[Wrocław] Masterowe Zaoranie 23-24.10.2021

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Re: [Wrocław] Masterowe Zaoranie 23-24.10.2021

Post autor: Crusader »

Brawo JH ! :)

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Zgubiłem maga na gryfie HE. Był w kartonie z folia babelkową.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Master! Oto jest wydarzenie na miarę naszego hobby! Po dłuższej przerwie udało się nam go zorganizować w naszym pięknym mieście. Niemniej master to przede wszystkim ludzie, dlatego w pierwszej kolejności chcieliśmy podziękować tym, bez których nie udałoby się nam tego osiągnąć.

Uczestnikom - za tak liczny przyjazd w tych niepewnych czasach
Sędziemu - Dancaarkiielowi (tak sprawdziłem jak się to pisze) za sprawne ogarnianie sali, czasu i sypanie karniakami jak przystało na arbitra
Klubowi 8 bila - bez którego ten master nie miał szans się odbyć
Całemu klubowi Orando - za wybitnie sprawną pracę związaną z organizacją
Świerszczowi - który przyjął na siebie każdą rolę, której wymagała sytuacja i w każdej się sprawdził
Sokołowi - za wzięcie na siebie odpowiedzialności i rozpoczęcie całego procesu
Nebirosowi - za pełną altruizmu postawę, bez której wiele aspektów turnieju mocno by kulało
Pani w restauracji - za wydawanie kilkusetnego piwa z uśmiechem na ustach
Fifiemu - który w czasie kryzysu samodzielnie go zażegnał
Sarze - za sprawowanie pieczy nad powierzonymi dobrami w tych zimnych dniach października
Patrykowi - za pracę w weekend i ogarnianie tak kluczowych kwestii dla życia, jak światło i dźwięk na profesjonalnym poziomie
Laikowi - za błysk geniuszu i służenie radą
Tombowi - dzięki któremu było na czym grać
Wojtusiowi - za odzienie, które służyć będzie przez długi czas
Big bossowi - za uczciwą walkę, słuszną wygraną i przyjęcie roli kuriera najważniejszego transportu
Ciarze - za wybitną grę charakterów
i wielu innym, którzy pracą, obecnością lub uśmiechem dorzucili co mogli do tego wydarzenia!

Gratulacje dla topu z JH na czele i klubowi Animosity, za wygranie sparingu międzyklubowego ze sporym zapasem oraz laikowi za top score!

Wyniki końcowe poniżej:
1 JH
2 Szary Prorok
3 Underdogs
4 Strefa Zero Poznań
5 Overcats
6 Łódzka Ośmiornica I
7 Miscast
8 Drobne Waleczki - All Stars
9 Blatcats
10 Orando Eight Stars
11 Troskliwy MakeWay
12 Ordin 2
13 Rogaty Szczur Analni Wybawcy
14 Buchasyny
15 Animosity Chokma
16 8. Bila - WARS
17 Orando Wrocław - Pomidory
18 Animosity Ligma
19 Przeciętny Polski Team
20 OKF
21 Ordin 3
22 Animosity Willma
23 Orando ToUaKa
24 Rogaty Szczur 2
25 Animosity Swalloma
26 Schwarze Pferd II
27 Orando SAN MARINO
28 Salamandra Włocławek
29 Animosity Sagma
30 Brązowiciele Bananów
31 Orando V6
32 Łódzka Ośmiornica II

Do zobaczenia u nas w 2022!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Dzięki orgom za organizację mastera - było świetnie (nawet jak nasz wynik jest poniżej naszych oczekiwań :)) i Wrocław pewnie jest piękny lecz chyba za mało czasu było by to ogarnąć.
Wielkie graty dla topki i fajnie było znowu Wasze mordki zobaczyć.
Dzięki za grę wszystkim przeciwnikom - niektóre epickie bitewki :D Dla mnie Wrocław mimo 3.5-4 h jazdy wpisuje się na listę masterów !
Dzięki moich kolegom z klubu za wspólną grę i do zobaczenia w listopadzie na mackach !!!
Ostatnio zmieniony 25 paź 2021, o 08:44 przez Heptun, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Wielkie dzięki i gratulacje dla Orando za zorganizowanie tego turnieju. Byłem pod wrażeniem jak szybko uwinęliście się ze sprzątaniem. Silna i zorganizowana ekipa! =D>
Najfajniejsze rzeczy które mi zapadły w pamięć: wound tokeny dla wszystkich graczy <3, pyszny obiad, dobre nagłośnienie, częste informacje o upływającym czasie, fajna elastyczność jeśli chodzi o czas na zakończenie bitew i zgłoszenie wyników, duża pomoc i wyrozumiałość jeśli chodzi o wpisywanie czy poprawianie wyników w TK i Świerszczu na mikrofonie (konkretnie i z jajem).

Dzięki przeciwnikom za fajne bitwy i gratulacje dla zwycięzców!
JarekK pisze: 24 paź 2021, o 20:55 Do zobaczenia u nas w 2022!
Tak trzymać!

A widzimy się na Mackach :D

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wzorowo zorganizowany master, bardzo dziękuję organizatorom i chłopakom z drużyny.

