[Łódź] Macki Wojny 20-21.11.2021

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Krzem
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Re: [Łódź] Macki Wojny 20-21.11.2021

Post autor: Krzem »

Poszedł przelew za mnie i szaitisa :)

Regulgerator
Plewa
Posty: 7

Post autor: Regulgerator »

Poszedł przelew za mnie i Basajewa

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Poszło.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Poszła kasa za dwa squady Salamandry
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Lista hotelowa uaktualniona. Dziękuję za wszystkie zgłoszenia.
Mam nadzieję możliwie szybko zamknąć listę hotelową i wysłać do hotelu. Miejsc dla graczy jest istotnie więcej niż noclegowych.

Mam przyjemność przedstawić sędziów: Dancaarkiiel oraz Stan.
Jest to podyktowane komfortem tak graczy jak i sędziów. Wiem, że zasady turnieju mogą doprowadzić do pewnych problemów interpretacyjnych a także napięcia powodowanego presją czasu. Sędzia też człowiek i czasem musi mieć przerwę w bieganiu między stołami czy kogoś z kim można pogadać nie przeszkadzając graczom.
Jeśli okaże się to zbyteczne i sędziowie będą się nudzić to to też będzie wartościowe na przyszłość.

Tourneykeeper postawiony i zalinkowany w pierwszym poście ( https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?id=3735 )
Zgłasza się jedna osoba z pary i wpisujemy wyniki z jednego konta. Mocno to powinno ułatwić zbieranie wyników, paringi jak i publikację wszystkiego.
Jestem świadom, że na turnieju parowym jest to pewien eksperyment więc liczę na szczery feedback po turnieju dotyczący tego rozwiazania. Tymczasem podczas wydarzenia sędziowie będą pomagać co sił.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Zapisz mnie i Evera
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Hajsiwo poszło za WarX+Pawlak

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Poszła kasa za mnie i Evera
Obrazek

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Proszę o dopisanie Żyraf i Łysy.
Przelew poszedł.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Szukam chetnego do pary.
Zapraszam na priv
Obrazek
Highborn Elves Only!

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Dzień dobry,
Dzisiaj dobiliśmy do potencjalnego końca miejsc w hotelu. Dziękuję wszystkim zgłaszającym się za zaufanie :)

Po weekendzie ostateczna weryfikacja czy mam wszystkie dane, prześlę do obiektu i dam znać tutaj czy znajdzie się coś jeszcze. Chcę by możliwie dużo chętnych uczestników turnieju znalazło dla siebie miejsce w hotelu - wiem jak wielu ceni sobie tę wygodę.
Jeśli jednak szukacie miejsca gdzie indziej, trochę dalej od zgiełku, wiem, że w okolicy miejsca turnieju znajdzie się parę innych lokali. Nie znam ich standardu jednak i nie mogę z czystym sumieniem polecać. Nie mniej niektórzy uczestnicy turnieju w lipcu w Dobieszkowie korzystali z takich usług i może podzielą się jakąś recenzją :)

Tymczasem odnośnie zaproszeń matrymonialnych podobnych do tego wyżej- wiem, że są takie "wolne elektrony" i inni bez pary. Dostaliśmy nawet pytania o dyspense na granie samemu. Mocno doradzamy jednak poparować - jest to okazja do poznania się bliżej nawet jeśli by to miała być gra z nie-klubowiczem. Podczas poprzednich edycji słyszałem parokrotnie pozytywne komentarze odnośnie takich mariaży - zarówno w kontekście samego prowadzenia bitwy i rozkmin taktycznych jak i rozmow okolo-bitewnych. Budujmy mosty zamiast dzielić :)

Tymczasem klubowo pojawiła sie sugestia by wymagac od kogoś, kto zostanie graczem "solo" w świecie dwugłowych, by nosił na jednej ręce pacynkę i z nią konsultował swoje poczynania (zmieniając głos oczywiście). Naturalnie jeśli ktoś chce wesprzeć swoją drużynę dodatkową głową nie zabronimy stosowania tej metody "sparowanym".

Do usłyszenia niebawem!
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Hm, a moze pluszową papugę na ramieniu?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Wprawne oko zauważy, że dodaliśmy informację o sponsorach do pierwszego postu.
Dziękujemy im wszystkim za wsparcie i liczymy szczerze, że wesprzecie ich planując kolejne wydatki zwiazane z naszym hobby.

Ponadto sukcesywnie będę dodawał uściślenia dotyczace zasad na turnieju. Konsultuję się w tych sprawach z sędziami abyście mieli pewność, że zasady będą spójnie przestrzegane. Dziękuję wszystkim za zgłaszanie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań odnośnie tychże zapisów.

Ostatnie podziękowania tego posta kieruję do tych co planują pre-Mackowe gry treningowe czy w formie turnieju czy w formie mniej zorganizowanej. Dołączam prośbę- jeśli można proszę o podesłanie dokumentacji fotograficznej z takich wydarzeń :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Jak wygląda rozstawianie w Marching columns i countertroust? Proponuję po 2 tury podwójnych rozstawien (zamiast 3) przed możliwym dropem. Inaczej jest słabo, bo po 3 turach rozstawien już prawie nic nie zostaje.

W przypadku Marching columns proponuję by armie dodatkowo niezależnie od siebie traktowały ograniczenie rozstawiania się dalej od krawędzi (rozstawienie jednostek jednej armii nie wpływa na rozstawienie drugiej). Wybierana krawędź musi by ta sama dla obu armii.
Inaczej jest słabo, bo moga w jednej armii skończyć się szybko jednostki i będzie ona zmuszona rozstawić się blisko krawędzi, aby nie blokować rozstawienia drugiej.

Alternatywnie armie mogą wystawiać po jednym oddziale na sojusz (zamiast 1 na parę), ale traci takie rozstawienie fajna specyfikę parówki oraz wydłuża rozstawienie.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Obie się liczą jako jedna armia i deploy po 1 jednostce

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Ja proponuje oba wystawienia wyrzucić z zastosowania w tym turnieju by sobie nie komplikować :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Nieaktualne
Ostatnio zmieniony 3 lis 2021, o 19:24 przez Dziedzic, łącznie zmieniany 1 raz.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Lohost pewnie pół hotelu wynajął wcześniej i teraz będzie z przebitką sprzedawać, hłe hłe.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Przejmę dwuosobowy pakiet hotelowy piątek niedziela.
Jakby ktoś chciał rezygnować to dajcie znak.
Kontakt najlepiej przez FB bo tu rzadko zaglądam.
https://www.facebook.com/tommyrelax

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Hej!
Update wpłat oraz podział list.
Pragnę podkreślić w związku z powtarzającymi się pytaniami, że miejsc na turnieju jest jeszcze dużo.
To co się skończyło (i najpewniej niewiele więcej nowych się pojawi) to miejsca w hotelu na miejscu. Nie mniej ostatnio około 20 osób spało poza hotelem a brało udział w hotelu więc jak najbardziej zapraszam!

Ponadto poza miejscami hotelowymi pragnę zasugerować następujące opcje:
Gościniec u Zawierki - https://www.booking.com/hotel/pl/goscin ... v14-8ND1Ad
kwatery (tanio, dowiedziałem się, że 7 miejsc mają na ten termin) - https://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/k ... je/219026/
Obrazek

ODPOWIEDZ