[MASTER] Kozacki Zajazd vol. II 13-15.08.2021

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd vol. II 13-15.08.2021

Post autor: Guldur »

Nie bardzo rozumiem co się tutaj dzieje.
Organizator pisze, że nie chce aby to było DMP, a i tak ktoś stawia głosowanie.

Czy wam się coś nie pomyliło?
Chcecie zrobić DMP to bierzcie się za organizacje, mówcie że zrobicie i wtedy można głosowanie stawiać, a nie za kogoś decydować.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzisiaj jest dzien dobrych głosowań to tez zgłoszę wniosek - jak będzie jeszcze 2 popierających to Jarek założy głosowanie - moja propozycja jest następująca - niech Lohost założy sukienkę na tego mastera.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Król Słońca
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Król Słońca »

Nie róbmy sobie jaj Laik, Lohost chociaż wysyła mnie do szafy to ma racje DMP jest najważniejszym turniejem w roku dla wszystkich klubów czy się lubimy czy nie dla każdego jest tak samo ważne. Nie ma na co czekać chyba ze chcecie wymazać ten turniej z mapy. Kto wie co będzie za rok a tak zacne klubu jak UD i tak sobie poradzą nawet rezerwami.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Faktycznie, bo sobie zasłużyłem. DMP czy nie DMP, jeden turniej o tej samej formule, ale najważniejsze żeby puchar u Laika został. W ten sam sposób Furion załatwił że jest ETC, ale nie było tam Laika co by szaty rozdzierał, że jak nikt się nie zgłosił a Luxemburg odwołał to żadnego więcej ETC być nie może.

Głosowanie sprawdzi opcję... pomysł. Przegłosujecie tak albo siak, nie ma znaczenia.
Z Mythem się trochę źle zrozumieliśmy, stąd i jego głos przeciw. Nikomu nic nie zabrałem i w niczym nie uchybiłem. Nie potrzebne te personalne wycieczki. Upewniłem się, że w środowisku nic się od 2 lat nie zmieniło. Nadal myślenie inaczej niż chce laik jest piętnowane bez rozumu i zastanowienia.

W tym temacie nie mam nic do dodania, nie będę nawet tutaj zaglądał, więc nie ma sensu żebyś się produkował.

Zastanawia mnie tylko kto z Was faktycznie myśli, że jednak lepiej w tym roku bez DMP będzie...bo...bo...no bo właściwie co?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Król Słońca pisze: 21 lip 2021, o 20:57 DMP jest najważniejszym turniejem w roku dla wszystkich klubów czy się lubimy czy nie dla każdego jest tak samo ważne.
zgadzam się absolutnie i dlatego robienie tego na łapu capu jest nie fair wobec wielu klubów które nie dadzą rady się pojawić... (choć pewnie teraz to Ci pasuje że Animosity ma problem z zebraniem 1 składu :P )

Lohost jak zdarta płyta - ogarnij się - sam Myth nie chce tego robić w tym stylu, połowa klubów w Polsce ma problem z zebraniem składu i dlatego ludzie głosują tak jak głosują - może do jakiegoś psychologa pójdź żeby tę manię wyleczyć...

Co do ETC - o ile się nie mylę to było wiadome gdzieś w marcu że się odbędzie - czyli dość czasu żeby coś zaplanować.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Dziedzic pisze: 21 lip 2021, o 22:26 Zastanawia mnie tylko kto z Was faktycznie myśli, że jednak lepiej w tym roku bez DMP będzie...bo...bo...no bo właściwie co?
Bo trzy tygodnie przed masterem jest ustalane że to DMP i legit ponad połowa polskiego środowiska ma problem wgl wystawić jakikolwiek skład o ile wgl cokolwiek wystawi? Rok temu DMP też nie było, trudno, bywa. W tym roku jak się nie odbędą to też będzie to przykre ale robienie tego na siłę DMP, trzy tygodnie przed turniejem, wbrew woli organizatora, tylko po to żeby było to dmp w tym sezonie to raczej słaba opcja. Na DMP chciałbym się pojawić jak ostatnio, 300~ osób, kluby z całej Polski i wtedy walczyć o najwyższe miejsce.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mnie nie będzie, ale uważam że lepiej żeby DMP odbyło się z trzytygodniowym wyprzedzeniem niż wcale.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Skoro Organizator nie chce być DMP, do czego ma święte prawo to głosowanie wydaje się absurdalne.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

Panowie, o co ta drama ?
Jakie ma znaczenie czy ten master będzie się nazywał DMP czy nie ? Kto zechce ten przyjedzie, kto nie to nie. "Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu".

Ja traktuję dla samego siebie to jak DMP, a to czy będzie miało to w nazwie czy nie to mi to lata, bo nie jest to nic ważnego przy tylu zgodnych kryteriach w porównaniu do DMP.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

No między innymi o to ta drama że niektórzy chcą wymusić na Mythu żeby zrobił z tego dmp na 12 drużyn czy coś zamiast swojego kozackiego zajazdu xd

Niepojęte jest dla mnie wymuszanie i głosowanie czegokolwiek nad organizatorem.
Obrazek

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Poszukujemy dwóch najemników do składu
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Człowieka na chwilę wciąga praca, a tu taka poruta ;-) Ale rozumiem, dawno się nic nie działo, wszyscy potrzebujemy emocji :-) Tak jak napisałem w temacie głosowania - DMP ma łączyć, a nie dzielić środowisko. Jeśli będzie ku temu szansa, zaproponuję w przyszłym roku realizację tego turnieju z dużym wyprzedzeniem i zobaczymy czy LL propozycję przyjmie.

Na dziś mam 5 drużyn zapisanych, dziękuję za kolejną wpłatę :-) Organizujcie się i zapisujcie. Przypominam też o noclegu. Do 28.07 mam gwarancję noclegów, potem każdorazowo muszę pytać hotel. Problemów być nie powinno, ale nigdy nie wiadomo.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

A jakiś arkusz do noclegów jest, czy na maila?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dziś wstawię
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Kto szuka teamu ? Zbieramy dwa sklady z Lublina. Jeden do warzywniaka a drugi moze powtorzy wynik z Macek ;)

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Ostatni turniej u nas to nie były Macki Wojny. Chyba że masz na myśli turniej sprzed dwóch lat. Macki są parowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

Myth takie pytanie bo nie znalazłem w temacie. Czy jest jakiś limit drużyn na turnieju ? ( Zapewne wynikający z sali czy ilości stołów)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Na razie 32 drużyny, w razie czego jest miejsce na więcej.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Linki rejestracyjne i rezerwacyjne:
Rejestracja na singla: https://forms.gle/33bDpNWHxbUPn5uc6
Rejestracja teamu na mastera: https://forms.gle/Ne1KTjhMxb4etvDu7
Rezerwacja usług hotelowych: https://forms.gle/zVvBwqbqPEMhBKCn7

Czekam jeszcze na wiadomość o lekkim posiłku w niedzielę, dam znać jak najszybciej.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Myth pisze: 8 lip 2021, o 20:44

Najemnicy szukający teamów:
As1

:mrgreen:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