winny jest tylko oszust.

Ja na pewno bym nie płakał jak za wałki ludzie by wylatywali z turniejów.

kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Też mnie nie było więc wsadzę swoje 2zł

Już widzę te nagłówki na pudelku

"Sensacja! Organizator mastera w Łodzi przyzwala na wałowanie podczas swojego turnieju i zaleca załatwienie sprawy "za garażami"."

"Król słońce boski solo znowu został oblany wiadrem gówna i jak zwykle wychodzi czysty jak łza"

"Szczecin leci w chuja i płacze po turnieju bo nie zna zasad i nie umie "za garażami" ogólnie pewnie za mało paprykarzu zjedli przed turniejem"

"W sprawie mastera w Łodzi miał się wypowiedzieć Andrzej ale nadal ma bana"
Początek nowej Ery

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Dobra, wszystko ustalone, jak ktoś będzie wałować to jest walony na dziurę przez 15 małp.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Lista Ligowa go nienawidzi, znalazł sposób na czystą grę! Dowiedz się jaki :
jawor pisze: 21 lip 2021, o 11:41 Dobra, wszystko ustalone, jak ktoś będzie wałować to jest walony na dziurę przez 15 małp.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

(dziwnym trafem zawsze na swoją korzyść, niesamowita sprawa, dziwne nie?)
pomyśl, czy byłby królem słońce gdyby mylił się na cudzą korzyść ? :lol2:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Kalesoner pisze: 20 lip 2021, o 15:52 Mnie też Szaitis prawie przekonał, że Solo nie wałuje na międzynarodowych turniejach (jakby to była jakaś różnica, gdzie wałuje). Prawie, bo Solo sam z dumą przedstawił jak wałował gracza (graczy?) na ETC w pamiętnym wywiadzie z Młotkowego. :D
A mi mówił, że nie wałował :) No zobacz, mnie też oszukał :(

Król Słońca
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Król Słońca »

Złe mierzenia zasięgu to tam chuj, cohort coordination na slejvach w cc który ma znaczenie też chuj, nowy book co nie? Cold blood i bsb poza generałem ta sama liga. Obsidian rocka jednak nie było w rozpie też chuj, wiadomo pomyłki w ab się zdarzają, jesteśmy ludźmi. Ale na przykład zapominanie o losowaniu hitów w szczurach to już nie wiem jak skomentować, pewnie mało szczurami grasz i tak jakoś wyszło, jasne. Albo wystawienie 3 tunnel markerów kiedy w rozpie masz cały jebany jeden to już prawdziwy omega play. Serio nie radzisz sobie w te gierkę grać normalnie to legit po prostu nie graj, albo przynajmniej nie ze mną.
Ciara wiem że Cie to boli i masz rację, kodeks jest nowy, a przez ostatnie półtora roku grałem DoC, pomyłki w AB niestety się zdarzają sam nie zaznaczyłem 2 tuneli na slavach mając gościa z mapą za 140 pkt żeby móc przesuwać tunele i wysadzać je, dodatkowo z tobą wysadziłem tylko 1 tunel i nie teleportowałem Legionistów.
Mr to również błąd w klikaniu ale na turnieju ani razu go nie użyłem wiec wielki wałkarz powrócił. Ja natomiast też mam zastrzeżenia do gry Twój brat/kumpel miał gówno na głowie wszyscy byliście porobieni jak na odpuście w Mielnie a na koniec w 5 graliście na 1 Bobra. Też chciałbym żebyście zmienili system ale marzenia się nie spełniają.
"Koń jaki jest, każdy widzi"
Dziękuje Jarku że zauważyłeś, dobry koń nawet bo błocie pojedzie.
Jestem przerażony prowadzoną przez co niektórych narracją pod tytułem "naucz się zasad, to inni cię nie będą oszukiwać, jak ich nie znasz to twoja wina" xD Liczba zasad, statystyk i ich kombinacji jest tak duża, że nikt jej nie pamięta w całości, w związku z tym, w środowisku musi być wysoki poziom zaufania. To co piszecie jest niedopuszczalne, a patologiczne zachowania należy tępić z całą surowością u podstawy.

