[Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: [Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Post autor: Wojtuś »

Jak komuś sie odechciało jechać, to mnie się zachciało i mogę zastąpić.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Weźcie pekiel hajsy i kesz bo terminal na miejscu nie bangla
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Pairingi na tourneykeeperze. O innej godzinie nie można było. Więcej tu nie będę wklejał bo każdy może sobie tam śledzić live co się dzieje: https://tourneykeeper.net/Team/TKTeampa ... px?id=3554
Walenie, Croissanty, Rogaty Szczur i kto tam jeszcze - proszę o ogarnięcie się w kwestii graczy w drużynach - sprawdzić czy są dobrzy, dołączyć do turnieju tych co trzeba i napisać kto za kogo jak krowie na rowie to zamienię.

1
Mamy więcej macek niż punktów
Animosity 1: Dzieci i Dzieci
2
Octopussy
Animosity 2 "Pierworodni Zwyrola"
3
Underdogs - Kurczak
Earthshaker Legionowo
4
Szybki Szpil
Cobra Kai Betonowy Krąg
5
Animosity 7 Zasady Oczywiste
Czarne Wrony 1
6
Ordin 2
Rogaty Szczur: A***** zbawca
7
Cobra Kai: Strike Hard
JH3
8
Ordin
Miscast 2
9
Czas na orando
Biały Szkwał
10
Rogaty Szczur: Lodołamacze
Salamandra Włocławek
11
Twardy Jak Obelisk
Ziemniak Król Warzyw!
12
Underdogs - Pierwsi z kurczaka
Croissanty
13
Orando Wrocław: Combaty w drugiej turze
Opary Absurdu
14
Miscast 1
Animosity 3 Level One Goblins
15
Siedlisko Trolli
Rogaty Szczur: O***** wichrzyciele
16
Schwarze Pferd
Walenie
Obrazek

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

Szybkie pytanko. Ma ktoś pożyczyć 5tke ellyrianow ? Płace w browarze

Awatar użytkownika
sernikwystygl
Wałkarz
Posty: 74
Lokalizacja: 51° 13' 14" N; 22° 42' 5" E

Post autor: sernikwystygl »

Potrzeba 8 piesków płacę w złotej pianie :) . Ktoś z lokalsów poratuje my już w drodze

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3133
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Nic się nie dzieje w czasie bitew, czy nikt już nie ma sił napisać kilku słów relacji? ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Pairingi na czwartą
1
Rogaty Szczur: A***** zbawca
Animosity 3 Level One Goblins
2
JH3
Ordin
3
Schwarze Pferd
Opary Absurdu
4
Octopussy
Orando Wrocław: Combaty w drugiej turze
5
Underdogs - Pierwsi z kurczaka
Twardy Jak Obelisk
6
Cobra Kai Betonowy Krąg
Underdogs - Kurczak
7
Miscast 1
Szybki Szpil
8
Rogaty Szczur: Lodołamacze
Animosity 7 Zasady Oczywiste
9
Animosity 2 "Pierworodni Zwyrola"
Walenie
10
Czarne Wrony 1
Miscast 2
11
Salamandra Włocławek
Earthshaker Legionowo
12
Rogaty Szczur: O***** wichrzyciele
Czas na orando
13
Biały Szkwał
Mamy więcej macek niż punktów
14
Cobra Kai: Strike Hard
Ziemniak Król Warzyw!
15
Animosity 1: Dzieci i Dzieci
Siedlisko Trolli
16
Ordin 2
Croissanty
Obrazek

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Schwarze Pferd czarnym koniem Macek!
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dzięki za fajną imprezę. Turniej bardzo przyjemny. Fajnie było spotkać dawno nie widzianych ludzi, pociesznie było się przekonać, że pewni ludzie dalej nie mają czasu czytać zasad własnej armii i usilnie mylą się na swoją korzyść. Oczywiście miałem farta i nie grałem z tym osobnikiem, ale niesmak pozostał.

Dzięki dla orgów, dzięki dla przeciwników za bezspinowe bitwy, a Dibo to straszna koza że jednak nie przyjechał.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Dzięki za turniej. Było mega.

Wielkie podziękowania dla moich przeciwników. Pozdrowienia dla generałów którzy mieli w armii green knighta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

panterq pisze: 18 lip 2021, o 16:08 ...a Dibo to straszna koza że jednak nie przyjechał.
Wiem, przepraszam PanterQ, już nawet rozpiske miałem zgłoszoną. Los tak chciał. Obiecuję poprawę. Może pod Warszawą...
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzięki za turniej, było super! Dzięki za bardzo przyjemne bitewki. Piękne hobby :).
p.s. mam czyjś czerwony znacznik widoku, czy ktoś nie zgubił?
Ostatnio zmieniony 18 lip 2021, o 20:43 przez Marek G, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Turniej petarda.

