[Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Re: [Łódź] 17.07-18.07 drużynówka 3x4500

Post autor: EveR »

Jak żyć będąc parówą?
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

yedee
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Ciara pisze: 19 lip 2021, o 10:57 Master master i po masterze. Największe podziękowania dla chłopaków z Macek za organizację mastera. Momenty kiedy moje suche, spękane usta spróbowały płynów alkoholowych w warunkach masterowych, kiedy moje drżące ręce sięgały po żółte, papieskie kości do ważnego rzutu, oczekiwanie na wyniki chłopaków z klubu, znajome twarze z innych klubów to momenty w których chciało mi się płakać z radości. Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję że zobaczymy się w tym roku jeszcze raz, tym razem na prawilnym formacie parówki, moim ulubionym. :)

Serdeczne pozdrowienia również dla moich oponentów, Rilama i jego paladyna który z pomocą napoju magicznego od druida imieniem Panasonicmix był niezniszczalny, Shina, najfajnieszego ziomka z Ordinu, Rogatego i łysego rycerza, miałeś farta w opór, następnym razem Cię dorwę ;) i ekipy Pawlaka, strzałeczka dla wszystkich oprócz Sola.

Trochę lipa że dopiero teraz na forum wysrywam moje żale ale jeszcze po sprawdzeniu rozpy Sola okazało się że było tego więcej więc po prostu się wkurwiłem, pierwszy raz w życiu w tym systemie i muszę to zrobić. Pierdol się Solo, na prawdę grube wały wciskałeś które miały duży wpływ na bitwę, po prostu ręce opadają. Słyszałem z opowieści jaki to jest zawodnik i najwidoczniej zawierają one ziarno prawdy. Jak nie dajesz rady się powstrzymywać od oszukiwania albo, nie daj boże, nie ogarniasz swojej armii (dziwnym trafem zawsze na swoją korzyść, niesamowita sprawa, dziwne nie?) to może przerzuć się na inny system? Nie pozdrawiam i współczuję innym przeciwnikom króla słońce. Nie wiem czy zostaną wyciągnięte jakikolwiek konsekwencje, nie wiem nawet czy cokolwiek by dały ani czy nie jest za późno no ale to w sumie zostawiam w mocy Śliwka jako orga tura.
Podpisuję się pod powyższym. Jebać leszczy, którzy oszukują w ludziki - jesteście żałośni!

Poza tym naprawdę świetnie zorganizowana imprezka, będzie co wspominać (pozdro Kamszot ;*). Do zobaczenia na kolejnych turach!

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Czekam na odpowiedź Elthariona, dobre imię boskiego Krula jest publicznie szargane, to przecież być nie może!
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Uderz w stół a odezwie się Elt... Czy coś takiego :roll:
Rok mnie nie ma, 1 master i już mi króla szkalują. Nie ma wam wstyd co? Serio jakiś poziom moglibyście reprezentować. Żenada. :|
Gramy w grę z pizdyrionem zasad specjalnych i co nowy ab to nowe. Trzeba nie mieć życia jak ja by to wszystko ogarniać, a gorące z miłości króla ogarnia wszystkich więc wiadomo że starości nie radość można pojebac to i owo.
Człowiek se jedzie pograć w pacynki przyjeżdża do domu i go wyzywają od oszustów. Jak znam życie to książę demonów nawet nie wie o co chodzi!
Także przemyślcie sprawę, douczcie się zasad i przestańcie mi króla szkalować na forum.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Król Słońca
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Król Słońca »

Ciara nie wiem o jakich walkach mówisz, ja natomiast pozdrawiam Cię czule, bitwa była dobra grało się super, po za tym ze obraziliscie wszystkie wartości chrześcijańskie kośćmi z papierzem Polakiem .
To prawda ze popełniłem kilka błędów ponieważ book jest nowy ale wszystkie weryfikowaliśmy na bierząco. Ta gra to również nauka i oboje nauczyliśmy się czegoś nowego.
Jeżeli cierpisz z tego powodu to szczerze przepraszam, wiedział byś gdybym chciał celowo zadać Ci ból.
Panter nie wiem skąd w Tobie tyle złej krwi czy zrobiłem Ci coś złego ? Czy jesteś jednym z powielaczy słów które hańbią każde usta przez które przejdą .
Pozdrawiam was dziękuje za wspaniała imprezę 🥰😍🥰