Przyjeżdżamy kultywować szlachetne hobby tolkienowskie (#pdk) po roku pandemii i kurwa nie zmienia się nic, dalej frustraci z mikropenisami 0.5 cala, muszą podbijać swoje ego osiągając po trupach najlepsze wyniki w starciach plastikowych modeli opartych na losowych rzutach kostkami .... bruh. To są dopiero ludzie których życia nie mają emocji, jak tutaj pisał z fejk konta krul sedesów.

Jeśli ktoś faktycznie resztę życia ogarnia według takiej krzywej moralności i logiki to jebać go i jego ekipę.
Ty jesteś przerażony ? Twój poziom agresji jest porównywalny do tych cali i podbija ego czy co bo już nie kumam, i jeszcze te homoseksualne zapędy do moich kolegów z drużyny, szanuje twoje poglądy ale nie popieram ich.
Siema Marek!
Byłem w Herford i wiem również że jak ktoś Solowi zwrócił uwagę w bitwie, że sztandar z potrójnym ruchem nie działa na oddział w którym jest dzwonek, to nie omieszkał tej niewiedzy wykorzystać w następnej bitwie :).
Krasomówca wspaniały, wałkarz doskonały. W dyby i do lochu.
Dziękuje za miłe słowa ale powiedz mi dlaczego kłamiesz na mój temat ? byłem 2 razy na herford i ani razu nie grałem na dzwonie, brzydko tak szkalować, osobiście Ci wybaczam rozumiem że chciałeś przez chwile na nowo zaistnieć i ogrzać się w blasku słońca, udało Ci się :) piona i do nastepnego.
A mi mówił, że nie wałował :) No zobacz, mnie też oszukał :(
Oszusta nie oszukasz ;)

Panowie ze Szczecina ja rozumiem że szukacie nowego mesjasza a gówno spływa wam po czołach, ja nie mam zamiaru dać się ukrzyżować z powodu gry w ludziki, macie racje miałem błędy z rozpisce oraz nie znałem zasad nowej armii którą grałem 2 razy przed turniejem, pomimo tego zachęcam do zluzowania pośladów bo pisanie w takim tonie jest lekko ujmując żenujące i wiem że jesteście od nas z 10 lat młodsi i też przeżywałem wiek dojrzewania ale proszę was przestańcie się ośmieszać.
Jeszcze raz przepraszam Cie Ciara za słabą gre z mojej strony jesteś równy gość nie ma sensu się spinać.
Oczywiście oddaje się do dyspozycji sędziego jeżeli uważa że powinienem oddać walkowerem bitwę z Ciarą lub inne bitwy gdzie tak fatalnie się ze mną grało, to chylę czoło aby posypać głowę popiołem.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

tl dr
Obrazek

Awatar użytkownika
Łaki
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Łaki »

Szaitis pisze:
Graty dla Szczecina za taką ekipę ! Wnosicie nową energię do naszego hobby !
PAWLAK pisze:
Przeciwnikom ukłony za wymagające bitwy, Waleniom, Młodej ośmiornicy, Lublinowi. Oparą Absurdu i Animosity goblin level one.
Cuendae pisze:
Szczecin- też sorki za bycie kutasem i wkurwianie Was mimo, że nam tak pomogliście
Romek pisze:
Przede wszystkim dzięki dla Animosity za przygarniecie najemnika i za super atmosferę. Jesteście wielcy.
Rilam pisze:
Wielkie pozdro dla ziomeczków z Szczecina. Macie chłopaki tyle pozytywnej energii, że głowa mała a do tego fajnie gracie i pamiętacie zasady swoich armii. Jak to robicie?
Król Stolca pisze:
Ja natomiast też mam zastrzeżenia do gry Twój brat/kumpel miał gówno na głowie wszyscy byliście porobieni jak na odpuście w Mielnie a na koniec w 5 graliście na 1 Bobra. Też chciałbym żebyście zmienili system ale marzenia się nie spełniają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Z ciekawości zerknąłem na Herford 2018, bo oczywiście nie uwierzyłem...
Obrazek

Ty no nie wiem xD
Obrazek

ODPOWIEDZ