Chciałbym poruszyć jedną kwestię, którą sygnalizowałem już na początku tego tematu - drużynówki, zwłaszcza jesienią, obarczone są sporym ryzykiem, że któryś z graczy się rozchoruje i w efekcie cała drużyna musi się zdropować z mastera, jeśli nie uda się na szybko znaleźć zastępstwa. W związku z tym mam prośbę do organizatorów imprez jesiennych, żeby w miarę możliwości to były single - pozwoli to uniknąć takiego ryzyka. Bo o ile jeden czy dwóch graczy wypadających z mastera to nie jest jakiś kolosalny problem, o tyle sytuacja kiedy na dużynówce wypada team, to mimo listy rezerwowej jest spora szansa, że ostatecznie będzie nieparzyście i 15 bitew będzie defaultowo pauzowanych.
Teraz pykło na szczęście, ale roszad było przecież w cholerę. Poza tym single są zajebiste.

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Nie dziękuję koledze z drużyny ordin 2 który grał DE, za wystawianie się godzinę za wałowanie z leviatanem za opuznianie gry gdzie przegrywam grając 3 tury (scenariusz jego) żal że ludzie tak grają niestety ten typ grał tak do samego końca powinien dostać do zera za wały jakie cisnoł.

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Zajebisty master cały ten.
W imieniu Animosity dziękujemy za przyjcie, ustawkę 30 chamow i ogólnie za trudy organizacji, które pokonaliście dzielnie.

Mocno doceniamy wasza pracę, ale chcielibyśmy poddać pod głosowanie czy jak to tam się odbywa, że aby turniej bym masterem, musi być w hotelu ze spaniem. Nie mogliśmy odpierdolić pełnego performance, tylko się bujać gdzieś boltami po mieście a zimno było dość, jeszcze w tym antyludzkim państwie nie sprzedają alkoholu po 22 ...

Mimo to, co nie zrobicie tam we Wrocku, to zawsze licznie się władujemy nogami do przodu :)
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Bardzo dobry turniej, barwo WY! Świerszczu, mniej samokrytyki, więcej ucha na pochwały nadstawiaj ;)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Jedyna uwaga jaką miałem, co zresztą wspomniałem Jarkkowi - obiad w sobotę powinien być inaczej rozwiązany.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Było super, nie mogłem się przyczepić do niczego. Bardzo dziękuję przeciwkom za wymagające bitwy, kolegom z drużyny za wspólną grę oraz organizatorom za to że dzięki Wam mogliśmy się świetnie bawić.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzięki za turniej. Organizacyjnie świetnie. Pozytywy bardzo dobrze wypunktował już Kołata. Bardzo przyjemna miejscówka. Pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie skończenie punktualnie o 16:00. Brak noclegu mi nie przeszkadzał, bo udało mi się zrobić wypad rodzinny na weekend do Wrocławia z zahaczeniem o turniej ;).

Podłączam się pod opinię Barbary. Nastawiałem się na master single, których brakowało w tym roku. Jak się dowiedziałem, że będzie to jednak drużynówka, to wiedziałem, że nie jestem w stanie zadeklarować się ponad miesiąc wcześniej na grę a co dopiero na zebranie drużyny. Przyjechałem w zastępstwie za Shino, który wypadł dwa tygodnie przed turniejem przez koronę. Miejscówkę macie na ok. 100 osób, na drużynówkę to trochę mało by zagwarantować wszystkim chętnym miejsce, co widać było po liście rezerwowych, na single idealnie.

Podziękowania dla teamu Dziop i Janus za wspólne granie. Grałem drugi raz z Ordinem jako najemnik. Dobrze się gra z Ordinem, bo chłopaki wiedzą jak grać, ale przede wszystkim prezentują bardzo wysoką kulturę gry zawsze w duchu fair play. Podziękowania również dla Thalantyra, Milczka, Dravenlorda, Jawora i Żaby za bezciśnieniowe bitewki. Gratulacje zwycięstwa dla Jeźdźców Hardcoru oraz dla Rogatego i Poznania, którzy nas zaorali.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Mega, bardzo fajne bitewki, dzieki WarX, Janus, Szaitis, Semi, Lipek.

Turniej super, generalnie Świerszczu i Jarek i kto tam jeszcze dygał - kłaniam się w pas. Ze spaniem faktycznie by było lepiej, ale walić to, pojechałem, głód grania jest potężny.

Daniel brawo za sędziowanie, bez trola, seri dobrze Ci poszlo!

Gratulacje dla JH!

Do nastepnego!

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

Turniej na pełnym wypasie, zostałem przeorany na wiele różnych sposobów, więc za rok pewnie nie odpuszczę :D

Szczególne podziękowania dla wszystkich cierpliwych w toczeniu bitew ze mną, nie przypominam sobie nawet jednego spięcia o cokolwiek :)

No i graty dla wszystkich zwycięzców, niezależnie od konkurencji ;)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wyniki poszły do ligii
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Ze złym ID zgłosiliście mi wynik - grałem w głównym składzie Misscastu i moje ID to 5353

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

oczywiście poprawimy

EDIT: poprawione, dzięki guldur!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

Spytam z ciekawości, bo nie widziałem nigdzie - czy może była linkowana galeria zdjęć do tego wydarzenia?
z góry dzięki

Awatar użytkownika
swierszcz48
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Orando Wrocław

Post autor: swierszcz48 »

Zdjęcia oraz film pojawią się niebawem, w tym wątku

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Kiedy te zdjęcia i filmiki?

ODPOWIEDZ