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Złe mierzenia zasięgu to tam chuj, cohort coordination na slejvach w cc który ma znaczenie też chuj, nowy book co nie? Cold blood i bsb poza generałem ta sama liga. Obsidian rocka jednak nie było w rozpie też chuj, wiadomo pomyłki w ab się zdarzają, jesteśmy ludźmi. Ale na przykład zapominanie o losowaniu hitów w szczurach to już nie wiem jak skomentować, pewnie mało szczurami grasz i tak jakoś wyszło, jasne. Albo wystawienie 3 tunnel markerów kiedy w rozpie masz cały jebany jeden to już prawdziwy omega play. Serio nie radzisz sobie w te gierkę grać normalnie to legit po prostu nie graj, albo przynajmniej nie ze mną.

W sumie nie liczyłem na normalną odpowiedź, spodziewałem się jakiegoś gównianego wyparcia, śmieszki i w sumie nic się nie stało, takie życie. Trolowanka Elthariona to już nie skomentuję bo szkoda życia na to. Liczę może jednak na to że wałkarze w tym hobby zaczną bym gnębieni, karniaki, bany, egzekucja za garażami, cokolwiek byleby takich zagrywek nie puszczać płazem i były jakieś konsekwencje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie! To by było bez sensu!
Po za tym ja dementuje plotki by król kiedykolwiek kogoś zwalowal :) to wszystko były niewinne pomyłki. Trochę empatii Ciara :| Już nie mówiąc o tym że jak ty to sobię niby wyobrażasz? Król jest jeden. Pionki takie jak Andrzej to inna liga ale król!? Czy ty do reszty chcesz wykończyć 9th na górnym Śląsku? Czy w ogóle jesteś sabotażysta z AoSa i chcesz wykończyć stopniowo 9th w całej Polsce!?
Oj oj, niby katolik ,kości z papieżem, a zero reprezentowanych chrześcijańskich wartości. Odrazu domniemanie złej woli. Są w ogóle jakieś materiały dowodowe? Film zdjęcie? Świadkowie!?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

"Koń jaki jest, każdy widzi"

Bardzo fajny turniej. Dobrze się bawiłem, trochę wódki wypiłem, dużo rozmawiałem i coś tam nawet ugrałem. Pozdrowienia dla każdej mordki, z którą udało mi się zamienić choćby parę zdań. Cieszy mnie niezmiernie, że jeszcze tylu z nas potrafi się zebrać w jednym miejscu, żeby ponaparzać w pacynki.

Do zobaczenia w wwa :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Już się bałem że nie będzie dramy....
Obrazek

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Zajebisty turniej, super było znów poczuć atmosferę mastera i zobaczyć tyle znajomych twarzy.

Wielkie pozdro dla ziomeczków z Szczecina. Macie chłopaki tyle pozytywnej energii, że głowa mała a do tego fajnie gracie i pamiętacie zasady swoich armii. Jak to robicie?

Pozdrowienia też dla Szybkiego Szpila, w bitwie z naszym ziomkiem też widziałem 3 rozstawione tunel markery. Karma wróciła, bo podobno nic nie chciało z nich wyjść. Może wydrukujcie Królowi podręcznik o zakreślcie zasady, o których ma pamiętać.

Pozdro też dla Tutajca, z którym green knight tak skutecznie udawał drzewo, że treeman za grosz nie mógł go trafić.

No i oczywiście pozdrowienia dla całej hordy z północy jestem szczęśliwy, że udało nam się zgromadzić aż 4 składy.

Do zobaczenia w Warszawie

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Manfred mowil ze Solo go nie oszukiwal i razem sie smiali z tych co sie dali oszukac ;)

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1643
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Dajcie jakieś foty dla tych co nie mogli zajrzeć
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Dante2021
Plewa
Posty: 6

Post autor: Dante2021 »

Fajna organizacja i fajny turniej. Dziękuje za organizację było bardzo miło i miałem fajne gry :) nawet takie szalone niektóre były że szok. Trudno się wskakuje w nową armię w tej grze. Niemniej jednak 3 gry wygrane.