Prosba o wyniki z uwzglednieniem zasad z opisu turnieju: bitwy, malowanie, zlgoszenia etc

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Dziena za świetny turniej! Po takiej przerwie to cudowne zagrać na dużym turze <3
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Dzięki za turniej - brawo dla mackowej Ekipy !!!

Miejsce i nasza ekipa dopisały (najemnik się sprawdził w 100%). Grill z kapitanem oraz hotel są wypasione (my chyba jakiś apartament dostaliśmy :))!!!
Drużyna pocisnęła oczywiście z dużym fartem na mega historyczny wynik - dzięki Panterq i synek :)

Wrócimy tu za rok, a może na już jesieni na pewno. Do następnego !!!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Było w pytę.
Dzięki Ośmiornica za turniej. Ślivek i cała ośmiornica brawo za organizację. Przeciwnikom ukłony za wymagające bitwy, Waleniom, Młodej ośmiornicy, Lublinowi. Oparą Absurdu i Animosity goblin level one.
PS dla wtajemniczonych. Niektóre kluby muszą bardziej pilnować swoich kolegów, bo nie lubię jak ktoś przeszkadza mi w spaniu :twisted:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Tak to już wiem..

Ogólnie chciałem bardzo przeprosić za to co się stało, doprowadziłem się do stanu, w którym nigdy nie powinienem być.
Wiem, że wtedy potrafię być strasznym kutafonem i wychodzi wszystko co najgorsze.

Ogólnie nic nie pamiętam, ale słyszałem już opowieści, tak więc przepraszam za moje zachowanie i za całą akcję, normalnie taki nie jestem

Ślivek- przepraszam, że narobiłem Ci kłopotu jako organizatorowi
Szczecin- też sorki za bycie kutasem i wkurwianie Was mimo, że nam tak pomogliście

Awatar użytkownika
Edomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Edomir »

Dziękuję za super turniej mordeczki! Super było się spotkać i pograć na masterze po tak długiej przerwie. Do zobaczenia na Kozackim ;)
"Fight you? I think not. Can you not see what I hold in my hand? Don't you recognise your own beating heart?"

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Cuendae pisze: 19 lip 2021, o 09:00 Tak to już wiem..

Ogólnie chciałem bardzo przeprosić za to co się stało, doprowadziłem się do stanu, w którym nigdy nie powinienem być.
Wiem, że wtedy potrafię być strasznym kutafonem i wychodzi wszystko co najgorsze.

Ogólnie nic nie pamiętam, ale słyszałem już opowieści, tak więc przepraszam za moje zachowanie i za całą akcję, normalnie taki nie jestem

Ślivek- przepraszam, że narobiłem Ci kłopotu jako organizatorowi
Szczecin- też sorki za bycie kutasem i wkurwianie Was mimo, że nam tak pomogliście
Ty sie nie przejmuj, po Ordinie nie spodziewalismy sie niczego innego…
Bylo super, dzieki chlopaki.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Master master i po masterze. Największe podziękowania dla chłopaków z Macek za organizację mastera. Momenty kiedy moje suche, spękane usta spróbowały płynów alkoholowych w warunkach masterowych, kiedy moje drżące ręce sięgały po żółte, papieskie kości do ważnego rzutu, oczekiwanie na wyniki chłopaków z klubu, znajome twarze z innych klubów to momenty w których chciało mi się płakać z radości. Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję że zobaczymy się w tym roku jeszcze raz, tym razem na prawilnym formacie parówki, moim ulubionym. :)

Serdeczne pozdrowienia również dla moich oponentów, Rilama i jego paladyna który z pomocą napoju magicznego od druida imieniem Panasonicmix był niezniszczalny, Shina, najfajnieszego ziomka z Ordinu, Rogatego i łysego rycerza, miałeś farta w opór, następnym razem Cię dorwę ;) i ekipy Pawlaka, strzałeczka dla wszystkich oprócz Sola.

Trochę lipa że dopiero teraz na forum wysrywam moje żale ale jeszcze po sprawdzeniu rozpy Sola okazało się że było tego więcej więc po prostu się wkurwiłem, pierwszy raz w życiu w tym systemie i muszę to zrobić. Pierdol się Solo, na prawdę grube wały wciskałeś które miały duży wpływ na bitwę, po prostu ręce opadają. Słyszałem z opowieści jaki to jest zawodnik i najwidoczniej zawierają one ziarno prawdy. Jak nie dajesz rady się powstrzymywać od oszukiwania albo, nie daj boże, nie ogarniasz swojej armii (dziwnym trafem zawsze na swoją korzyść, niesamowita sprawa, dziwne nie?) to może przerzuć się na inny system? Nie pozdrawiam i współczuję innym przeciwnikom króla słońce. Nie wiem czy zostaną wyciągnięte jakikolwiek konsekwencje, nie wiem nawet czy cokolwiek by dały ani czy nie jest za późno no ale to w sumie zostawiam w mocy Śliwka jako orga tura.
Obrazek

ODPOWIEDZ