[MASTER] Kozacki Zajazd vol. II 13-15.08.2021

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd vol. II 13-15.08.2021

Post autor: Crane »

Kozacka impreza, aż trzy dni wymagającego grania, ale warto było.
Dziękuję kolegom z teamu za fajną grę razem.
Dziękuję moim przeciwnikom.
Myth dałeś czadu, było super.
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Było super, Marek jak zawsze kawał świetnej roboty odwaliłeś =D> . Bardzo dziękuję całej drużynie za wspólną grę a przeciwnikom za bardzo wymagające bitwy. Gratulacje dla Ordinu, odjechaliscie reszcie stawki na tym turnieju, zasłużona wygrana =D> =D> =D>
Do zobaczenia na kolejnych masterach

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dzięki za turniej, było Kozacko, czekam na powtórkę.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

huk z turniejem, polecam Mytha, każdemu :D już dopraszam się następnego turnieju!
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dzięki Marek, turniej super pod każdym względem!
Jedyne z czym był problem to dogrywanie bitew. Drużynówka 5-osobowa, więc zapoznanie się z rozpiskami i parowanie trwa trochę czasu.

Wielkie dzięki dla wszystkich przeciwników, jak zawsze sympatycznie się grało :)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Szukam kontaktu do Kacpra z fanatyków Rocco, może mnie też złapać na fb - Damian Ciarka.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Świetny turniej pod każdym względem! Myth ponownie pokazał mistrzostwo organizacyjne. Dziękuję każdemu z kim miałem okazję zamienić choćby parę słów czy to nad stołem czy przy innej okazji.

Osobne gratulacje dla każdego, komu udało się zdążyć na moczenie w basene!

Do zobaczenia we Wrocławiu :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Dzięki Myth za turniej, a przeciwnikom i teamowi za gry i fajnie spędzony czas.

Tak na marginesie Marku po takiej reakcji społeczności to myślę, że komplementy "mamusi"(acz to zacna kobieta jest) przy wigilijnym stole już wrażenia robić nie będą.
xYz

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Brawo SS mami, Śląsk wraca do formy =D>
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

PAWLAK pisze: 16 sie 2021, o 13:11 Brawo SS mami, Śląsk wraca do formy =D>
Najbardziej niezasłużony wynik na turnieju, uniknęli gry z Ordinem "Bo daleko do domu", jakby zebrali zasłużony oklep skończyliby poza podium, a tak ukradli miejsce Olsztynowi.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

panterq pisze: 16 sie 2021, o 13:26
PAWLAK pisze: 16 sie 2021, o 13:11 Brawo SS mami, Śląsk wraca do formy =D>
Najbardziej niezasłużony wynik na turnieju, uniknęli gry z Ordinem "Bo daleko do domu", jakby zebrali zasłużony oklep skończyliby poza podium, a tak ukradli miejsce Olsztynowi.
Panter, najbardziej niezasłużony to Twój wynik w ostatniej bitwie! :P
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Wojtuś pisze: 16 sie 2021, o 13:39
panterq pisze: 16 sie 2021, o 13:26
PAWLAK pisze: 16 sie 2021, o 13:11 Brawo SS mami, Śląsk wraca do formy =D>
Najbardziej niezasłużony wynik na turnieju, uniknęli gry z Ordinem "Bo daleko do domu", jakby zebrali zasłużony oklep skończyliby poza podium, a tak ukradli miejsce Olsztynowi.
Panter, najbardziej niezasłużony to Twój wynik w ostatniej bitwie! :P
A pewnie, przyfarciłem po całości, ale przynajmniej zagrałem w ogóle swoją bitwę.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

panterq pisze: 16 sie 2021, o 13:26
PAWLAK pisze: 16 sie 2021, o 13:11 Brawo SS mami, Śląsk wraca do formy =D>
Najbardziej niezasłużony wynik na turnieju, uniknęli gry z Ordinem "Bo daleko do domu", jakby zebrali zasłużony oklep skończyliby poza podium, a tak ukradli miejsce Olsztynowi.
Szybki z nami wygrał mecz więc nie ma co mówić że coś ukradli. Czwarte miejsce też jest spoko.

Co do reszty to turniej petarda, super organizacja, fajni przeciwnicy czego chcieć więcej.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Adam pisze: 16 sie 2021, o 16:30Co do reszty to turniej petarda, super organizacja, fajni przeciwnicy czego chcieć więcej.
Końca pandemii i regularnych masterów.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Turniej i po turnieju :-) To był naprawdę długi weekend, ale wart każdego zmęczenia. Pierwszy raz zagraliśmy singla i mastera w jeden weekend, mam nadzieję, że spodobała się Wam taka formuła. Jest wiele osób, którym chciałbym podziękować:

Wam - uczestnikom - za zaufanie i przyjęcie mojego zaproszenia na turniej raz za wszystkie dobre słowa w jego trakcie oraz po nim.
Stanowi - za profesjonalne i spokojne sędziowanie oraz całą pomoc przy organizacji turnieju.
Sponsorom - Toczay Manufacture, Rotten Factory i Perfectly Painted Studio - za wsparcie hobby od graczy dla graczy i ubogacenie turnieju. Serdecznie dziękuję i rekomenduję ich usługi dla graczy! Zwracam uwagę, że na bonach od Toczaya są linki, po których skontaktujecie się z nim w sprawie realizacji.
Teamowi 8 Bili - za 4 bardzo dobre bitwy i przyjęcie baja :-)
Przeciwnikom - Michałowi z Ordinu, Markowi G z Ordinu, Bartkowi z SS i Psz z Ciupagi za bardzo dobre, bezproblemowe bitwy. Indywidualny wynik 56 punktów jak na drużynówkę jest ok. Psz, liczę na rewanż ;-)

Gratulacje dla Ordinu za zwycięstwo w wielkim stylu!

Zamieszczam kilka zdjęć z turnieju, jeśli ktoś z Was ma więcej, podzielcie się. https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Wyniki w Tourney Keeper, niedługo zgłoszę do ligi:
Single - https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=3578
Master - https://tourneykeeper.net/Team/TKTeamLe ... px?id=3577

Biuro rzeczy znalezionych - szara bluza / sweterek, czarna czapka, trochę kostek, plastikowe akcesoria do gry Crusa, znaczniki woundów, ze dwie albo trzy miarki. Nie znalazłem żadnych figurek.

Widzimy się na kolejnych turniejach w najbliższej przyszłości!
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Wyniki wysłałem do ligi, a tutaj jeszcze kilka ujęć z turnieju :-)

https://youtu.be/f3KOkOJBnHI
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