Tak to jest jak się robi rozpiskę na dzień przed turniejem. Mnie parę osób wcisnęło wałka, albo coś źle powiedziało w tym sędzia XD. Nie płaczę na tym, kurwa jakiś typ mnie uderzył gdy sędzia stał obok. Olaboga 3 markery, użyjcie mózgu to ewidentnie wynika z pomyłki w armybuilderze. Nie trudno akurat się z tym pomylić jak ktoś ci mówi, że slavey dają te znaczniki. W tym i ja mu to powiedziałem. Dajcie se siana. Skoro można kogoś uderzyć bez konsekwencji na turnieju i się o to nie obrazić to może i wy powinniście zluzować majty.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Solo nie rób fejk kont xD
Obrazek

Dante2021
Plewa
Posty: 6

Post autor: Dante2021 »

Dancaarkiiel pisze: 19 lip 2021, o 16:46 Solo nie rób fejk kont xD
Specjalnie założyłem konto typie, nie bądź dziecinny :lol2:

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Wyniki per armia z uwglednieniem osob, ktore nie podaly nazwy armi w TK

EoS 12,9
KoE 11,6
SE 11,3
ID 11,3
VC 10,9
OK 10,8
VS 10,6
HE 10,5
DE 10,0
DL 9,4
DH 9,3
WDG 9,2
OG 8,6
UD 8,0
SA 7,7
BH 7,4
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Jak się dajesz bić innym typom to Twoja sprawa, nie wnikam ale mi nie smakuje ani bycie napierdalanym ani wałowaniem więc nie dam se siana typie. Ta dyskusja jest już zupełnie niepotrzebna a posty z drugiej strony barykady są już na prawdę żałosne i nie warte czytania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Dzięki za super turniej! Już dużo tych masterów w Łodzi zaliczyłem i zawsze jest super !
Dzięki dla teammatów i przeciwników, dobrze zobaczyć, że to środowisko jeszcze żyje. Cieszy fakt wielu nowych twarzy dla mnie.
Graty dla Szczecina za taką ekipę ! Wnosicie nową energię do naszego hobby !

Co do Sola, no cóż - sam z nim potem gadałem i on sam stwierdził, że powinno być coś takiego jak czerwona kartka - 0:20 w danym meczu i tyle. Może gdyby Andrzej dostał raz i drugi tą tzw "czerwoną kartkę" i drużyna by dostała 0:20 z tego tytułu to by go koledzy ustawili właściwie. BAN na rok to nie była i nigdy nie będzie adekwatna kara - za mało nas jest żeby się wykluczać samemu. Jakby Solo się bał konsekwencji to by nie wałował, a że powiedzmy sobie szczerze poza zepsutą reputacją innej kary nie ma to mu się zdarza zagrać w swoją grę. Graliśmy razem na ETC czy w Herford i Solo raczej nie wałował - była realna obawa konsekwencji to i bardziej grał w T9A niż w jakąś swoją grę :)

Ale nie plujcie na króla, popatrzcie na niego - król jest jedyny w swoim rodzaju ! :) ale czasem i króla się ścinało ;)

Po prostu dajmy więcej władzy sędziemu, może będzie to jakiś bat na wały czy inne niewłaściwe zachowania przy stole.

Dante2021
Plewa
Posty: 6

Post autor: Dante2021 »

Ciara pisze: 19 lip 2021, o 17:03 Jak się dajesz bić innym typom to Twoja sprawa, nie wnikam ale mi nie smakuje ani bycie napierdalanym ani wałowaniem więc nie dam se siana typie. Ta dyskusja jest już zupełnie niepotrzebna a posty z drugiej strony barykady są już na prawdę żałosne i nie warte czytania.
Mnie też to nie smakuje ale jakoś to czytasz i sam sobie zaprzeczasz więc... Pozdrawiam i dajemy se siana ;)

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

malfoj pisze: 19 lip 2021, o 15:46i razem sie smiali z tych co sie dali oszukac ;)
O co chodzi w tym argumencie?
Obrazek

ODPOWIEDZ